Najtrudniej poznać samego siebie

Masz głowę i chuj

Masz głowę i chuj … to protestuj

w polsko/prawdziwie/topowo

Masz głowę i chuj … to protestuj! W Europie trwają masowe protesty. Oprotestowywane są dwa zasadnicze tematy. Pierwszy to umowa handlowa UE z USA tzw. TTIP, drugi to polityka imigracyjna i jej skutki. Wszystkiemu przewodniczy ruch PEGIDA (Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji Zachodu). Demonstruje Drezno, krzyczy Berlin, na ulicę wychodzą gigantyczne ilości ludzi. A u nas medialna cisza.

Masz głowę i chuj

Masz głowę – protestuj

Niemcy, naród zdyscyplinowany i pokorny, teraz buntuje się przeciwko polityce imigracyjnej własnego rządu, mają już serdecznie dość islamskich imigrantów i Angeli Merkel. Gigantyczną frekwencją cieszył się protest przeciwko nowej umowie handlowej TTIP, która wkrótce, w skrytości, ma zostać zawarta między UE a USA. Transatlantyckie Partnerstwo w dziedzinie Handlu i Inwestycji (z ang. Transatlantic Trade and Investment Partnership – TTIP) to porozumienie handlowe między Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi.

Masz głowę – Protestuj – Rozważania:

W założeniu ma ono ułatwić prowadzenie biznesu między firmami z USA i UE. Jednakże będzie ono działało przede wszystkim na korzyść wielkich amerykańskich korporacji oraz NWO, które na terytorium UE będą mogły stosować amerykańskie prawo arbitrażowe (umożliwiające kwestionowanie np. lokalnego prawa pracy, gospodarczego czy ochrony środowiska). Taki obrót sprawy postawi Europę w roli posłusznego wasala, który bez szemrania spełni życzenia pana.

W naszym kraju na ten temat trwa zmasowana cisza medialna. Próżno szukać informacji. Merkelizm w naszej rodzimej bandyckiej polityce PO jest przerażający. Islamizacja Europy, a przede wszystkim Polski, gdzie mówi się już o 100 tyś imigrantów i TTIP, jest kolejnym zaplanowanym krokiem do zniewolenia Polaków. A prawda podana w serwisach informacyjnych w Polsce mogłyby skutecznie uderzyć w skorumpowaną obecną ekipę rządową. Ta ekipa całkowicie swoją polityką popiera działania Angeli Merkel. Stara komunistyczna zasada brzmi „im społeczeństwo mniej wie, tym łatwiej można nim manipulować”, działa w najlepsze.

Masz głowę – Protestuj – Podsumowanie:

Gdzie tutaj miejsce na demokrację, prawo i jakąkolwiek stabilizację? Społeczeństwo zaś biernie obserwuje zakładanie na siebie więzów i wydziedziczenie. Toż to samozagłada i unicestwienie Polaków, wrogie przejęcie kraju i wszystkich korzyści z tym połączonych. Żadna z wojen światowych nie była aż tak ubezwłasnowalająca i tak mocno działająca antypolsko. A wytłumaczenie? No skoro się nie mówi w mediach – to nie istnieje jakiekolwiek zagrożenie! Okropieństwo, głupota i narodowa ciemnota. Niestety jesteśmy stworzeni do niewolnictwa, komuna zrobiła swoje, zabiła wszelkiego ducha.

PS. Kaganiec i obroża dla każdego – polski schutzhund!

________
#Protestuj

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość. Mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a i samo
Translate »
idź do góry