Najtrudniej poznać samego siebie

medytacja

Czym jest medytacja

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Medytacja to rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia do uczuć prosto z serca. Właściwa medytacja ukazuje nam prawdziwą naturę obiektu docelowego, o którym medytujemy. Dlatego większość metod medytacji dotyczy właśnie serca. Krótko, zwięźle i na temat …

czym jest medytacja.

medytacjaUczucia i odczucia są trudne do przypomnienia, gdyż są związane z tu i teraz, z obecną chwilą. Ale uczucie, które zamierzamy osiągnąć i czerpać z medytacji, musi nabrać trwałości i wyrazu. Clue medytacji to wejście w nicość, w czarny lub biały pokój, w kompletną pustkę doświadczeń, w sferę serca i pozostanie w niej na chwilę. W medytacji jesteśmy w stanie osiągnąć idealny spokój i harmonię. Wówczas nasza świadomość zbliża się do najgłębszej jaźni, która jest rdzeniem naszego istnienia. Poprzez medytację wchodzimy w stan świadomości, gdzie jesteśmy w głębi naszej istoty, ale równocześnie możemy być świadomi wszystkiego.

Osoba w rozszerzonym stanie świadomości, jakim jest medytacja, nie jest w stanie odróżnić doświadczeń rzeczywistych od duchowych, ponieważ wszystko odbywa się tu i teraz, w czysto medytacyjnym stanie świadomości. Medytacja to sposób skupienia uwagi na obiekcie docelowym i popchnięcie go w kierunku realizacji. Dzięki medytacji mamy dostęp do wiedzy, doświadczeń, zachowań spoza naszego rozumu, tak jakby człowiek wgrywał sobie nowe umiejętności i zdolności. Medytacja pozwala też na dotknięcie istoty rzeczy, a zatem niesie za sobą prawdę i definicję. Poprzez medytacje możemy, przebywając w nicości, naładować energetycznie nasze ziemskie, cielesne akumulatory i napełnić je na nowo energią. Możemy też odpowiedzieć sobie na najtrudniejsze pytania.

PS. Medytacja to przebudzenie wewnątrz, świadomość sama w sobie.

________
#Medytacja

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem,
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
Translate »
idź do góry