Najtrudniej poznać samego siebie

Czym jest medytacja

Czym jest medytacja

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Czym jest medytacja? To rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia do uczuć prosto z serca. Właściwa ukazuje nam prawdziwą naturę obiektu docelowego, o którym medytujemy. Dlatego większość metod medytacji dotyczy właśnie serca. Krótko, zwięźle i na ten temat.

Czym jest medytacja

Czym jest medytacja?

Uczucia i odczucia są trudne do przypomnienia, gdyż są związane z tu i teraz, z obecną chwilą. Ale uczucie, które zamierzamy osiągnąć i czerpać z medytacji, musi nabrać trwałości i wyrazu. Clue medytacji to wejście w nicość, w czarny lub biały pokój, w kompletną pustkę doświadczeń, w sferę serca i pozostanie w niej na chwilę.

W medytacji jesteśmy w stanie osiągnąć idealny spokój i harmonię. Wówczas nasza świadomość zbliża się do najgłębszej jaźni, która jest rdzeniem naszego istnienia. Poprzez nią wchodzimy w stan świadomości, gdzie jesteśmy w głębi naszej istoty, ale równocześnie możemy być świadomi wszystkiego.

Osoba w rozszerzonym stanie świadomości, jakim jest medytacja, nie jest w stanie odróżnić doświadczeń rzeczywistych od duchowych. Wszystko odbywa się tu i teraz, w czysto medytacyjnym stanie świadomości. To sposób skupienia uwagi na obiekcie docelowym i popchnięcie go w kierunku realizacji.

Dzięki niemu mamy dostęp do wiedzy, doświadczeń, zachowań spoza naszego rozumu, tak jakby człowiek wgrywał sobie nowe umiejętności i zdolności. Medytacja pozwala też na dotknięcie istoty rzeczy, a zatem niesie za sobą prawdę i definicję. Poprzez nią możemy, przebywając w nicości, naładować energetycznie nasze ziemskie, cielesne akumulatory i napełnić je na nowo energią. Możemy też odpowiedzieć sobie na najtrudniejsze pytania.

PS. Medytacja to przebudzenie wewnątrz, świadomość sama w sobie. – August Witti

________
#Medytacja

Hits: 992

najnowsze z oświecenie

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Translate »
idź do góry