Najtrudniej poznać samego siebie

medytacja

Czym jest medytacja

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Medytacja to rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia do uczuć prosto z serca. Właściwa medytacja ukazuje nam prawdziwą naturę obiektu docelowego, o którym medytujemy. Dlatego większość metod medytacji dotyczy właśnie serca. Krótko, zwięźle i na temat …

czym jest medytacja.

medytacjaUczucia i odczucia są trudne do przypomnienia, gdyż są związane z tu i teraz, z obecną chwilą. Ale uczucie, które zamierzamy osiągnąć i czerpać z medytacji, musi nabrać trwałości i wyrazu. Clue medytacji to wejście w nicość, w czarny lub biały pokój, w kompletną pustkę doświadczeń, w sferę serca i pozostanie w niej na chwilę. W medytacji jesteśmy w stanie osiągnąć idealny spokój i harmonię. Wówczas nasza świadomość zbliża się do najgłębszej jaźni, która jest rdzeniem naszego istnienia. Poprzez medytację wchodzimy w stan świadomości, gdzie jesteśmy w głębi naszej istoty, ale równocześnie możemy być świadomi wszystkiego.

Osoba w rozszerzonym stanie świadomości, jakim jest medytacja, nie jest w stanie odróżnić doświadczeń rzeczywistych od duchowych, ponieważ wszystko odbywa się tu i teraz, w czysto medytacyjnym stanie świadomości. Medytacja to sposób skupienia uwagi na obiekcie docelowym i popchnięcie go w kierunku realizacji. Dzięki medytacji mamy dostęp do wiedzy, doświadczeń, zachowań spoza naszego rozumu, tak jakby człowiek wgrywał sobie nowe umiejętności i zdolności. Medytacja pozwala też na dotknięcie istoty rzeczy, a zatem niesie za sobą prawdę i definicję. Poprzez medytacje możemy, przebywając w nicości, naładować energetycznie nasze ziemskie, cielesne akumulatory i napełnić je na nowo energią. Możemy też odpowiedzieć sobie na najtrudniejsze pytania.

PS. Medytacja to przebudzenie wewnątrz, świadomość sama w sobie.

________
#Medytacja

ostatnie z kwantowo

Jak być szczęśliwym

Mało kto rozumie czym jest miłość, szczęście, dobrostan. Czasami rozumiemy czym jest
życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
Gdy jesteś świadomy

Gdy jesteś świadomy

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi “czym jest świadomość”, bo “wszystkim”. Nie ma też
Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na
Translate »
idź do góry