Najtrudniej poznać samego siebie

Na pohybel dentystom

Na pohybel dentystom

w zdrowotnie/oświecenie/prawdziwie

Na pohybel dentystom. Zanim się wybierzesz do dentysty, przeczytaj ten felieton, a z pewnością nieprędko go odwiedzisz, jeżeli wcale. Otóż istnieje sposób “wyhodowania” własnych zębów. Nasze ciało nieustannie się odnawia, włosy, paznokcie, zrost złamanych kości, gojenie ran. W człowieku trwa nieustanny rozwój i odnowa biologiczna. Zęby również podlegają tym prawą, ale potrzebują konkretnego budulca i naszego wsparcia mentalnego. Jak będziesz sobie powtarzał, że zęby ci nie wyrosną, to nie wyrosną. Ale jeśli zmienisz śpiewkę i dasz budulec to ząb wyrośnie.

Na pohybel dentystom

Na pohybel dentystom

Do zainicjowania wzrostu nowych zębów potrzebujesz korzenia żywokostu i sproszkowane skorupki jaj “od chłopa” eco. Skorupki jaj zawierają 27 minerałów i przede wszystkim duże ilości łatwo przyswajalnego wapnia. Skorupka swoim składem przypomina kości zębów. Żywokost natomiast przyspiesza wzrost kości, w tym zębów, wzrost tkanek oraz gojenie się ran. Cóż więcej trzeba?

Przy odnawianiu zębów należy jeść jedną skorupkę każdego dnia. Oczywiście skorupka powinna być oczyszczona i zmielona na miał. Można łączyć ją z koktajlami owocowymi. Im gęstszy koktail, tym lepiej. Skorupki powinny być wygotowane w wodzie przez pięć minut, w celu zabicia wszystkich patogenów.

Żywokost może być świeży lub suszony. Suszony, gotować dziesięć minut, żeby go nawodnić. Mieszamy łyżeczkę żywokostu z kilkoma łyżkami wody, a następnie tym roztworem płukamy usta przez około 20 minut. Po wypłukaniu wypluwamy. Stosować raz lub dwa razy dziennie.

Wiele ubytków można całkowicie zregenerować w ciągu miesiąca lub dwóch regularnego stosowania terapii. Korzeń żywokostu może sprawiać problemy wątrobie, dlatego nie należy przesadzać z jego ilością i długością kuracji. Po zakończeniu kuracji należy stanowczo zakończyć korzystanie z żywokostu, aby nam nie wyrosła trzecia ręka :). Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam. Mam jeszcze do naprawy kolano, parę ścięgien i oko. A przecież każdy che być jak nowy.

PS. Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby.

_________
#Zdrowie

Hits: 2834

najnowsze z zdrowotnie

Dlaczego wdzięczność

Dlaczego wdzięczność

Dlaczego wdzięczność? Dary i talenty, które odkrywamy w sobie, a z którymi
Święta roślina życia

Święta roślina życia

Do tematu marihuany powracam często i będę powracał, gdyż moim zdaniem jest
Alkohol a świadomość

Alkohol a świadomość

Alkohol a świadomość, to trudne zagadnienie społeczne, gdyż zagubieni w świecie, we
Prawo przyciągania

Prawo przyciągania

Prawo przyciągania obowiązuje od starożytności, bo ludzie zawsze go używali. To prawo
Translate »
idź do góry