Najtrudniej poznać samego siebie

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

w kwantowo/prawdziwie/topowo

Zarówno jedni jak i drudzy popadają w coraz większą otchłań śmieszności. Pomijam już fakt pazerności, przekupności i działanie pod dyktando koncernów. Niedaleka przyszłość przyniesie nam kardynalne zmiany, a przede wszystkim całkowity zanik takich zawodów jak naukowca, polityka, lekarza. Wszak nikt rozsądny nie pozwoli robić się w konia, a rozsądnych jest coraz więcej.

Naukowcy równie śmieszni jak politycy.

Naukowcy równie śmieszni jak politycyOtóż naukowcy z Uniwersytetu w Bielefeld w Niemczech wykazali, że rośliny są zdolne do absorpcji energii innych roślin. To co odkryto, pokrywa się z zagadnieniami, opisywanymi przez bioenergetykę, która już nauką nie jest. Organizm ludzki jest bardzo podobny do roślin. Potrafi pochłaniać potrzebną mu energię, w tym energię emocjonalną. Karmi w ten sposób komórki w zależności od potrzeb emocjonalnych. Stąd też zauważamy zjawisko radiestezji i uzdrawiania, ale też wampirów energetycznych, o których ludzie już dawno wiedzieli, a nauka dopiero odkryła. Bioenergia istnieje, a ludzie, zwierzęta i rośliny mogą ją przesyłać między sobą. Trzeba było wielu dziesiątków lat, aby udowodnić rzecz oczywistą i znaną ludziom od wieków.

Przez wieki ludzkość utraciła kontakt z naturą. Naturalny sposób czerpania energii potrzebnej do funkcjonowania uległ zapomnieniu. Obecnie ludzie, którzy mówią o energii i duchowości, są krytykowani przez naukowców, z prostej przyczyny. Ci ostatni nie potrafią tej energii zmierzyć przy pomocy obecnej technologii. Na nic się nie zdają prośby i wywody, że trzeba wszystko przyjąć na wiarę, mimo iż w nauce pojęcie aksjomatu /zdania przyjmowanego za prawdziwe, którego się nie dowodzi/ istnieje od wieków. Dzisiaj, tu i teraz, nauka odkryła, że otaczająca nas energia i jej wpływ na człowieka jest prawdą potwierdzoną naukowo. A prawda nie potwierdzona naukowo nie istnieje? Doprawdy?

PS. Im bar­dziej da­na cy­wili­zac­ja zro­zumie, że jej ob­raz świata jest fik­cją, tym wyższy jest jej po­ziom nauki. – Albert Einstein

______
#Nauka

ostatnie z kwantowo

Fundamentalne zmiany na Ziemi

Fundamentalne zmiany na Ziemi

Fundamentalne zmiany na Ziemi My ludzie przechodzimy głęboką transformację, transformację istoty ludzkiej,
rośliny czują

Czy rośliny czują?

To zasadniczo retoryczne pytanie, bo każdy kto miał do czynienia z hodowlą
fizyka kwantowa

Fizyka kwantowa a umysł

Współcześni naukowcy sądzą, że rozumieją, czym jest świadomość, lub że jest to
eft

EFT to nie Extra Terrestrial

EFT – czyli Emotional freedom technique /Technika wolności emocjonalnej/ to alternatywne leczenie
Translate »
idź do góry