Najtrudniej poznać samego siebie

Negatywny vs pozytywny

Negatywny vs pozytywny

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Negatywny vs pozytywny. Od momentu obudzenia rano aż do czarnej nocy siejemy wokół siebie czarnowidztwo, złorzeczenie, przekleństwa, negatywne myślenie. Nawet ci oświeceni łapią się na tym, że kraczą, bezmyślnie paplają, kreują negatywnie. Tak drodzy, kreują, czyli tworzą i negatywnie, czyli dla samego siebie źle.

Negatywny vs pozytywny

Negatywny vs pozytywny

Nasze myśli, słowa i uczynki wciąż zaśmiecają zwroty: „nie mogę”, „nie wyjdzie”, „nie dam rady”, „nie chcę”, „źle”, „nie potrafię”, „nie zrobię”, „nie wiem”, „nie poradzę”, „nie”, „nie”, „nie”. Nieustannie krytykujemy siebie i wszystkich wokoło. Bo jesteśmy na siebie źli, przez swoje lenistwo, gadatliwość, popędliwość, niewiedzę, niezrozumienie, niechęć, nietolerancję, chamstwo i agresję.

To my sami nieustannie produkujemy tę złą rzeczywistość świadomie, czy nie, ale kreujemy. A świat, chcąc spełniać nasze oczekiwania, pier … wszystko wokół. Sypie się zdrowie, wali dom, psuje samochód, rozpada małżeństwo, praca do d…, szef to sk…, a rodzina, cóż, na zdjęciu tylko. I te wieczne choroby, ból, cierpienie, wina i kara, sprawca i ofiara. Jak żyć?

A sprawa jest o wiele prostsza niż się wydaje i skuteczniejsza ponad miarę zrozumienia 🙂. Prawda jest taka, że wszechświat, ziemia, przyroda, wszystko w koło jest po to, aby nam służyć, bezwarunkowo służyć. Ale nie na siłę, nie do gardła z dobrocią, tylko wg naszej wolnej woli – a zatem to co ślina na język przyniesie też… staje się rzeczywistością.

Co więc ma zrobić człowiek, który ma dosyć tego syfu? Ma wyżej dziurek takiego niefajnego życia. Powoli, ale stanowczo zmieniać nawyki, słowno-myślowe, nie szafować słowami, zwłaszcza złymi, bo dobrymi możżżżżżna. Powoli, dzień za dniem, konsekwentnie, coraz więcej myśleć pozytywnie. Coraz mniej negatywnie, pilnować się cały czas i nie siać złej energii! Tym sposobem stajemy się powoli lepsi, radośni, uśmiechnięci, zadowoleni, zakochani, kochający, miłujący i czujący. A rzeczywistość powoli się zmienia, na tą bajkową.

Negatywny vs pozytywny – Podsumowanie:

Ale, jako że nie od razu Kraków zbudowano, to i my nie musimy się spieszyć. Owszem, jakby kto chciał, szybciej do tej bajki, do tego boskiego raju, to proszę szybciej, nie ma sprawy. Zauważ, że w momencie gdy jesteś radosny, dobry, miły, pozytywny, twoje dni ulegają zmianie. Przyciągasz innych lepszych ludzi, spełniają się twoje oczekiwania i powoli wkraczasz w bajkę. Bo zainicjowałeś już pozytywną przyszłość, wkrótce będziesz ją kreował, taką jak chcesz – pozytywną. Zresztą zawsze ją kreujesz.

PS. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. 

________________
#PozytywneMyslenie

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry