Nic nie jest solidne

Nic nie jest solidne

w kwantowo/oświecenie

Nic nie jest solidne, a wszystko jest energią. Fizyka kwantowa ogłosiła odkrycia, które kwestionują wiele prawd i praw ziemskich. W tym momencie moglibyśmy zacząć poważną rozmowę na temat rzeczywistości metafizycznej. Tak kontrowersyjnej do tej pory, a obecnie prawdziwej. Kto decyduje o tym, jakie informacje mogą do Ciebie docierać, skoro niewiele wiesz na te tematy. System nie znosi prawdy i pokoju, a świadomość nie może bez niej istnieć.

„Uważam świadomość za podstawową. Uważam materię za pochodną świadomości. Nie możemy stać za świadomością. Wszystko, o czym mówimy, wszystko, co uważamy za istniejące, postuluje świadomość.” – Max Planck, twórca teorii kwantowej.

Nic nie jest solidne

Nic nie jest solidne

Nasza fizyczna materialna rzeczywistość jest w pewnym momencie pod wpływem naszej świadomości. Potrafi też działać jak cząstki, gdy obserwujemy i jak fale, gdy nie.

Ten fakt stwierdza wielu badaczy kwantowych, na podstawie eksperymentów, a także wszyscy twórcy teorii mechaniki kwantowej. Co to tak dokładnie oznacza? Ukazuje nam rolę świadomości w kształtowaniu natury fizycznej rzeczywistości, bowiem świadomość może wpływać na wyniki zdarzenia, po prostu go świadomie obserwując. Obserwacja nie tylko zakłóca to, co musi zostać zmierzone, ale ją produkuje. Zmuszamy elektron do przyjęcia określonej pozycji. My sami produkujemy wyniki pomiaru.

Czyż to nie zmienia naszego postrzegania rzeczywistości?

Medytacją jesteśmy zdolni do zwijania systemów kwantowych na odległość poprzez samą intencję. Oznacza to, że aktywność umysłowa, ludzki umysł, uwaga, uważność i intencja, zmuszały fizyczną materię do działania w określony sposób. Świadomość i nasza fizyczna materialna rzeczywistość, są ze sobą powiązane.

Badano już różne zjawiska i zostały one potwierdzone, przetestowane i wykorzystane. Mowa o telepatii, zdalnym oglądaniu i innych, których nawet trudno sobie wyobrazić. Istnieją dokumenty dotyczące istot ludzkich o specjalnych zdolnościach, którzy potrafią zmieniać fizyczną materię materialną za pomocą swojego umysłu. Brzmi jak z filmu o superbohaterach, otóż to. To nie fikcja, to fakt.

Istnieją uzdrowienia na odległość, operacje mentalne i wiele innych. Przeprowadzone badania ukazują, co ludzka uwaga może zrobić nie tylko z materią, ale także z innym ciałem ludzkim. Już nie mamy wątpliwości, świadomość ma wpływ na nasz materialny świat. I tym zajmuje się Mechanika Kwantowa i Oświecenie Świadomości, zaczynające się od Obudzenia Świadomości.

Pod koniec XIX wieku niektórzy naukowcy odkryli zjawiska empiryczne, których nie można wyjaśnić fizyką klasyczną. Doprowadziło to do rozwoju nowej gałęzi fizyki zwanej mechaniką kwantową (QM). QM kwestionuje materialne podstawy świata, pokazując, że atomy i cząstki subatomowe nie są naprawdę solidnymi obiektami. Nie istnieją one z pewnością w określonych lokalizacjach przestrzennych i określonych czasach.

Co najważniejsze, QM wyraźnie wprowadził umysł do swojej podstawowej struktury pojęciowej, ponieważ stwierdzono, że obserwowane cząsteczki i obserwator są ze sobą powiązane.

Zjawisko to niejako implikuje stwierdzenie, że świadomość obserwatora jest niezbędna dla istnienia obserwowanych zdarzeń fizycznych i że wydarzenia mentalne mogą wpływać na świat fizyczny. Zatem otaczający nas tzw. świat fizyczny nie jest już podstawowym lub jedynym składnikiem rzeczywistości i że nie można go w pełni zrozumieć bez odniesienia do umysłu. To co współczesna nauka nam proponuje, to dogmat naukowy. Czyli zdanie jednego człowieka, przyjęte jako pewnik. No pożal się Boże.

Obecny światopogląd naukowy opiera się głównie na założeniach ściśle związanych z fizyką klasyczną. Materializm – idea, że ​​materia jest jedyną rzeczywistością – jest jednym z tych założeń. Ba, cała ta teoria zakłada, że ​​umysł jest jedynie fizyczną aktywnością mózgu, a nasze myśli nie mogą mieć żadnego wpływu na nasze mózgi i ciała, nasze działania i świat fizyczny. No i masz babo placek. Powiedzieli nam, że nic nie możemy i nie mamy wpływu. Co oczywiście jest wierutną bzdurą.

Świadomość ma wyraźny wpływ na naszą fizyczną materialną rzeczywistość. A Fizyka czy Mechanika Kwantowa obala pewien system wierzeń, również religijnych, że człowiek jest pozbawionym mocy narzędziem. A człowiek jest i może być dla siebie Bogiem. Może kształtować swoje życie, zmieniać je, podłóg własnych upodobań. Mało tego w grupie jesteśmy znacznie silniejsi.

Warto zachować otwarty umysł, ponieważ nowe odkrycia obalają starą prawdę. Nasze myśli, uczucia, emocje, percepcje i wiele innych wpływają na rzeczywistość fizyczną. Dlatego tak ważne jest skupienie się na naszym własnym stanie bycia, czucie się dobrze i po prostu bycie miłą osobą.

Fakt, że te odkrycia zawierają metafizyczne i duchowe objawienia, zmusza do rzucenia na nie etykiety „pseudonauki”. A jak było z tymi naukami, które obecnie obowiązują. Kiedyś też były „pseudonauką” i można było za nie zginąć na stosie. Jeśli świadomość ma jednak wpływ na naszą fizyczną materialną rzeczywistość, to oznacza to, że w pewnym sensie wszyscy współtworzymy nasze ludzkie doświadczenie. Każdy z nas jest odpowiedzialni za ludzkie doświadczenia i to, co dzieje się na planecie, ponieważ jesteśmy świadomą jednością i wszyscy wspólnie tworzymy to, co widzimy.

Gdy zmienia się nasze postrzeganie rzeczywistości, nasza rzeczywistość zaczyna się zmieniać. Kiedy stajemy się czegoś świadomi, gdy to obserwujemy, to mentalne zmiany powodują fizyczną zmianę w naszym ludzkim doświadczeniu. Nawet w naszym indywidualnym życiu nasz stan emocjonalny, stan fizyczny, stan dobrego samopoczucia i to, jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość, może również wpływać na rodzaj ludzkiego doświadczenia, które tworzymy dla siebie. Doświadczenie może również ulec zmianie, w zależności od tego, jak na to patrzysz.

Zatem zmień sposób, w jaki patrzysz na rzeczy, a rzeczy, na które patrzysz, ulegną zmianie.

Nauka współczesna mówi nam, że 99,99% atomu jest pustą przestrzenią. Fizyka Kwantowa odkryła, że w rzeczywistości nie jest to pusta przestrzeń, ale jest pełna energii. Możemy tą energią sterować mentalnie, jako obserwatorzy. Ale dawno już straciliśmy połączenie z naszą duchowością. To połączenie zostało zastąpione system wierzeń, zarówno religijnych, jak i naukowych. Jeśli wszyscy wierzymy w coś innego, i ciągle się spieramy i sprzeczamy zamiast spotykać się i skupiać na tym, co mamy wspólnego, aby stworzyć lepszy świat, mamy wówczas problem. A w zasadzie mamy to co mamy.

Nic nie jest solidne – Podsumowanie:

Obudzenie to zdanie sobie sprawy z mocy ludzkiej świadomości. Wówczas nasze myśli będą ostrożniejsze, nie tak frywolne, będziemy również bardziej skupieni na duchowości i zdamy sobie wreszcie sprawę, że to, co wynika z systemu – chciwość, ego, lęk i oddzielenie, są całkowicie bezużyteczne i niepotrzebne. I wspierają tylko system. Ciebie wspiera pozbywanie się tego. Obecnie jesteśmy w trakcie zmian. Kto się przebudzi – pozostanie, kto nie, ten nie.

PS. Na dwoje babka wróżyła.