Najtrudniej poznać samego siebie

Nie martw się o pieniądze

Nie martw się o pieniądze

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Nie martw się o pieniądze. W naszej rzeczywistości, gdzie nieustannie jesteśmy zniewoleni finansowo, istnieje kilka znaczących powodów, które obciążają nas psychicznie i emocjonalnie. Wówczas zaczynamy się martwić o pieniądze. Co zatem uczynić, aby uwolnić się od niepokoju i „puścić” temat pieniądzy?

Nie martw się o pieniądze

Nie martw się o pieniądze

Wbrew temu co nam się wydaje, relaks służy manifestacji pieniędzy. Gdy jesteśmy zestresowani, zwłaszcza brakiem pieniędzy, trudno się zrelaksować. Pieniądze to twór systemowy, fikcja rzeczywistości. Same w sobie nie mają żadnej wartości, zwłaszcza te elektroniczne, ale umówiliśmy się wszyscy, że wartość mają i żyjemy w tym marazmie.

Ich brak spala każdą twórczą myśl, stając się filtrem, który przysłania nam świat. Ta emocja osiada i krępuje nasze ciała. Wprowadza zmęczenie i dystans do wielu istotnych spraw. Nie pozwala się skupić i logicznie myśleć.

Kreacja i ruch są nam potrzebne, aby wyjść z kryzysu finansowego. Stagnacja do niczego nie prowadzi, a rezerwa pogłębia ten stan. W konsekwencji mamy nieustanny spadek mocy, bo nieustannie się martwimy. Ot i co. Ten schemat zmartwień dosyć często wryje się w naszą psychikę tak mocno, że nieustannie żyjemy w biedzie, obwiniając cały świat, tylko nie siebie. A prawda jest taka, że za wszystko jesteśmy odpowiedzialni osobiście w tym życiu, a uświadomiwszy sobie to w końcu, musimy wybaczyć sobie błędy i zmienić myślenie. Nauczyć się cieszyć z tego co jest.

Po to też pracujemy nad sobą, po to podwyższamy własną świadomość, po to mantrujemy, ho’ponopujemy, medytujemy i ćwiczymy, aby zacząć być uważnymi, skupionymi, tu i teraz, aby w następstwie niejako dojść do harmonii wewnętrznej i spokoju, a poprzez kreację, czyli działanie, dojść do własnych celów. Póki co nie pozwól, aby negatywne uczucia cię przygniotły. Wstań i poruszaj się, zrób coś. Kiedy pozwalamy sobie na lenistwo z powodu przytłaczających nas emocji, może być nam bardzo trudno ponownie zacząć żyć. Zatem gdy masz nadmiar emocji i niepokoju wstań i zacznij się ruszać. Zrób to po prostu!

PS. Z pustego i Salomon nie poleje. 🙂

_________
#BrakPieniedzy

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry