Najtrudniej poznać samego siebie

Nie martw się o pieniądze

Nie martw się o pieniądze

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

W naszej rzeczywistości, gdzie nieustannie jesteśmy zniewoleni finansowo, istnieje kilka znaczących powodów, które obciążają nas psychicznie i emocjonalnie. Wówczas zaczynamy się martwić o pieniądze. Co zatem uczynić, aby uwolnić się od niepokoju i “puścić” temat pieniądzy?

Nie martw się o pieniądze!

Nie martw się o pieniądzeWbrew temu co nam się wydaje, relaks służy manifestacji pieniędzy. Gdy jesteśmy zestresowani, zwłaszcza brakiem pieniędzy, trudno się zrelaksować. Pieniądze to twór systemowy, fikcja rzeczywistości. Same w sobie nie mają żadnej wartości, zwłaszcza te elektroniczne, ale umówiliśmy się wszyscy, że wartość mają i żyjemy w tym maraźmie. Ich brak spala każdą twórczą myśl, stając się filtrem, który przysłania nam świat. Ta emocja osiada i krępuje nasze ciała. Wprowadza zmęczenie i dystans do wielu istotnych spraw. Nie pozwala się skupić i logicznie myśleć.

Kreacja i ruch są nam potrzebne, aby wyjść z kryzysu finansowego. Stagnacja do niczego nie prowadzi, a rezerwa pogłębia ten stan. W konsekwencji mamy nieustanny spadek mocy, bo nieustannie się martwimy. Ot i co. Ten schemat zmartwień dosyć często wryje się w naszą psychikę tak mocno, że nieustannie żyjemy w biedzie, obwiniając cały świat, tylko nie siebie. A prawda jest taka, że za wszystko jesteśmy odpowiedzialni osobiście w tym życiu, a uświadomiwszy sobie to w końcu, musimy wybaczyć sobie błędy i zmienić myślenie. Nauczyć się cieszyć z tego co jest.

Po to też pracujemy nad sobą, po to podwyższamy własną świadomość, po to mantrujemy, ho’ponopujemy, medytujemy i ćwiczymy, aby zacząć być uważnymi, skupionymi, tu i teraz, aby w następstwie niejako dojść do harmonii wewnętrznej i spokoju, a poprzez kreację, czyli działanie, dojść do własnych celów. Póki co nie pozwól, aby negatywne uczucia cię przygniotły. Wstań i poruszaj się, zrób coś. Kiedy pozwalamy sobie na lenistwo z powodu przytłaczających nas emocji, może być nam bardzo trudno ponownie zacząć żyć. Zatem gdy masz nadmiar emocji i niepokoju wstań i zacznij się ruszać. Zrób to po prostu!

PS. Z pustego i Salomon nie poleje. 🙂

_________
#BrakPieniedzy

ostatnie z kwantowo

Czym jest magia

Prawie wszystko, co sprawia, że ​​rzeczy się wydarzają, w świecie stworzonym przez
porozumienie duszy

Porozumienie duszy

Wszystko na tym świecie jest teorią, cała nauka, medycyna, dowolny system –

Wszyscy kłamiemy

Nie fajne to, ale wszyscy kłamiemy. Wszyscy ludzie bez wyjątku mówimy lub
przeprogramuj swoje DNA

Przeprogramuj swoje DNA

DNA to nasz biologiczny internet. Obecnie jasnowidzenie, intuicja, uzdrawianie, samoleczenie, techniki afirmacji,

Nic nie jest solidne

Nic nie jest solidne, a wszystko jest energią. Fizyka kwantowa ogłosiła odkrycia,
Translate »
idź do góry