felietony ześwirowanego bufona

Nie martw się o pieniądze

Nie martw się o pieniądze

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

W naszej rzeczywistości, gdzie nieustannie jesteśmy zniewoleni finansowo, istnieje kilka znaczących powodów, które obciążają nas psychicznie i emocjonalnie. Wówczas zaczynamy się martwić o pieniądze. Co zatem uczynić, aby uwolnić się od niepokoju i “puścić” temat pieniądzy?

Nie martw się o pieniądze!

Nie martw się o pieniądzeWbrew temu co nam się wydaje, relaks służy manifestacji pieniędzy. Gdy jesteśmy zestresowani, zwłaszcza brakiem pieniędzy, trudno się zrelaksować. Pieniądze to twór systemowy, fikcja rzeczywistości. Same w sobie nie mają żadnej wartości, zwłaszcza te elektroniczne, ale umówiliśmy się wszyscy, że wartość mają i żyjemy w tym maraźmie. Ich brak spala każdą twórczą myśl, stając się filtrem, który przysłania nam świat. Ta emocja osiada i krępuje nasze ciała. Wprowadza zmęczenie i dystans do wielu istotnych spraw. Nie pozwala się skupić i logicznie myśleć.

Kreacja i ruch są nam potrzebne, aby wyjść z kryzysu finansowego. Stagnacja do niczego nie prowadzi, a rezerwa pogłębia ten stan. W konsekwencji mamy nieustanny spadek mocy, bo nieustannie się martwimy. Ot i co. Ten schemat zmartwień dosyć często wryje się w naszą psychikę tak mocno, że nieustannie żyjemy w biedzie, obwiniając cały świat, tylko nie siebie. A prawda jest taka, że za wszystko jesteśmy odpowiedzialni osobiście w tym życiu, a uświadomiwszy sobie to w końcu, musimy wybaczyć sobie błędy i zmienić myślenie. Nauczyć się cieszyć z tego co jest.

Po to też pracujemy nad sobą, po to podwyższamy własną świadomość, po to mantrujemy, ho’ponopujemy, medytujemy i ćwiczymy, aby zacząć być uważnymi, skupionymi, tu i teraz, aby w następstwie niejako dojść do harmonii wewnętrznej i spokoju, a poprzez kreację, czyli działanie, dojść do własnych celów. Póki co nie pozwól, aby negatywne uczucia cię przygniotły. Wstań i poruszaj się, zrób coś. Kiedy pozwalamy sobie na lenistwo z powodu przytłaczających nas emocji, może być nam bardzo trudno ponownie zacząć żyć. Zatem gdy masz nadmiar emocji i niepokoju wstań i zacznij się ruszać. Zrób to po prostu!

PS. Z pustego i Salomon nie poleje. 🙂

_________
#BrakPieniedzy

ostatnie z kwantowo

Świadomie wybieramy duszę

W momencie poszerzenia świadomości człowiek zaczyna prowadzić bogate życie wewnętrzne. Na początku
pokarm jako lekarstwo

Pokarm jako lekarstwo

Okres obudzenia, zwiększenia wibracji naszego ciała i zmiany, które w nim zachodzą,

Czym jest przebudzenie?

Codziennie zmagamy się z życiem, nie zastanawiając się nad własnym podejściem do
idź do góry