Najtrudniej poznać samego siebie

nie musisz nic robić

Nie musisz nic robić

w kwantowo/oświecenie

Obecne czasy nazywane są “czasem obudzenia”. Istotnie informacje rozprzestrzeniają się z szybkością światłowodu, a wiedza przechodzi z głowy do głowy. Coraz częściej i głośniej wychodzi prawda, a ludzie dostrzegają, że coś jest nie tak. Część nawet już wie co. Wydarza się tak wiele i na tak wielu frontach, ale Ty i tak …

nie musisz nic robić.

nie musisz nic robićRezonans Schumanna to częstotliwość drgania ziemskiego pola elektromagnetycznego. Jest również znany jako koło napędowe ludzkiej świadomości. Po prostu wraz ze wzrostem rezonansu Schumanna, rośnie nasza świadomość. Nie rozum i powiązane z nim ego, ale właśnie świadomość, która objawia się częstym klikiem w głowie i okrzykiem “aaa, to tak to wygląda!”.

Ten rezonans naszej planety jest dokładnie skorelowany z aktywnością fal mózgowych człowieka. Wzrost cechuje się wyższą świadomością, a spadek niższą. Albo stajem się samoczynnie oświeceni /jak teraz/ wraz ze wzrostem rezonansu Schumanna, albo naparzamy się jak wilki, walczymy, zabijamy się i niszczymy planetę, też tak jak teraz. Przyszło nam zatem żyć w bardzo ciekawych czasach i obserwować bardzo rzadkie zmiany. Jak przy tego rodzaju zmianach, a są to zmiany globalne, dzieje się.

Zatem możesz się rozwijać, ćwiczyć swoją świadomość, stawać się lepszym człowiekiem, istotą światła miłości, ale też możesz nie robić nic. Absolutnie nic. Całe to obudzenie, oświecenie, czy jak to zwał, jest li tylko zrozumieniem norm moralnych, etycznych, wdrożeniem tego co sacrum, wychowaniem. Człowiek tak naprawdę w swoim życiu, albo się rozwija, uczy, pojmuje, ewoluuje, albo cofa się w rozwoju, pomijając wszystkie aspekty wiedzy, zasad, norm moralnych i etycznych, stawiając na piedestale tylko siebie.

Mowa o egoizmie. Można tak naprawdę dwojako spojrzeć na siebie. Można być w siebie i swoje jestestwo zapatrzonym i bycie – cel uświęca wszystkie środki, albo można przez samorozwój dojść do wniosku, że praktycznie rzecz biorąc każdego z nas nie ma. Jesteśmy wymyśleni, wykreowani, wirtualni, ale w taki sposób, że odczuwamy. Na dodatek jesteśmy wszystkim. Mamy zatem dwie drogi, jak to w 3D i każda jest dobra. Możesz się rozwijać, ale nie musisz. Po raz pierwszy w historii – samo się zrobi.

PS. Jedyna przestroga, to jeśli nie chcesz robić nic, to nie rób absolutnie nic – nie paskudź po prostu.

ostatnie z kwantowo

ego

Jak działa ego?

Najpierw należy zaznaczyć, że dziecko rodzi się w stanie czystego umysłu, jaźni.
wiara

Wiara

Najbardziej poczytnym obecnie na tym blogu jest felieton “Katolik vs Chrześcijanin“. Spore
kot Schrödingera

Kot Schrödingera

Kto nie słyszał o kocie Schrödingera lub nieokreśloności Heisenberga? Może także o
rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Mnoży się coraz więcej ludzi, którzy pretendują do miana guru, wróża, maga.
10 elementów szczęścia

10 elementów szczęścia

Szczęście jest emocją, spowodowaną doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne. “Mieć szczęście” oznacza sprzyjający zbieg, splot okoliczności,
Translate »
idź do góry