Najtrudniej poznać samego siebie

nie musisz nic robić

Nie musisz nic robić

w oświecenie/kwantowo

Obecne czasy nazywane są “czasem obudzenia”. Istotnie informacje rozprzestrzeniają się z szybkością światłowodu, a wiedza przechodzi z głowy do głowy. Coraz częściej i głośniej wychodzi prawda, a ludzie dostrzegają, że coś jest nie tak. Część nawet już wie co. Wydarza się tak wiele i na tak wielu frontach, ale Ty i tak …

nie musisz nic robić.

nie musisz nic robićRezonans Schumanna to częstotliwość drgania ziemskiego pola elektromagnetycznego. Jest również znany jako koło napędowe ludzkiej świadomości. Po prostu wraz ze wzrostem rezonansu Schumanna, rośnie nasza świadomość. Nie rozum i powiązane z nim ego, ale właśnie świadomość, która objawia się częstym klikiem w głowie i okrzykiem “aaa, to tak to wygląda!”.

Ten rezonans naszej planety jest dokładnie skorelowany z aktywnością fal mózgowych człowieka. Wzrost cechuje się wyższą świadomością, a spadek niższą. Albo stajem się samoczynnie oświeceni /jak teraz/ wraz ze wzrostem rezonansu Schumanna, albo naparzamy się jak wilki, walczymy, zabijamy się i niszczymy planetę, też tak jak teraz. Przyszło nam zatem żyć w bardzo ciekawych czasach i obserwować bardzo rzadkie zmiany. Jak przy tego rodzaju zmianach, a są to zmiany globalne, dzieje się.

Zatem możesz się rozwijać, ćwiczyć swoją świadomość, stawać się lepszym człowiekiem, istotą światła miłości, ale też możesz nie robić nic. Absolutnie nic. Całe to obudzenie, oświecenie, czy jak to zwał, jest li tylko zrozumieniem norm moralnych, etycznych, wdrożeniem tego co sacrum, wychowaniem. Człowiek tak naprawdę w swoim życiu, albo się rozwija, uczy, pojmuje, ewoluuje, albo cofa się w rozwoju, pomijając wszystkie aspekty wiedzy, zasad, norm moralnych i etycznych, stawiając na piedestale tylko siebie.

Mowa o egoizmie. Można tak naprawdę dwojako spojrzeć na siebie. Można być w siebie i swoje jestestwo zapatrzonym i bycie – cel uświęca wszystkie środki, albo można przez samorozwój dojść do wniosku, że praktycznie rzecz biorąc każdego z nas nie ma. Jesteśmy wymyśleni, wykreowani, wirtualni, ale w taki sposób, że odczuwamy. Na dodatek jesteśmy wszystkim. Mamy zatem dwie drogi, jak to w 3D i każda jest dobra. Możesz się rozwijać, ale nie musisz. Po raz pierwszy w historii – samo się zrobi.

PS. Jedyna przestroga, to jeśli nie chcesz robić nic, to nie rób absolutnie nic – nie paskudź po prostu.

najnowsze z oświecenie

Żyć w oświeceniu

Żyć w oświeceniu. Pragnienie oświecenia jest zakorzenione w naszej duszy. Człowiek nieustannie
7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości – każdy z nas posiada własną mądrość i inteligencję.
Kto nas kontroluje

Kto nas kontroluje?

Kto nas kontroluje? Rozwój świadomości zaczyna się od tematu kontroli i w
Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory – podobnież czas nas uczy pogody. Aby wzrosnąć
Translate »
idź do góry