Najtrudniej poznać samego siebie

Nie osądzaj

Nie osądzaj

w kwantowo/oświecenie

Nie osądzaj. Wszyscy od samego początku naszego życia nas osądzają, a wraz z nimi my osadzamy. A jakim prawem to robimy? Skoro tego sami nie lubimy, gdy nas biorą pod osąd, ani też nie znamy całości aspektu sprawy, gdy my osadzamy, ponadto wszystko w swoim świecie kreujemy my osobiście, nadajemy rzeczom i wydarzeniom impuls twórczy i powinniśmy wziąć za to całkowita odpowiedzialność. To co w związku z tym?

Nie osądzajNie osądzaj

Brak osądu nie dosyć, że sprzyja postawie oświeconej to jest tą postawą w istocie. Gdy jesteśmy li tylko obserwatorami wydarzeń, nie emocjonujemy się, nie zaprzątamy sobie głowy bzdurami, bo nie domniemamy, nie insynuujemy, nie manipulujemy, nie korygujemy i nie przewidujemy, ale też nie wspominamy i nie jesteśmy pamiętliwi. Dzięki trwaniu w obserwacji, mamy czas na analizę, ale i wsparcie energetyczne. Świadoma postawa zezwala nam na ingerencję własną energią w wydarzenia, np. mentalnymi technikami kwantowymi. Obserwacja, wg fizyki kwantowej sprawia, że coś się wydarza, ale też to poniekąd my to stwarzamy, zatem możemy też to zmienić.

Zacząć należy od spraw małych, np. miejsce parkingowe w markecie, brak kolejki przy kasie i takie tam. Te małe rzeczy spełniają się od strzała. Te większe, z czasem też, ale z czasem. Im mniej będziemy mieć emocjonalny stosunek do …, im bardziej pozostaniemy w obserwacji i stanie bez myśli, tym większą mamy szansę zarezonować albo nie z wydarzeniem i tym samym wesprzeć je, albo nie. Gdy wesprzemy – sprawa się rozwija, gdy nie – to znika. Czas najwyższy to wreszcie zauważyć, a i spróbować nie zawadzi.

Nie osądzaj – Podsumowanie:

Wielość ostatnich wydarzeń ukazuje, że zachodzą głębokie zmiany, zwłaszcza w samych ludziach. Wiele świadczy o tym, że czas, który jak wiemy jest względny, a w istocie go nie ma. Także i pieniądz, przestaje mieć znaczenie. Nie należy z przeszkodami takimi jak niepowodzenia, choroby, systemem, przeciwności walczyć. Nie należy w ogóle z niczym walczyć, po prostu trzeba się od tego odsunąć i zapomnieć, czyli puścić. Odejść, nie wchodzić w reakcję, nie analizować. Wyrzucić z pamięci na zawsze, a wówczas problemy znikną. Dlatego tak ważne jest nieocenianie.

PS. Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
___________
#NieOsadzaj

 

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content