Najtrudniej poznać samego siebie

Nie osądzaj

Nie osądzaj

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Wszyscy od samego początku naszego życia nas osądzają, a wraz z nimi my osadzamy. A jakim prawem to robimy? Skoro tego sami nie lubimy, gdy nas biorą pod osąd, ani też nie znamy całości aspektu sprawy, gdy my osadzamy, ponadto wszystko w swoim świecie kreujemy my osobiście, nadajemy rzeczom i wydarzeniom impuls twórczy i powinniśmy wziąć za to całkowita odpowiedzialność. To co w związku z tym? Po prostu …

nie osądzaj!

Nie osądzajBrak osądu nie dosyć, że sprzyja postawie oświeconej to jest tą postawą w istocie. Gdy jesteśmy li tylko obserwatorami wydarzeń, nie emocjonujemy się, nie zaprzątamy sobie głowy bzdurami, bo nie domniemamy, nie insynuujemy, nie manipulujemy, nie korygujemy i nie przewidujemy, ale też nie wspominamy i nie jesteśmy pamiętliwi. Dzięki trwaniu w obserwacji, mamy czas na analizę, ale i wsparcie energetyczne. Świadoma postawa zezwala nam na ingerencję własną energią w wydarzenia, np. mentalnymi technikami kwantowymi. Obserwacja, wg fizyki kwantowej sprawia, że coś się wydarza, ale też to poniekąd my to stwarzamy, zatem możemy też to zmienić.

Zacząć należy od spraw małych, np. miejsce parkingowe w markecie, brak kolejki przy kasie i takie tam. Te małe rzeczy spełniają się od strzała. Te większe, z czasem też, ale z czasem. Im mniej będziemy mieć emocjonalny stosunek do …, im bardziej pozostaniemy w obserwacji i stanie bez myśli, tym większą mamy szansę zarezonować albo nie z wydarzeniem i tym samym wesprzeć je, albo nie. Gdy wesprzemy – sprawa się rozwija, gdy nie – to znika. Czas najwyższy to wreszcie zauważyć, a i spróbować nie zawadzi.

Wielość ostatnich wydarzeń ukazuje, że zachodzą głębokie zmiany, zwłaszcza w samych ludziach. Wiele świadczy o tym, że czas, który jak wiemy jest względny, a w istocie go nie ma, a w tym i pieniądz, przestaje mieć znaczenie. Nie należy z przeszkodami takimi jak niepowodzenia, choroby, systemem, przeciwności walczyć, nie należy w ogóle z niczym walczyć, po prostu trzeba się od tego odsunąć i zapomnieć, czyli puścić. Odejść, nie wchodzić w reakcję, nie analizować, tylko wyrzucić z pamięci na zawsze, a wówczas problemy znikną. Dlatego tak ważne jest nieocenianie.

PS. Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
___________
#NieOsadzaj

 

najnowsze z oświecenie

Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry