Niemiecki sznyt

Niemiecki sznyt

w europejsko/polsko

Niemiecki sznyt. Mam kilku znajomych w Niemczech, stąd też wiem co się u nich dzieje i jak wszystko tam w istocie wygląda. W Niemczech niestety trwa cicha wojna. Paręset podpaleń ośrodków dla islamistów, wybuchające bomby, strach i niepokój, wrze też coraz bardziej wśród ludności cywilnej, a mimo to trwa medialna cenzura i cisza. To, co się wyłania, to znany zwłaszcza starszemu pokoleniu to niemiecki sznyt.

Niemiecki sznyt

Niemiecki sznyt

Wymiar sprawiedliwości europejskich krajów otrzymał ściśle tajną instrukcję, która wyraźnie mówi, aby złapanych lub zatrzymanych /przestępstwa i zbrodnie/ islamistów wypuszczać na wolność. O co zatem chodzi w tej rozgrywce? Dla mnie to jest jak najbardziej zrozumiałe, że armia islamska wyruszyła na wojnę, ale żeby było ciekawiej, to wcale nie na rozkaz ISIS czy jakiegoś tam kalifatu, ale na wyraźne polecenie Angeli Merkel i NWO. Daje się im wszelkie możliwości, finansowe, bytowe i ochronę. Po co, dlaczego?

Niemiecki sznyt – Rozważania:

Otóż islamiści dokonujący przestępstwa, a w istocie szerzący coraz większy chaos, nie są ścigani, nie są karani, są chronieni specjalnymi dyrektywami. Policja i służby bezpieczeństwa zastraszają natomiast ofiary jak i obywateli, którzy się temu sprzeciwiają. Cenzurowana jest sieć internet, z You Tube znikają, podobnie jak u nas, kompromitujące filmy z zamieszek. Bo jeszcze nie pora i czas, bo to dopiero początek. Na tym polu prężnie działa Fundacji Batorego, która sponsoruje islamistów, popiera ich głosem orędownika islamu, George Sorosa /architekta nowej światowej tyranii/.

Liberalnych bredni o tzw. mowie nienawiści, rasizmie, islamofobii nie słucha nikt, kto ma jako takie pojęcie o rzeczywistości. Poprzedni rząd PO i PSL przyjął ok. 5000 islamistów do Polski. Przy 170 000 imigrantów w Niemczech to mało, ale Polska nie potrzebuje zasobów ludzkich, a na pewno już nie islamskich. To dywersyjne, celowe zadanie osłabiające spójność narodową, bo Polacy, acz nie zawsze zgodni, chcą mieć wroga swojego.

Osłabić, zdestabilizować, wprowadzić w stan wojny domowej. Następnie okiełznać siłą i zamordyzmem, który panował będzie nad rozwarstwionym, zastraszonym społeczeństwem bez wysiłku. Społeczeństwo jednak tak łatwo się nie poddaje. W Bawarii zagroziło, że ogłosi wystąpienie z Federacji Niemieckiej (RFN). Otoczy się murem i uzbroi Gwardię Narodową z zapasów Bundeschwery.

Niemiecki sznyt – Podsumowanie:

W Polsce powstają również formacje obrony terytorialnej. Jak grzyby po deszczu. Czekam jeszcze na pozwolenia na broń dla każdego obywatela i zdecydowanych patriotycznych ruchów PIS przeciw islamizacji, a wzmacniających wiarę chrześcijańską.

PS. Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek  – New World Order.

______________
#NiemieckieNWO