Najtrudniej poznać samego siebie

O alkoholu słów kilka

O alkoholu słów kilka

w polsko/prawdziwie/zdrowotnie

Alkohol etylowy jest jedną z najczęściej używanych substancji psychoaktywnych. W odróżnieniu od marihuany, która poszerza świadomość i narkotykiem nie jest, etanol jest środkiem odurzającym o działaniu narkotycznym, który świadomość zawęża. Wypicie 150–250 g /ćwiartki/ lub więcej alkoholu etylowego na raz, może okazać się śmiertelne.

O alkoholu słów kilka.

O alkoholu słów kilkaEtanol jest substancją narkotyczną z kategorii depresantów. U zdrowej, młodej osoby, wypicie 100 g etanolu (ok. 1/4 l wódki) powoduje już zwykle stan silnego zamroczenia. Utrata sprawności ruchowej, problemy z utrzymaniem równowagi, utrata kontroli nad emocjami, całkowita utrata świadomości, zaniki pamięci, zaniki koncentracji i oceny sytuacji, pamięć, mowa, widzenie zostają upośledzone.

Alkohol /jego spożycie/ leży u podstaw zachowań agresywnych i impulsywnych oraz zaburza zdolność logicznego myślenia. Systematyczne spożywanie alkoholu prowadzi wprost do pełnego, fizycznego uzależnienia /alkoholizm/. Na koniec najważniejsze, alkohol zabija komórki /nie tylko mózgowe/, które następnie wydalane są wraz z moczem.

Zastanawiające jest, że tak trujący specyfik, który nie dosyć, że jest ogromnie chorobotwórczy i destrukcyjny, a jego spożywanie i spożycie w nadmiarze powoduje poważne choroby i prowadzi do śmierci, sprzedawany jest chętnie /obłożony wysoką akcyzą/, bez ograniczeń i wszędzie. Natomiast roślina, która rozszerza świadomość i nie można  jej przedawkować, leczy szereg chorób, w tym dla klasycznej medycyny nieuleczalne, pozwala na koncentrację i kontemplację, jest zabroniona i sprofanowana. Mowa oczywiście o marihuanie.

Wracając do tematu alkoholu… Upojenie alkoholowe często skutkuje ostrym nieżytem żołądka, co nagminne prowadzi do krwotocznego zapalenia żołądka, niszczy wątrobę, w konsekwencji powoduje marskość wątroby /żółtaczka, podbarwienie skóry i białkówek oczu, puchlina brzuszna, krwawe wymioty, rak/. Krótkotrwałe spożywanie 160 g dziennie przez 10 lat powoduje ciężkie uszkodzenie, a przewlekłe spożywanie 160 g dziennie jest ilością graniczną, powodującą znaczne uszkodzenie organizmu.

Alkohol przede wszystkim otępia, pozbawia empatii i strachu, a co za tym idzie, jest doskonale sterowalny, poddaje się nakazom, rozkazom, manipulacji. I to właśnie jest przyczyna popularności alkoholu i tak ważnej jego systemowej roli środka kontroli. Alkohol  metylowy to trucizna /pijmy szybciej, bo się ściemnia – czy aby na pewno?/

Tak nagminnie w naszym kraju prześladowana marihuana leczy nawet chorobę alkoholową, nie mówiąc już o raku, padaczce i depresji, rewelacyjnie poszerza świadomość, co powoduje, że człowiek staje się mądrzejszy, bardziej empatyczny i po prostu dobry. W związku z tym, że marihuana odbudowuje synapsy mózgowe /połączenia międzykomórkowe/, to w zdrowym organizmie powoduje, że tych połączeń i komórek przybywa. Przez to człowiek staje się świadomy, mądry i nie dający sobą sterować.

PS. To myśmy wypili? Nie – nasi tu byli.

_______________
#AlkoholMarihuana

ostatnie z polsko

bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
seks po polsku

Seks po polsku

Długo zastanawiałem się nad tym felietonem, czy taka wiwisekcja nie wstrząśnie przede
Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem
Translate »
idź do góry