Najtrudniej poznać samego siebie

Obcy śledzą nas oczami kotów 1

Obcy śledzą nas oczami kotów

w kocio/kwantowo/prawdziwie

Otóż kazachski biolog Timur Bajsalow bada wpływ życia pozaziemskiego na mieszkańców Ziemi od ponad trzydziestu lat. Przez te lata poczynił masę obserwacji, ale jedna z nich zelektryzowała mnie ogromnie. Mianowicie ta, że jesteśmy obserwowani przez “obcych” za pomocą kocich oczu, które to stanowią kamery “obcych”. Teorią tą zajmował się również w swoich książkach Tuesday Lobsang Rampa vel Cyril Henry Hoskin – brytyjski pisarz będący jedną z ważniejszych postaci ruchu New Age. Zatem …

obcy śledzą nas oczami kotów!

ufo1Bajsalow zafascynowany swoim odkryciem, przypisał sobie stworzenie tej teorii. Na poparcie owej przytoczył tybetańskich mnichów buddyjskich, którzy uważają kosmitów za “ogrodników ludzkości”, a z kotami komunikują się telepatycznie. Ja z kolei dodam od siebie dowód potwierdzający tę hipotezę, a mianowicie koty rzadkiej rasy peterbald, których kilkanaście mam w domu, mało że są najinteligentniejsze z kotów, materializują i dematerializują się wielokrotnie w ciągu dnia, to na dodatek są bliźniaczo podobne do kosmitów. Na dowód dołączam zdjęcia naszych kotów.

ufo2Obca rasa sprowadziła na Ziemię koty, gdyż te posiadają nie dosyć że zdolności komunikacji, to właśnie możliwość dematerializacji i teleportacji do innego wymiaru. Ponadto mają dziewięć żyć, co znacznie ułatwia obserwację kocimi oczami, które są niczym innym, jak niezwykłymi kamerami. Lamowie tybetańscy twierdzą, że koty przyglądają się nam wzrokiem kosmitów. Zwierzęta te posiadają oczy reptilian, w przeciwieństwie do większych dzikich drapieżników jak np. lwy, tygrysy, rysie, pumy. Tylko udomowione osobniki kocie posiadają oczy, podobne do tych, jakie występują u gadów. To ci dopiero.

PS. Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii. Ot co!

_______
#KotUfo

ostatnie z kocio

jak pies z kotem

Jak pies z kotem

Wielu z nas uważa, że ​​zwierzęta są bardziej zaawansowane w rozwoju świadomości
Koty uczą Zen 4

Koty uczą Zen

Od wielu lat w domu mamy koty. Na początku był to akt
Kociarze uważajcie

Kociarze uważajcie!

Coś co mnie rozśmieszyło do łez, tym bardziej, że sam taki żwirek
Translate »
idź do góry