Obnażamy fundację Keshe

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Obnażamy fundację Keshe. Poruszam nieustannie ten temat, bo sam brałem w nim udział /do momentu uświadomienia/, a moi znajomi i przyjaciele nadal trwają w marazmie, nierzadko broniąc beznadziejnej idei. Zatem ponownie i tym razem bardziej wnikliwie.

Obnażamy fundację Keshe

Obnażamy fundację Keshe

Magrav to urządzenie nie mające nic wspólnego z prądem elektrycznym, w żaden sposób nie potrafi go produkować i co istotne oszczędzać, co oczywiście mogłoby się przełożyć się na oszczędności finansowe. Absolutnie nic takiego się nie dzieje i dziać nie może, nawet gdybym w to wierzył.

Natomiast samą wiarą bez Magrava można kreować rzeczywistość, posługując się głęboką świadomością i wyzbywszy się wszystkich tkwiących w nas mylnych schematów. Ale nie o tym mowa. Oszczędność jaką daje Magrav to maksymalnie 1-2 procent, spowodowana rezystancją powłoki Magrava. I to tyle.

Zatem czym w istocie jest Magrav? Jest to przetwornik energii ORGONU, czyli energii życia, /Nie jak to wskazuje Keshe plazmy/. Plazma (ang. plasma z gr. πλάσμα plásma „rzecz uformowana, ulepiona, wymyślona” od πλάσσειν, plássein 'formować; modelować’) to zjonizowana materia o stanie skupienia przypominającym gaz, w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie.

Mimo, że plazma zawiera swobodne cząstki naładowane (jony i elektrony), to w skali makroskopowej jest elektrycznie obojętna. Po pokryciu cewek powłoką nano pole magnetyczne zostaje wypchnięte na zewnątrz cewek. Powstaje wówczas torus, wyglądem przypominający napompowaną dętkę rowerową lub obwarzanek, który filtruje energię orgonu. Magrav nie jest generatorem energii, tylko ściąga tą energię z otoczenia. Można by się było pokusić na stwierdzenie, że ją wysysa.

Następnym produktem jest healthpen. To po prostu antena orgonowa, która wprowadzając swym kształtem cewki orgon w ruch wirowy i go ukierunkowuje. Podobne rezultaty, choć znacznie mocniejsze, udokumentowane i latami używane dają orgonity, chembustery i biorezonatory. Przykładając pena w chore, obolałe miejsce /niedobór energii/, można prawdopodobnie uśmierzyć, a nawet pozbyć się bólu. Mi osobiście, ani też moim bliskim przy pomocy pena się to nie udało. Korzystam natomiast intensywnie z orgonitów, chembustera i kryształów górskich. Te techniki są znane od wieków i wykorzystywane z powodzeniem przez radiestetów i energoterapeutów.

Gansy, czyli jak mówią keshowcy „gaz w stanie nano” to orgon wpompowany do wody. Czy to działa, czy nie działa zapewne dowiemy się za parę lat, jak umieralność wzrośnie. Korzystanie z darów natury i wyrobów naturalnych z tych darów jest jak najbardziej zdrowe i wzmacniające. Od czasów prehistorycznych człowiek korzysta z tych zasobów, niejednokrotnie także z tych tzw. „trujących”, aby uzyskać odporność, poszerzyć świadomość, ogólnie się wzmocnić.

Czy podobne działanie mają gansy, nie wiem. Wiem natomiast, że Keshe jest mistrzem kopiowania, podglądania i wykorzystywania wynalazków mądrych i światłych ludzi. Kopiuje, przerabia, zmienia nazewnictwo i sprzedaje za ciężkie pieniądze. „Udostępnienie ludzkości” jest tylko zasłoną dymną, bo nigdy nie daje pełnej, sprawdzonej informacji. Wszystkie te tzw. wynalazki Keshe są znane od lat, a nawet wieków, a dzięki jego fundacji przeżywają one odrodzenie, restaurację i rewitalizację, często niezgodnie z zastosowaniem. Przy czym sam Keshe powoli ogłasza się mesjaszem.

Słuchając wykładów pana Mehrana Tavakoli Keshe podejrzewam, że jest on agentem NWO, mającym powiązania z organizacją iluminatów i wspiera tworzony od lat rząd światowy. W jego otoczeniu pojawia się spora grupa zawodowych dezinformatorów lub zwykłych oszołomów i jest bardzo prawdopodobne, że i oni są powiązani z powyższymi organizacjami. Wiedza alternatywna do tej pory była traktowana marginalnie i z pobłażaniem.

Ostatnimi laty, dzięki fizyce kwantowej, zyskała stale wzrastający krąg entuzjastów. Jednak ta wiedza ma udokumentowane walory zdrowotne i niejednokrotnie zmienia cały światopogląd człowieka. System, a zwłaszcza NWO obawia się tej wiedzy. Jak najlepiej obalić przeciwnika? Ośmieszyć go i wprowadzić zamieszanie. O tym pisał już Sun Zi, autor „Sztuki wojennej”.

PS. Twoim celem musi być zdobycie wszystkiego bez zniszczenia czegokolwiek.

_______
#Keshe