Obudzenie i praca nad świadomością

Obudzenie i praca nad świadomością

w kwantowo/świadomie/zdrowotnie

Obudzenie i praca nad świadomością. Otóż świadomość jest integralną częścią naszej osobowości. Bardzo często jest zupełnie uśpiona, tym częściej im bardziej zaangażowani jesteśmy w tzw. realia życia. Jedynym sposobem na pozbycie się tych codziennych trosk jest alienacja od środków masowego przekazu. Druga bardzo istotną kwestią jest wiara w siebie, swoją moc i kultywowanie kwantowych praktyk. Nie każda praktyka z tych istniejących jest kwantowa i rezultatem jest brak zmian. Natomiast metody iście kwantowe tworzą tak zadziwiające sytuacje, że człowiek jest nie dosyć, że zaskoczony, później zadowolony, to na końcu jest po prostu szczęśliwy, otwarty i żyje w zdrowiu i szczęściu.

Obudzenie i praca nad świadomościąObudzenie i praca nad świadomością

Odnaleźć każdy drogę musi w sobie, ale warto korzystać z wiedzy mistrzów, aby zauważyć i pojąć czym tak naprawdę są zmiany DNA, przyciąganie, transerfing, zmiany świadomości i witalność. Jednym słowem odkrywamy siebie na nowo, a jeśli stosujemy te techniki świadomie i rytualnie, to rezultaty są nadspodziewane.

Właśnie ukończyłem 56 lat i dla mnie zaskoczeniem jest moja fizyczność i zdrowie ciała, jak również dobrostan i obfitość. Szczerze powiedziawszy do tej pory niczego takiego nie widziałem, ani też nie doznawałem. A sprawność, siła i funkcjonalność ciała jest zadziwiająca. I okazuje się, że wystarczy de facto chcieć i otworzyć się na świadomość, a zamknąć, a raczej zignorować tzw. realne życie.

W świecie nie ma nic co stanowiło by dla nas zagrożenie, każde wydarzenie, nawet to drastyczne i nieprzyjemne jest konieczne. Jest również nieodzowne do dalszego rozwoju. Ale trzeba chcieć, należy wszelkimi sposobami dążyć do własnej szlachetności i być najlepszą dla siebie i bliskich wersją człowieka. Jednocześnie koniecznie trzeba nieustannie podnosić wiarę w siebie i otaczający świat. Tak.

Świat nam sprzyja, a przez to że medialnie jesteśmy zaprogramowani na strach i zagrożenia, tłumimy tą spolegliwość świata. Ani w nią nie wierząc, ani też zupełnie nie rozumiejąc. Każde działanie na rzecz tego naszego świata, powoduje zwroty akcji, ale taż zwrot włożonej energii. Tak to działa z mojej obserwacji.

Obudzenie i praca nad świadomością – Rozważania:

Zmieniamy tylko siebie, swoją świadomość, przez co i osobowość, nawyki, schematy i programy. A wiemy o nich dosyć sporo jeżeli nie najwięcej. Warto to dostrzec dla siebie i swojej szczęśliwości, dobrego zdrowia, obfitości i spolegliwości świata. Bo jednak niezbicie widać, że wszystko co nas spotyka i doświadcza, nie dosyć że jest konieczne, właściwe i na miejscu, to również nieodzowne dla rozwoju świadomości. Każdy musi się nauczyć dostrzegać tą zasadę i traktować każde wydarzenie naszego osobistego życia jako informację i instrukcję do dalszych działań. Wszystkie nasze działania wówczas stają się realne, każdy jeden nasz zamysł, pragnienie, czy cel. Wiara w siebie, bycie najlepszą wersją siebie, praca nad sobą obfituje dobrostanem. A o to chyba każdemu chodzi.

Obudzenie i praca nad świadomością – Podsumowanie:

Nie ma co zawracać sobie głowy innymi, bo nikogo innego w naszym życiu nie ma. Skupiam się na celu i dążeniu do niego, a o ile ten cel dla mnie samego jest szlachetny, tym lepiej i bardziej jest osiągalny. Sukcesem nie są zmiany na zewnątrz, są nimi zmiany w nas samych. Reszta niejako z automatu się zmienia. Istotne również jest nieustanne poszukiwanie rozwiązań i to nie rozwiązań problemów świata, ale własnych i najbliższego świata.

Uczyń najbliższy świat pięknym, a twoje życie też zmieni barwę na wymarzoną, cudowną i piękną. To wówczas rodzi się miłość. Nie gdy dochodzą nas słuch ze świata, ale wówczas gdy widzimy na własne oczy to co zdziałaliśmy, co pięknieje z dnia na dzień. Wszystko to co się przeobraża, a nie pozostaje takie samo.

PS. Do własnej świadomości musisz dotrzeć sam, gdyż to twoja świadomość, twoje istnienie i twoje cele. – August Witti

________
#Obudzenie