Najtrudniej poznać samego siebie

Odrodzenie Polski 1

Odrodzenie Polski

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Otóż oglądam z lubością wystąpienia mojego mentora i mistrza pana Grzegorza Brauna, człowieka światłego, bardzo inteligentnego i opierającego się w swoich wywodach na faktach, nie wyssanych z palca plotkarskich historyjkach i słyszę, że ów człowiek zapowiada, ni mniej ni więcej, a …

odrodzenie Polski .

zyd1Pan Braun ostrzega, zmusza do myślenia i przytacza wszystkie niecne wystąpienia ludzi związanych z propagandą żydowską, z antypolską narracją, w domyśle, uczula na słowa Szymona Pereza vel Szymon Perski (Prezydenta Izraela), który zwykł mawiać o Polsce i Polakach “Was Polaków nie będzie, wy będziecie zbierać jedzenie na śmietnikach. My mamy wszystko rozpracowane; spokojnie, powoli, krok za krokiem. To jest zbyt bogaty kraj abyśmy go wam zostawili, to jest nasza ziemia obiecana”. I zapewne tak jest w istocie, a wielką szkodą jest, że my sami, Polacy, nie chcemy dostrzec, nie pojmujemy i nie znamy wartości swojej ziemi, na której przyszło nam żyć, a raczej dane nam było się urodzić. Oby dane nam było także na niej umrzeć, a jeszcze lepiej móc jej bronić, przed obcymi zakusami i utratą. A że takowe są, to wsłuchajcie się w słowa Grzegorza Brauna.

Wysłuchaj w skupieniu i przemyśl.

Międzynarodowe Żydostwo oraz miejscowa żydowska V kolumna zdają sobie sprawę, że wiedza Polaków, a także innych nacji, na temat żydowskiego sprawstwa światowej politycznej sytuacji /także stopniowej likwidacji Polski/ jest coraz szersza, ludzie poznają prawdziwą historię i uzasadniona niechęć do żydostwa narasta z każdym miesiącem. Dla żydowskiej polityki istotnym zagrożeniem będzie dążenie narodów do porozumienia i współpracy. W naszej szerokości geograficznej niebezpieczną dla żydowskiej polityki i dla Żydów byłaby współpraca Niemców, Polaków i Rosjan. Wniosek dla żydowskich propagandystów jest więc oczywisty: “należy wykorzystać rosnącą niechęć do żydostwa dla syjonistycznej polityki Międzynarodowego Żyda, czyli wtłaczać w polskie umysły slogan G. Brauna, że wielkim niebezpieczeństwem dla Polaków jest kondominium rosysjko-niemieckie pod żydowskim zarządem.

PS. Wygaszanie Polski wciąż trwa, a my świadomie, czy nieświadomie zezwalamy na to. Pora się obudzić i przetrzeć oczy, bo chyba nie chcemy, aby przejęli naszą Ojczyznę.

_______
#Polska

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 5

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry