Najtrudniej poznać samego siebie

Odrodzenie Polski

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Otóż oglądam z lubością wystąpienia mojego mentora i mistrza pana Grzegorza Brauna, człowieka światłego, bardzo inteligentnego i opierającego się w swoich wywodach na faktach, nie wyssanych z palca plotkarskich historyjkach i słyszę, że ów człowiek zapowiada, ni mniej ni więcej, a …

odrodzenie Polski .

zyd1Pan Braun ostrzega, zmusza do myślenia i przytacza wszystkie niecne wystąpienia ludzi związanych z propagandą żydowską, z antypolską narracją, w domyśle, uczula na słowa Szymona Pereza vel Szymon Perski (Prezydenta Izraela), który zwykł mawiać o Polsce i Polakach “Was Polaków nie będzie, wy będziecie zbierać jedzenie na śmietnikach. My mamy wszystko rozpracowane; spokojnie, powoli, krok za krokiem. To jest zbyt bogaty kraj abyśmy go wam zostawili, to jest nasza ziemia obiecana”. I zapewne tak jest w istocie, a wielką szkodą jest, że my sami, Polacy, nie chcemy dostrzec, nie pojmujemy i nie znamy wartości swojej ziemi, na której przyszło nam żyć, a raczej dane nam było się urodzić. Oby dane nam było także na niej umrzeć, a jeszcze lepiej móc jej bronić, przed obcymi zakusami i utratą. A że takowe są, to wsłuchajcie się w słowa Grzegorza Brauna.

Wysłuchaj w skupieniu i przemyśl.

Międzynarodowe Żydostwo oraz miejscowa żydowska V kolumna zdają sobie sprawę, że wiedza Polaków, a także innych nacji, na temat żydowskiego sprawstwa światowej politycznej sytuacji /także stopniowej likwidacji Polski/ jest coraz szersza, ludzie poznają prawdziwą historię i uzasadniona niechęć do żydostwa narasta z każdym miesiącem. Dla żydowskiej polityki istotnym zagrożeniem będzie dążenie narodów do porozumienia i współpracy. W naszej szerokości geograficznej niebezpieczną dla żydowskiej polityki i dla Żydów byłaby współpraca Niemców, Polaków i Rosjan. Wniosek dla żydowskich propagandystów jest więc oczywisty: “należy wykorzystać rosnącą niechęć do żydostwa dla syjonistycznej polityki Międzynarodowego Żyda, czyli wtłaczać w polskie umysły slogan G. Brauna, że wielkim niebezpieczeństwem dla Polaków jest kondominium rosysjko-niemieckie pod żydowskim zarządem.

PS. Wygaszanie Polski wciąż trwa, a my świadomie, czy nieświadomie zezwalamy na to. Pora się obudzić i przetrzeć oczy, bo chyba nie chcemy, aby przejęli naszą Ojczyznę.

_______
#Polska

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo

Wolność w Polsce

System w naszym kraju jest zdemoralizowany i zdegenerowany, a polityka jest passé. Zupełnie stracił
Translate »
idź do góry