Najtrudniej poznać samego siebie

Oświecony tryb życia

Oświecony tryb życia

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Oświecony tryb życia. Ludzie uduchowieni mają grubszą korę mózgową. Ich mózg jest bogatszy o bardzo aktywne sieci neuronowe odpowiedzialne za percepcję sensoryczną, przetwarzanie języka i emocji. Weź swoje szczęście, zdrowie, dobrobyt i świadomość na następny poziom rozwoju.

Oświecony tryb życia

Oświecony tryb życia

Intensywna medytacja potrafi pozytywnie wpłynąć na ekspresję genów. Jednocześnie ekspresja genów zaangażowanych w stan zapalny jakim jest stres zostaje zmniejszona i wyciszona, co pozytywnie wpływa na ogólny stan zdrowia i dobrego samopoczucia. Zmiany w ekspresji genów wynikają z praktyk medytacyjnych i uważności, a także z nadrzędnych przekonań i nowych wzorców myślenia. Człowiek uduchowiony spowalnia swoje efekty starzenia, optymalizuje ciało i zdrowie, regeneruje siebie na wielu poziomach. Dlaczego? Bo poprzez medytację i techniki kwantowe jest świadom swojego ciała, jego funkcji i mechanizmów zdrowia.

Mózg jest bardzo dynamicznym organem, który reaguje na wszystkie nasze wzorce umysłowe i nawyki, bezpośrednio lub pośrednio. Dzięki temu może powodować kaskadę powiązanych ze sobą zmian w ciele. Człowiek oświecony lub dążący do oświecenia zostaje co dzień uposażony w wiedzę, poprzez którą wszystko staje się kryształowo jasne. Ten stan umysłu jest niezwykle ważny dla zachowania dobrego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zatem uduchowienie, powzięte zamiary i uważność są prostym sposobem na osiągnięcie wytyczonego celu jakim jest np. uzdrowienie, usprawnienie organizmu, odmłodnienie, zoptymalizowanie, schudnięcie, poprawa budowy, poprawa wyglądu, akceptacja własnej osoby i wiele innych, które są wynikiem naszych świadomych zamiarów.

Oświecony tryb życia – Podsumowanie:

Zatem dla poprawy własnego zdrowia, dla własnej wewnętrznej satysfakcji, wywołania zmian genetycznych w sobie i zewnętrznej poprawy jakości życia, warto, jeżeli czujesz choć odrobinę zainteresowania i chęci, zająć się oświeconym sposobem życia, budowanym na wierze w siebie i miłości. Myśl sercem, poprzez oświecony mózg! To nie są wymysły i pokorne życzenia. To tak właśnie działa, czego dowodzi coraz większa liczba ludzi oświeconych, autorytetów kwantowych i skromny autor tych słów. I nie mów, że ta wiedza jest ukrywana, bo jest dostępna wszędzie, trzeba tylko chcieć.

PS. Radość i spokój są możliwe właśnie w tej godzinie. Jeśli nie możesz znaleźć ich tutaj, to nie znajdziesz ich nigdzie.

________
#Oswiecenie

 

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry