Najtrudniej poznać samego siebie

Oświecony tryb życia

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Ludzie uduchowieni mają grubszą korę mózgową. Ich mózg jest bogatszy o bardzo aktywne sieci neuronowe odpowiedzialne za percepcję sensoryczną, przetwarzanie języka i emocji. Weź swoje szczęście, zdrowie, dobrobyt i świadomość na następny poziom rozwoju, prowadzący nas w …

oświecony tryb życia.

oświecony tryb życiaIntensywna medytacja potrafi pozytywnie wpłynąć na ekspresję genów. Jednocześnie ekspresja genów zaangażowanych w stan zapalny jakim jest stres zostaje zmniejszona i wyciszona, co pozytywnie wpływa na ogólny stan zdrowia i dobrego samopoczucia. Zmiany w ekspresji genów wynikają z praktyk medytacyjnych i uważności, a także z nadrzędnych przekonań i nowych wzorców myślenia. Człowiek uduchowiony spowalnia swoje efekty starzenia, optymalizuje ciało i zdrowie, regeneruje siebie na wielu poziomach. Dlaczego? Bo poprzez medytację i techniki kwantowe jest świadom swojego ciała, jego funkcji i mechanizmów zdrowia.

Mózg jest bardzo dynamicznym organem, który reaguje na wszystkie nasze wzorce umysłowe i nawyki, bezpośrednio lub pośrednio. Dzięki temu może powodować kaskadę powiązanych ze sobą zmian w ciele. Człowiek oświecony lub dążący do oświecenia zostaje co dzień uposażony w wiedzę, poprzez którą wszystko staje się kryształowo jasne. Ten stan umysłu jest niezwykle ważny dla zachowania dobrego ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zatem uduchowienie, powzięte zamiary i uważność są prostym sposobem na osiągnięcie wytyczonego celu jakim jest np. uzdrowienie, usprawnienie organizmu, odmłodnienie, zoptymalizowanie, schudnięcie, poprawa budowy, poprawa wyglądu, akceptacja własnej osoby i wiele innych, które są wynikiem naszych świadomych zamiarów.

Zatem dla poprawy własnego zdrowia, dla własnej wewnętrznej satysfakcji, wywołania zmian genetycznych w sobie i zewnętrznej poprawy jakości życia, warto, jeżeli czujesz choć odrobinę zainteresowania i chęci, zająć się oświeconym sposobem życia, budowanym na wierze w siebie i miłości. Myśl sercem, poprzez oświecony mózg! To nie są wymysły i pokorne życzenia. To tak właśnie działa, czego dowodzi coraz większa liczba ludzi oświeconych, autorytetów kwantowych i skromny autor tych słów. I nie mów, że ta wiedza jest ukrywana, bo jest dostępna wszędzie, trzeba tylko chcieć.

PS. Radość i spokój są możliwe właśnie w tej godzinie. Jeśli nie możesz znaleźć ich tutaj, to nie znajdziesz ich nigdzie.

________
#Oswiecenie

 

najnowsze z oświecenie

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Translate »
idź do góry