Najtrudniej poznać samego siebie

Oto cel - rozpirzyć Polskę

Oto cel – rozpirzyć Polskę

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Oto cel – rozpirzyć Polskę. W Polsce mamy grupę “ludzi” o bardzo wąskich horyzontach, których nazywamy lemingami. Chodzi im głównie o kasę do prywatnych kieszeni, o władzę, którą wykorzystują do niecnych, prywatnych celów, o antyspołeczne, antypolskie interesy. Nie przyświeca im dobro państwa, nie chcą pomnażać zamożności kraju, ani też jego stabilizacji i prosperity.

Oto cel - rozpirzyć Polskę

Oto cel – rozpirzyć Polskę

Już dawno stało się jasne, że rząd i grupa wspierających go lemingów działa przeciw państwu, przeciw kulturze, na przekór społeczeństwu. Ci z nas, którzy jeszcze do tej pory łudzili się, że rząd w jakikolwiek sposób ich reprezentuje, powinni już zaskoczyć, zatrybić i zrozumieć, że żadne cele tegoż rządu nie są związane z krajem, na czele którego ów rząd stoi. Wszelkie afery, ustawiane przetargi, wyprzedaże państwa, niecne knowania, ba, jawne zdrady, czyli współpraca z obcymi siłami i państwami, niespełnione obietnice, kłam zadawany co dnia, każdorazowe stawianie interesów swojej grupy ponad interesami społeczeństwa – to raczej przyczynek niż finalizacja.

W momencie, gdy stało się jasne, że żadną miarą ta nieposkromiona banda nie może przedłużyć swego panowania, zaczęto pośpieszne i zatrważające działania. Ogałacanie kas państwowych, zaplanowanie i zlecenie robót, prac, projektów, także pośpiesznego referendum, gigantyczne zadłużenie i osłabienie energetyczne kraju, wyprzedaż i wrogie przejęcia firm “prywatyzacyjnych”, restrykcyjne zmiany prawne skierowane przeciw społeczeństwu, łącznie z zezwoleniem na działania militarne przez obce siły, to nikły przyczynek do ogołocenia kasy państwowej, w konsekwencji czego “wygaszenia Polski”.

Obecna akcja z “przyjmowaniem imigrantów arabskich”, gdy cała Europa skrzętnie się z tego wycofuje, łamiąc układy Schengen, zamykając granice i tym samym likwidując de facto Unię Europejską, przy jednoczesnym pozostawieniu na pastwę losu naszych rodaków poza wschodnimi granicami Polski, to akcja nastawiona na wprowadzenie chaosu i wojny domowej, z której jednak Polacy wyjdą obronna ręką. Wielu światłych i przewidujących ludzi, wiele miast, gmin i firm zapoczątkowało działalność, która w obecnej sytuacji może stać się zbawienna, a powinna być jak najmocniej rozwijana i pobudzana.

Chodzi tutaj o Obronę Terytorialną. Jej zadania to:

  1. prowadzenie rozpoznania oraz ostrzeganie i alarmowanie wojsk i załóg obiektów wojskowych o grożącym niebezpieczeństwie;
  2. odpieranie uderzeń na wojska i obiekty wojskowe lub zmniejszanie skutków tych uderzeń;
  3. zabezpieczenie mobilizacyjnego rozwinięcia całości sił zbrojnych;
  4. zabezpieczenie przegrupowania wojsk operacyjnych własnych i sojuszniczych na front zewnętrzny;
  5. zwalczanie desantów powietrznych i sił rajdowo-uderzeniowych oraz grup dywersyjno-rozpoznawczych nieprzyjaciela;
  6. ochrona i obrona określonych obiektów;
  7. zapewnienie samoobrony garnizonów wojskowych i zakładów pracy resortu obrony narodowej;
  8. likwidacja skutków uderzeń nieprzyjaciela na wojska i obiekty wojskowe, jak również prowadzenie akcji ratunkowych na rzecz ludności cywilnej i aglomeracji miejsko-przemysłowych;
  9. szkolenie rezerw osobowych, uzupełnienie wojsk i realizacja zaopatrzenia materiałowo-technicznego.
  10. obrony społeczeństwa polskiego.

Oto cel – rozpirzyć Polskę – Podsumowanie:

Najważniejszą i istotną kwestią Obrony Terytorialnej jest właściwie pojęty patriotyzm i chęć służenia, niesienia pomocy, a w razie konieczności obrony społeczeństwa polskiego. Przyjdzie nam stawić czoła wymierzonym w nas, a stworzonym przez obecny rząd, nadciągającym zdarzeniom, przyjdzie nam zaprowadzać porządek po 75 latach okupacji, będzie trzeba zrobić to dokładnie, solidnie i raz, a dobrze. Druga taka okazja może się nam nie trafić.

PS. Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! – Józef Piłsudski

_______
#Polska

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry