Najtrudniej poznać samego siebie

Oznaki światowego przebudzenia

Oznaki światowego przebudzenia

w prawdziwie/świadomie/topowo

Oznaki światowego przebudzenia. Zamieszki i protesty na całym świecie dotyczące różnych kwestii społecznych, politycznych i kulturowych są faktem i pokazują, że ludzie chcą zmian. Nie przestaną, dopóki ich głosy nie zostaną usłyszane. Prawda wyłania się wszędzie i coraz mniej miejsca na kłamstwa. Kłamstwa są obnażane, bo degradują społecznie i życiowoc każdego, kto bierze w nich udział. Świat przechodzi przeobrażenie i coraz częściej to widać po ludzkich zachowaniach. My sami się zmieniamy chcąc, czy nie chcąc. Odczuwamy przygnębienie, niepokoje, samotność, strach i bezbronność. To minie, to przejściowe. Podsumujmy objawy, które się pojawiają ostatnimi czasy. Być może dotyczą one także ciebie.

Oznaki światowego przebudzeniaOznaki światowego przebudzenia

Głębokie poczucie niepokoju:

Wielu ludzi odczuwa niepokój i zdenerwowanie bez powodu. Czują, że coś się zmienia, coś się wydarzy, nie wiedzą jednak co. W miarę rozszerzania się tegoż niepokoju, istnieją obawy o stan świata. Wielu ludzi życzy sobie pokoju, szczęścia i obfitości dla wszystkich na tej ziemi. Niestety historia upadku każdej cywilizacji, powraca do nas jak bumerang, mimo nieustannych prób wprowadzenia zmian. To zaś powoduje frustracje i koło się zamyka. Jedyne co możemy zrobić to zmiana.

Głębokie poczucie zmęczenia:

Świat zasypał nas obowiązkami, zadaniami i pracą. Nie mamy czasu dla siebie aby wypocząć, a co dopiero zadbać o siebie, zrelaksować się, zagłębić w sobie i rozwinąć życie duchowe /wewnętrzne/. Mamy zmęczone ciała i zmęczone dusze. Pojawiają się dziwne wzorce snu, nagłe uczucie zmęczenia, bezsenne noce, bóle. Wielu cierpi na to samo, ponieważ zachodzą tak diametralne zmiany, że nasze organizmy przeżywają tymczasowy szok. Rozwiązaniem jest poradzić sobie z tym wewnętrznie.

Nadwrażliwość:

Wzrasta czułość naszych zmysłów. Odczuwamy większą wrażliwość na światło, dźwięk, hałas, zapachy, generalnie nadmiar informacji odczuwanych przez nasze zmysły i rozum nam szkodzi. Nie służą nam już pełne ludzi miejsca. Wielu ludzi dąży do odosobnienia, rzadko wychodzą z domów. A prawda jest taka, że to kolejny objaw przebudzenia, którego każdy doświadcza. Inną sprawą jest, co z tym robi.

Natłok technologiczny:

Wielu ludzi rezygnuje z komputerów, telefonów, telewizorów. Część robi to świadomie, zawężając zewnętrzne informacje i rozwijając siebie. A część odczuwa energie emitowane przez nie urządzenia. To one powodują oszołomie, zmęczenie i wstręt do nadmiaru informacji. Ale wszyscy już wiemy, że aby żyć spokojnie trzeba wyjść przynajmniej częściowo z Matriksa, a to oznacza ni mniej ni więcej jak usunięcie natłoku informacji.

Niemożność skupienia uwagi:

Nadmiar informacji, ich różnorodność i natłok powodują, że nasze ciało i zmysły mają do przeszukania i przyswojenia miliardy informacji z telefonów, komputerów, radia, telewizji. Nie sposób tego się pozbyć od razu, zatem żyjemy w stanie permanentnego przesterowania. W schizofrenicznym świecie – jak zwykło się mówić. I coraz bardziej odczuwamy potrzebę, aby z niego wyjść. Tak, trzeba to zrobić – wyjść. Odłączenie spowalnia życie, uspakaja je, wycisza, zatem jest atrakcyjne, a uwaga i koncentracja pojawia się w ślad za tym.

Intensyfikacja emocji:

Na początku często je odczuwamy, bo świadomość to właśnie uświadomienie sobie wszystkiego w naszym ciele i poza nim. Zatem widzimy swoje emocje i nad nimi pracujemy. Te emocje związane dosyć często są z krzywdą ludzi, zwierząt i planety. Naszą krzywdą. Odczuwamy fale gniewu, smutek, stratę, winę, niepokój, stres, paranoję, ale i szczęścia, radość, miłość. Wybierzmy dobrze co chcemy odczuwać. Często zagłębiamy się w przeszłość, aby radzić sobie z teraźniejszością. Nie jest to dobry pomysł, skoro żyjemy tu i teraz, to rozwiązania naszych problemów są również pod ręką teraz. Czas się zastanowić nad tym i skorzystać z dobrodziejstw przebudzenia.

Kwestionowanie własnej drogi:

Bywa, że jesteśmy zagubieni. Nie widzimy własnej drogi życia, nie wiemy którą wybrać. Wszyscy emocjonalnie przeżywamy to samo – każdy jeden. Istotą jest jak ty sobie z tym radzisz. Ludzie chorują, tracą związki, pracę, dobra, zatracają siebie, zamiast skupić się na sobie, na poszukiwaniu tego, co naprawdę daje im szczęście. Zastanawiają się nad wyborem drogi, zupełnie nie zastanawiając się nad jakością tej drogi i tym, że jest ona z gruntu nasza, zatem dotyczy nas samych i my ją tworzymy.

Zmiany diety i apetytu:

To kolejny fenomen, bo odczuwamy to dosyć mocno. Głód pojawia się w nieoczekiwanych porach, ale nie wiemy co chcemy zjeść. Innym razem głodu nie odczuwamy, nie mamy na nic ochoty. Kolejnym nasze ciało odrzuca pewne potrawy, bądź grupy potraw. Weganizm nie wziął się z niczego. Podążaj tam gdzie prowadzi cię twój organizm i intuicja. To ją słyszysz, to ciało mówi, bo usilnie próbuje znaleźć równowagę.

Częste bóle głowy:

To już standard ten ból w różnych miejscach głowy. Silne bóle głowy lub migreny, bez wyraźnego powodu. I nie dziwota skoro nasza Ziemia przechodzi tak mocne przeobrażenia fizyczne, to my sprzężeni z tą przyrodą, na poziomie magnetycznym, odczuwamy te zmiany i ból z tym związany. Wraz ze wzrostem świadomości, coraz bardziej zdajemy sobie sprawę, że to co nas dotyczy, to głównie emocje i zaczynamy je rozwiązywać i sobie z nimi radzić rozwiązując takie właśnie problemy jak ból.

Odrealnienie:

Czyli brak poczucia przywiązania do otaczającej rzeczywistości. Zaczynamy ją podważać i przestaje ona być dla nas istotna. Bardzo wielu ludzi nie lubi wręcz otaczającego świata. Stąd też dysocjacja z rzeczywistością. Dodatkowo nasze wciąż zmieniające się postrzeganie zmysłowe prowadzi naszą świadomość na inne poziomy obserwacji. A to zupełnie nie jest zrozumiałe przez nieświadomych – stąd nasze odrealnienie i alienacja. Wchodzimy mocniej w nasz osobisty świat.

Odizolowanie:

Izolację odczuwamy nie tyle fizycznie, co mentalnie. Po prostu zamykamy się w sobie, kierując wzrok na siebie i poprzez siebie. Nadmiar informacji nam nie służy, zatem się od nich separujemy. Musimy ogarnąć swoje życie, zatem skupiamy się na sobie, nie na otaczającym świecie. Tu zdecydowanie pomaga medytacja i techniki kwantowe, które rozwiązują wiele naszych wewnętrznych problemów, ale i te życiowe. Mówisz – wierzysz – masz.

Oznaki światowego przebudzenia – Podsumowanie:

To dosyć zadziwiająca sprawa, bo nawyki to druga natura. Ale jeśli otworzyliśmy się na rozwój własnej świadomości, czujemy w czym rzecz, to logicznym jest, że rozwiązując swoje problemy, pozbywamy się szkodliwych nawyków zastępując je właściwymi. Tyle w temacie dla nas istotnym.

PS. Świat się ekspresowo zmienia, czy tego chcesz czy nie. To ty musisz do niego do szusować, nie on do ciebie. – August Witti

najnowsze z prawdziwie

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Cel w życiu

Cel w życiu

Cel w życiu. Posiadanie celu jest jednym z podstawowych czynników szczęścia. Bez
Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna. Z tych samych przyczyn wierzymy i nie wierzymy w Boga.
Świadomość marki

Świadomość marki

Świadomość marki jest niezbędnym elementem tworzenia udanego biznesu /producenta, sklepu, osoby, produktu/.
Translate »
idź do góry