felietony ześwirowanego bufona

Pamięć wody

Pamięć wody

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Pamięć wody pokazuje jak nasze własne intencje mogą zmienić świat materialny. Sporo doświadczeń udowadniających pamięć wody przeprowadził dr Masaru Emoto, który wykonując te badania pokazał jak proste intencje przekazywane poprzez mowę, dźwięk, emocje i myśli mogą znacząco kształtować sposób krystalizacji wody. Dr Masaru Emoto wykonał serię eksperymentów, obserwacji fizycznych, w których słowa, modlitwa, muzyka itp. wpływały na strukturę krystaliczną wody. Emoto wykonał też szereg fotografii wody poddanej różnym zmiennym, a następnie zamrożonej, dzięki czemu można było naocznie zobaczyć postaci krystaliczne wody. Wyniki były widoczne gołym okiem.

Pamięć wody.

Pamięć wodyCymatyka (gr. κῦμα, fala) to nauka, która zajmuje się kształtem fal akustycznych. Wzory uzyskuje się zazwyczaj poprzez wprawienie w rezonans płynów, koloidów lub ciał stałych z rozsypanym na powierzchni piaskiem. Kształty wzorów uzależnione są od częstotliwości dźwięku oraz kształtu powierzchni wprawionej w rezonans. Fale przybierają zarówno statyczne kształty geometryczne, jak i dynamiczne formy o cechach istot żywych.

Nauka ta bezpośrednio unaocznia zmiany fizycznej struktury materii, pod wpływem intencji. Dowodzi, że woda oznaczona np. pozytywnym słowem zmienia swoja strukturę na bardziej szlachetną i zdrowszą i odwrotnie. Dowodzi to jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie, że woda ma świadomość. Każdy człowiek posiada pewną indywidualną częstotliwość drgań, a nasze ciała składają się w ok. 70% z wody. Zatem można się spodziewać, że fale dźwiękowe np. muzyka mogą zmienić naszą własną częstotliwość, nasz własny stan wibracji.

Każde pozytywne odczucie, wyrażenie za pomocą dźwięku, pisma, emocji czy myśli posiada określoną częstotliwość, która wpływa na wszystko wokół niego. Wytworzenie i utrzymywanie niektórych pozytywnych emocji w umyśle pokazuje, że są one w stanie zmienić bardzo wiele w naszym organizmie i nawet go uleczyć. Utrzymując umysł w stanie pozytywnego myślenia spowodujemy, że struktura ciała pójdzie za nim.

PS. Dawać miłość, aby uzyskać miłość.

_____________
#PamiecWody

ostatnie z oświecenie

medytacja

Czym jest medytacja

Medytacja to rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia
Nauka nie ma serca

Nauka nie ma serca

Coraz bardziej rozśmiesza mnie, gdy naukowcy coraz częściej udowadniają to, czemu do
O co chodzi Jimiemu

O co chodzi Jimiemu

Rozszalał się nasz Jim Carrey, oj rozszalał. Obudził i za diabła nie
Ciemna strona mocy

Ciemna strona mocy

Życie pokazuje nam coraz bardziej, że moc, czyli energia twórcza /kreacyjna/ jest
idź do góry