Najtrudniej poznać samego siebie

Pamięć wody

Pamięć wody

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Pamięć wody pokazuje jak nasze własne intencje mogą zmienić świat materialny. Sporo doświadczeń udowadniających pamięć wody przeprowadził dr Masaru Emoto, który wykonując te badania pokazał jak proste intencje przekazywane poprzez mowę, dźwięk, emocje i myśli mogą znacząco kształtować sposób krystalizacji wody. Dr Masaru Emoto wykonał serię eksperymentów, obserwacji fizycznych, w których słowa, modlitwa, muzyka itp. wpływały na strukturę krystaliczną wody. Emoto wykonał też szereg fotografii wody poddanej różnym zmiennym, a następnie zamrożonej, dzięki czemu można było naocznie zobaczyć postaci krystaliczne wody. Wyniki były widoczne gołym okiem.

Pamięć wody

Pamięć wody

Cymatyka (gr. κῦμα, fala) to nauka, która zajmuje się kształtem fal akustycznych. Wzory uzyskuje się zazwyczaj poprzez wprawienie w rezonans płynów, koloidów lub ciał stałych z rozsypanym na powierzchni piaskiem. Kształty wzorów uzależnione są od częstotliwości dźwięku oraz kształtu powierzchni wprawionej w rezonans. Fale przybierają zarówno statyczne kształty geometryczne, jak i dynamiczne formy o cechach istot żywych.

Nauka ta bezpośrednio unaocznia zmiany fizycznej struktury materii, pod wpływem intencji. Dowodzi, że woda oznaczona np. pozytywnym słowem zmienia swoja strukturę na bardziej szlachetną i zdrowszą i odwrotnie. Dowodzi to jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie, że woda ma świadomość. Każdy człowiek posiada pewną indywidualną częstotliwość drgań, a nasze ciała składają się w ok. 70% z wody. Zatem można się spodziewać, że fale dźwiękowe np. muzyka mogą zmienić naszą własną częstotliwość, nasz własny stan wibracji.

Każde pozytywne odczucie, wyrażenie za pomocą dźwięku, pisma, emocji czy myśli posiada określoną częstotliwość, która wpływa na wszystko wokół niego. Wytworzenie i utrzymywanie niektórych pozytywnych emocji w umyśle pokazuje, że są one w stanie zmienić bardzo wiele w naszym organizmie i nawet go uleczyć. Utrzymując umysł w stanie pozytywnego myślenia spowodujemy, że struktura ciała pójdzie za nim.

PS. Dawać miłość, aby uzyskać miłość.

_____________
#PamiecWody

najnowsze z oświecenie

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny? Osoba autentyczna to ktoś, kto ceni przejrzystość, rzetelność i
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry