felietony ześwirowanego bufona

Pamięć wody

Pamięć wody

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Pamięć wody pokazuje jak nasze własne intencje mogą zmienić świat materialny. Sporo doświadczeń udowadniających pamięć wody przeprowadził dr Masaru Emoto, który wykonując te badania pokazał jak proste intencje przekazywane poprzez mowę, dźwięk, emocje i myśli mogą znacząco kształtować sposób krystalizacji wody. Dr Masaru Emoto wykonał serię eksperymentów, obserwacji fizycznych, w których słowa, modlitwa, muzyka itp. wpływały na strukturę krystaliczną wody. Emoto wykonał też szereg fotografii wody poddanej różnym zmiennym, a następnie zamrożonej, dzięki czemu można było naocznie zobaczyć postaci krystaliczne wody. Wyniki były widoczne gołym okiem.

Pamięć wody.

Pamięć wodyCymatyka (gr. κῦμα, fala) to nauka, która zajmuje się kształtem fal akustycznych. Wzory uzyskuje się zazwyczaj poprzez wprawienie w rezonans płynów, koloidów lub ciał stałych z rozsypanym na powierzchni piaskiem. Kształty wzorów uzależnione są od częstotliwości dźwięku oraz kształtu powierzchni wprawionej w rezonans. Fale przybierają zarówno statyczne kształty geometryczne, jak i dynamiczne formy o cechach istot żywych.

Nauka ta bezpośrednio unaocznia zmiany fizycznej struktury materii, pod wpływem intencji. Dowodzi, że woda oznaczona np. pozytywnym słowem zmienia swoja strukturę na bardziej szlachetną i zdrowszą i odwrotnie. Dowodzi to jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie, że woda ma świadomość. Każdy człowiek posiada pewną indywidualną częstotliwość drgań, a nasze ciała składają się w ok. 70% z wody. Zatem można się spodziewać, że fale dźwiękowe np. muzyka mogą zmienić naszą własną częstotliwość, nasz własny stan wibracji.

Każde pozytywne odczucie, wyrażenie za pomocą dźwięku, pisma, emocji czy myśli posiada określoną częstotliwość, która wpływa na wszystko wokół niego. Wytworzenie i utrzymywanie niektórych pozytywnych emocji w umyśle pokazuje, że są one w stanie zmienić bardzo wiele w naszym organizmie i nawet go uleczyć. Utrzymując umysł w stanie pozytywnego myślenia spowodujemy, że struktura ciała pójdzie za nim.

PS. Dawać miłość, aby uzyskać miłość.

_____________
#PamiecWody

ostatnie z oświecenie

Imaginacje umysłu

Ostatnio często spotykam się z zagadnieniami ataków paniki, globus histericus, atakiem strachu,

Strach obezwładnia

Strach jest mechanizmem przetrwania, który ma nas chronić. Fałszywy strach, pojawiający się zaraz
pętla obfitości

Pętla obfitości

Człowiek kształtuje świat wg własnych przekonań, które niestety w większości zostały mu
bezwarunkowa miłość

Bezwarunkowa miłość

Z bezwarunkową miłością po raz pierwszy spotkałem się rozmawiając z moim obecnym
idź do góry