Najtrudniej poznać samego siebie

Państwo w państwie

Państwo w państwie

w polsko/patriotycznie/prawdziwie

Jeśli komuś się wydaje, że czegoś nie można, czegokolwiek, to się grubo myli! Na terenie Polski powstało królestwo. Niezależne państwo, które przyjęło zasadę państwa stowarzyszonego, bez żadnych religii, bez ZUS-u, bez urzędników, z jednorazową darowizną w chwili zameldowania.

Państwo w państwie

Państwo w państwieKrólestwo Kabuto ma króla Mieszka Makowskiego, który założył firmę Eternal World o typie działalności charytatywnej. Sprzedaje ona bowiem działki w niebach i piekłach wszystkich wierzeń, zebrane fundusze zaś przeznacza na fundację Uroboros. Ta zaś zajmuje się pomocą poszkodowanym w wypadkach i rehabilitacją osób niepełnosprawnych.

Królestwo Kabuto, które ma /na razie/ 2000 m2 powierzchni, mieści się w gminie Wolanów /25 km od Radomia, woj. mazowieckie/. Obecnie Kabuto ma 600 obywateli, zachęconych brakiem podatków, biurokracji i ZUS. Obywatele posiadają podwójne obywatelstwo. Wpisowe /przynależność/ jest jednorazowe i jest tylko sugerowaną opłatą na Fundację Uroboros. Królestwo posiada własne wody terytorialne, o wielkości 74 kmw pobliżu Kanady. Przejęło po prostu wodę niczyją /terra nullis/. Kabuto już tworzy swoją radę ministrów, a w królestwie zarejestrowane są już pierwsze firmy. Podpisane są też stosowne międzynarodowe umowy z Polską.

Powstanie tego królestwa jest unaocznieniem współczesnych trendów i myśli społecznej, której pragnieniem jest wolność bez granic, odpolitycznienie, odbiurokratyzowanie i odreligijnienie państwa. Po prostu normalność i dobre życie. To wzór godny naśladowania i powtarzania pokojowych przemian od środka.

PS. W Kabuto nie ma miejsca na żadną religię – król Kabuto.

_______
#Kabuto

ostatnie z polsko

Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem

Tomek, wracaj!

Powiedziałabym – obejrzyjcie, fajny klip. Ale to jest coś więcej niż film
Tego jeszcze nie grali

Tego jeszcze nie grali

Obecnie już każdy … wie, że silne gospodarki węglem, ropą i gazem
Proszę Państwa, oto Ryś 1

Proszę Państwa, oto Ryś

Kolejnego wskrzeszenia kultowego polskiego auta, po Warszawie, Polonezie i Syrence, doczekał się
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Translate »
idź do góry