Najtrudniej poznać samego siebie

Pierwszy krok do demokracji

w polsko/europejsko/prawdziwie

Dzisiaj “Czarny Poniedziałek”. I jeszcze trwa, to

pierwszy krok do demokracji …,

bo ludzie uczą się wyrażać swoje zdanie, bez względu na przekonania, bez względu na ideologię i religię, wyrażają siebie.

Pierwszy krok do demokracjiA miało być tak jak zawsze, czyli zamordyzm, nakazy, zakazy i władza. Jest natomiast inaczej niż się spodziewano i o wiele, wiele głośniej i donośniej. To pierwszy krok do demokracji bezpośredniej i pierwszy do współdecydowania i współrządzenia. Teraz takie numery jak CETA, przymusowe szczepienia i płaca minimalna już nie przejdą, bo duch w narodzie jest i trzeba go tylko przebudzić ze snu. O czym ja mówię? Ano o ogólnopolskim strajku kobiet. I istotą jest tutaj nie aborcja i nie nienarodzone dzieci. Istotą jest wola narodu, wola ludzi myślących i konsolidacja tej woli.

W niedalekiej przyszłości można się spodziewać nowych wystąpień o większym wymiarze, a może i globalne zjednoczenie przeciwko niesprawiedliwości społecznej, polityce i politykom, biurokracji, kościołowi i wszelkim bezeceństwom. Tak – jestem idealistą, również optymistą i czuję, że mam rację. Rację w wizji przyszłości bez władzy, bez zakazów i nakazów, bez zniewolenia, gdzie każdy będzie chciał i mógł się sprzeciwić kłamstwu, niegodziwości, złodziejstwu i bezkarności, gdzie ludziom będzie żyło się dostatnio i szczęśliwie, bo nie będą się bali, nie będą chowali, zbiorą się na odwagę, żeby powiedzieć BASTA.

PS. Co nie jest pożyteczne dla roju, i dla pszczoły nie jest pożyteczne.

__________
#Demokracja

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
Translate »
idź do góry