Najtrudniej poznać samego siebie

Pierwszy krok do demokracji 1

Pierwszy krok do demokracji

w polsko/europejsko/prawdziwie

Dzisiaj “Czarny Poniedziałek”. I jeszcze trwa, to

pierwszy krok do demokracji …,

bo ludzie uczą się wyrażać swoje zdanie, bez względu na przekonania, bez względu na ideologię i religię, wyrażają siebie.

Pierwszy krok do demokracjiA miało być tak jak zawsze, czyli zamordyzm, nakazy, zakazy i władza. Jest natomiast inaczej niż się spodziewano i o wiele, wiele głośniej i donośniej. To pierwszy krok do demokracji bezpośredniej i pierwszy do współdecydowania i współrządzenia. Teraz takie numery jak CETA, przymusowe szczepienia i płaca minimalna już nie przejdą, bo duch w narodzie jest i trzeba go tylko przebudzić ze snu. O czym ja mówię? Ano o ogólnopolskim strajku kobiet. I istotą jest tutaj nie aborcja i nie nienarodzone dzieci. Istotą jest wola narodu, wola ludzi myślących i konsolidacja tej woli.

W niedalekiej przyszłości można się spodziewać nowych wystąpień o większym wymiarze, a może i globalne zjednoczenie przeciwko niesprawiedliwości społecznej, polityce i politykom, biurokracji, kościołowi i wszelkim bezeceństwom. Tak – jestem idealistą, również optymistą i czuję, że mam rację. Rację w wizji przyszłości bez władzy, bez zakazów i nakazów, bez zniewolenia, gdzie każdy będzie chciał i mógł się sprzeciwić kłamstwu, niegodziwości, złodziejstwu i bezkarności, gdzie ludziom będzie żyło się dostatnio i szczęśliwie, bo nie będą się bali, nie będą chowali, zbiorą się na odwagę, żeby powiedzieć BASTA.

PS. Co nie jest pożyteczne dla roju, i dla pszczoły nie jest pożyteczne.

__________
#Demokracja

ostatnie z polsko

Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
seks po polsku

Seks po polsku

Długo zastanawiałem się nad tym felietonem, czy taka wiwisekcja nie wstrząśnie przede
Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem

Tomek, wracaj!

Powiedziałabym – obejrzyjcie, fajny klip. Ale to jest coś więcej niż film
Translate »
idź do góry