Najtrudniej poznać samego siebie

PO ptokach

PO ptokach

w polsko/prawdziwie

Dni biegną wartko i deszczowo, a biedni politycy PO nadal w szoku, zdezorientowani i oszołomieni przegraną. Próbują rozgryźć prostą zagwozdkę – dlaczego tym razem przegrali, miało być tak dobrze, miało być jak zwykle, a tutaj klaps. Odpowiedź jest prosta jak drut, wkurzyliście ludzi i teraz już …

PO ptokach!

PO ptokachOlaliście internet, zakładając indolencję Polaków, olaliście społeczeństwo, mieląc ich głosy, otrzymywaliście sygnały w postaci żółtych kartek, ale to też spuściliście w ściekach. Teraz to społeczeństwo was olewa!

Oderwanie od rzeczywistości PO spowodowało najpierw rozczarowanie, później zniesmaczenie, a obecnie to już nienawiść. Wszędzie wiadra pomyj, inwektywy latają jak gromy, a aferzasta PO liczyła na poparcie narodu.

Jak Temida z zawiązanymi oczyma, tak i wy trwaliście w butnych postawach. A internet śledził poczynania, każdą aferkę, każde kłamstwo, sfałszowane kwity na przeciwników, afery taśmowe, “suflerka” prezydenta, manipulacje wyborcami.

To wasze społeczeństwo – ludzie, zaczęli się was bać. Wasza niewzruszona wiara w media mainstreamowe paraliżuje. Nie załapaliście jeszcze, że młode pokolenie i nie tylko, nie ogląda już TV, wręcz nie ma w domu telewizora. Dzisiaj klasyczne media są passé.

Duża część społeczeństwa, ci mądrzy i zaradni, korzystają z dobrodziejstw sieci internetowej. A tam można sprawdzić wszystko: afery, kłamstwa, lewe dokumenty, niewiarygodność, mało tego, można na ten temat swobodnie dyskutować i dzielić się przemyśleniami. A te ostatnie już nie świadczą na waszą korzyść.

Telewizja, radio i prasa już nic nie znaczą, gdyż serwują programy, audycje i artykuły, widziane tylko okiem jednej strony. To już nie wystarcza. Ponadto już dawno wiemy, że to, co widzimy nie zawsze jest prawdą, zwłaszcza w waszym wydaniu, dlatego PO ginie na naszych oczach, a wraz z nią giną politycy, politycy w ogólności.

Mało kto wierzy w prawdę głoszoną z ust polityka. A spora większość wie, że polityk nie reprezentuje społeczeństwa, choćby nie wiem jak zapewniał go o tym. On reprezentuje interesy swojej partii, które w większości są rozbieżne z interesem społecznym.

I w ten sposób za jednym zamachem, PO ukręca łeb sobie i kolegom z innych partii, bo partyjniactwo to prywata, a nie działania na rzecz ludzi. 8 lat zajęło platfusom dochodzenie do prawdy oczywistej, że w konflikcie obywatel vs urzędnik /w przypadku niejasności/ powinien wygrać obywatel.

Osiem lat to zbyt długo, zwłaszcza że było to jedno z haseł PO i ludzie na nią liczyli. Takich kwiatków jest wiele i wielką bezczelnością jest próba ich załatwiania po 8 latach, na dwa tygodnie przed drugą turą. Myśleliście, że społeczeństwo znowu da się nabrać? Jasne, że tak myśleliście, w końcu macie nas za durniów, nie wiedzieć z jakich przyczyn.

Obecnie fakt internowania, bo ktoś obalał komunizm, jest tak samo ważny, jak uczestnictwo w bitwie pod Grunwaldem. Dawne zasługi już dawno są w lamusie, a liczą się zasługi obecne i realne. Bazowanie na opinii to mit. Młodzi ludzie, urodzeni po 89, nie znają PRL-u, to dla nich fikcja, którą ewentualnie widzieli w filmach Barei i Pasikowskiego.

To właśnie ci, którzy siedzą w internecie i są od was, tetryków, odgrodzeni murem. To oni słuchali wywodów Bieńkowskiej “że tylko idiota albo złodziej pracuje za 6 tysięcy”, “że emigracja to szansa, a nie dramat” i “że Polska to chuj, dupa i kamieni kupa”. Wszyscy ci, co znaleźli się na taśmach z “Sowa i Przyjaciele” i są skompromitowani, już dawno nie powinni uczestniczyć w polityce, a nie czekać na koniec śledztwa i jego umorzenie.

PO obiecywała, że właśnie takich spraw nie będzie i to dzięki temu wygrała wówczas wybory. Widać władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.

PS. Władza oszałamia, ale czy­ni też głupim.

____________
#KoniecPolityki

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
Translate »
idź do góry