Najtrudniej poznać samego siebie

Polacy mają w dupie politykę

Polacy mają w dupie politykę

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Polacy mają w dupie politykę. Paweł Kukiz stwierdził, że większość Polaków ma gdzieś PiS, PO czy jakiś tam PSL. Interesuje ich godny byt i normalizacja państwa obywatelskiego. Polacy chcą demokracji bezpośredniej, bo każdy wie co chce i chce o tym decydować. Polityka to interesy, nie koniecznie społeczeństwa i nie koniecznie Polski. Zatem jeżeli się coś obiecało, to trzeba dotrzymać danego słowa.

Polacy mają w dupie politykęWszystkie społecznie ważkie sprawy powinny być przedyskutowane podczas referendum ogólnopaństwowego. Podejmowanie decyzji niezgodnych z wolą społeczną owocuje coraz większą ignorancję partii. Do skrajnego odrzucenia i wyśmiania, jak w przypadku PO. Takie sprawy ogólnospołeczne jak sprawa uchodźców /imigrantów/, wieku emerytalnego, wieku dzieci w szkole itd. powinny być dyskutowane w drodze referendum.

Niedopuszczalne dla Polaków jest działanie pokątne. Na przykład że jakaś opcja polityczna sprowadza „niechcianych gości” do domu bez naszej wiedzy. My jako społeczeństwo będziemy musieli się z tym borykać. Polska ma swoją ponad tysiącletnią kulturowość, badania wykazują, że o wiele, wiele starszą. Polska nie jest zlepkiem multikulturowym, tylko jednorodnym organizmem społecznym. Preferowanie, faworyzowanie bądź wprowadzanie jakichś obcych nacji nie jest mile widziane. Polacy tęsknią za uwagą, za zainteresowaniem i za wreszcie uczciwymi i stricte polskimi rządami.

Państwo należy dostosować do obywateli, ich talentów, preferencji i religii, do godności Polaków, a nie jakichś tam mniejszości. Zatem obecny ustrój państwowy, który jest podyktowany interesem partii i klanów politycznych, nie leży w interesie obywatelskim. Dlatego też Polacy zdecydowali się na zmiany, ale to nie oznacza, że obecna partia ma carte blanche i jest bezkarna. Chcąc zachować władzę i poparcie trzeba się dostosować i stać się spolegliwym woli społecznej.

Polacy mają w dupie politykę – Podsumowanie:

W Polsce zanosi się na kryzys ustrojowy, związany z zaległą lustracją. Rozliczeniem poprzednich rządów i przede wszystkim rozwiązaniem sprawy nowej konstytucji. Polacy mają w dupie politykę, interesuje ich godny byt, dostatnie życie i możliwość samorealizacji. Tylko wówczas poprą swoich przedstawicieli, gdy spełni się ich oczekiwania, w innym wypadku należy zapomnieć o władzy.

Nauczyliśmy się już współdziałać, nauczyliśmy nowej dla nas demokracji. nauczyliśmy się istoty, że nasz głos jest najważniejszy, bo poparty siłą wielomilionowego narodu. Dosyć zatem gry w bambuko i udawania świętego jak się jest draniem. Takie numery już nie przejdą, bo Polacy nauczyli się korzystać z internetu, a internet nie zapomina, podobnie jak sami Polacy :D.

PS. Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego. – Napoleon Bonaparte

_______
#Polacy

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry