Najtrudniej poznać samego siebie

Polak głupi, a żyd kupi

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

No i “mazzal tow” włodarze, Izraelska firma przejmie polskie sieci wodociągowe, ten najbardziej do wszelkiego życia potrzebny związek chemiczny i dobro natury, którego de facto powinniśmy strzec jak oka w głowie, zostaje sprzedany. Nawet komunistom nie przyszło do głowy naruszać takich dóbr i zasobów, jak ziemia, lasy, woda, góry, a ci lecą po caloku, byle kasa, byle zajumać …

Polak głupi, a żyd kupi.

Polak głupi, a żyd kupiJak durnym jesteśmy narodem, jak krótkowzrocznym i nierozważnym, tego już nie trzeba nikomu chyba mówić, ale to wygląda jak podcinanie gałęzi na której się siedzi, ba jak strzał w kolano. Otóż izraelska korporacja Tahal zamierza przejąć polskie wodociągi i to jest już zaklepane. Teraz tylko czekać jak sprzedamy /sprywatyzujemy/ resztę jak lasy, ziemię i góry. Wszystko pod młotek! A co? A na końcu sprywatyzujemy /sprzedamy/ państwo, czyli nas obywateli, i mamy gotowe neoniewolnictwo, które już dzisiaj działa, ale po cichu jeszcze. Niech jakaś korporacja izraelska, niemiecka, czy ruska sobie kupi tę zapyziałą i nierozważną III Rzeczpospolitą. Dla wielu na świecie oddawanie prywatnej korporacji infrastruktury wodnej, to zdrada, ubezwłasnowolnienie i najwyższe państwowe niebezpieczeństwo. Mając wodę można wszystko, można rządzić, można truć, można sterować.

Wystarczy, że Izraelczycy będą fluoryzować wodą ponad miarę i tylko tyle. Dziś w Polsce jeszcze obowiązują normy, które stanowią o bezpieczeństwie naszego zdrowia. Wiele z nowoczesnych oczyszczalni wodę jonizuje, ale próba podniesienia dawek fluoru jest możliwa, zwłaszcza jak przestanie ona być pod kontrolą państwa polskiego. A fluor jest, nie wiem czy wiecie, niezwykle silną neurotoksyną i zakorzenił się w naszych głowach niczym rak. Przede wszystkim powoduje nieodwracalne uszkodzenia mózgu, jest bardzo szkodliwy dla organizmu ponieważ jest szalenie toksyczny i to, że wodę trzeba fluoryzować to wierutne bzdury. No i jeszcze cena, kto ma wodę, ten dyktuje ceny. No nie powiecie mi, że przestaniecie pić wodę, to tak jakby powiedzieć, że przestanie się oddychać. Co za historia, a nie mówiłem, że zostaniemy w samych skarpetkach z ręką w nocniku? Teraz to już walka nie o władzę lecz o życie.

PS. Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą. 

_______________
#PolskieWodociągi

najnowsze z patriotycznie

bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Translate »
idź do góry