Najtrudniej poznać samego siebie

Polak głupi, a żyd kupi 1

Polak głupi, a żyd kupi

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

No i “mazzal tow” włodarze, Izraelska firma przejmie polskie sieci wodociągowe, ten najbardziej do wszelkiego życia potrzebny związek chemiczny i dobro natury, którego de facto powinniśmy strzec jak oka w głowie, zostaje sprzedany. Nawet komunistom nie przyszło do głowy naruszać takich dóbr i zasobów, jak ziemia, lasy, woda, góry, a ci lecą po caloku, byle kasa, byle zajumać …

Polak głupi, a żyd kupi.

Polak głupi, a żyd kupiJak durnym jesteśmy narodem, jak krótkowzrocznym i nierozważnym, tego już nie trzeba nikomu chyba mówić, ale to wygląda jak podcinanie gałęzi na której się siedzi, ba jak strzał w kolano. Otóż izraelska korporacja Tahal zamierza przejąć polskie wodociągi i to jest już zaklepane. Teraz tylko czekać jak sprzedamy /sprywatyzujemy/ resztę jak lasy, ziemię i góry. Wszystko pod młotek! A co? A na końcu sprywatyzujemy /sprzedamy/ państwo, czyli nas obywateli, i mamy gotowe neoniewolnictwo, które już dzisiaj działa, ale po cichu jeszcze. Niech jakaś korporacja izraelska, niemiecka, czy ruska sobie kupi tę zapyziałą i nierozważną III Rzeczpospolitą. Dla wielu na świecie oddawanie prywatnej korporacji infrastruktury wodnej, to zdrada, ubezwłasnowolnienie i najwyższe państwowe niebezpieczeństwo. Mając wodę można wszystko, można rządzić, można truć, można sterować.

Wystarczy, że Izraelczycy będą fluoryzować wodą ponad miarę i tylko tyle. Dziś w Polsce jeszcze obowiązują normy, które stanowią o bezpieczeństwie naszego zdrowia. Wiele z nowoczesnych oczyszczalni wodę jonizuje, ale próba podniesienia dawek fluoru jest możliwa, zwłaszcza jak przestanie ona być pod kontrolą państwa polskiego. A fluor jest, nie wiem czy wiecie, niezwykle silną neurotoksyną i zakorzenił się w naszych głowach niczym rak. Przede wszystkim powoduje nieodwracalne uszkodzenia mózgu, jest bardzo szkodliwy dla organizmu ponieważ jest szalenie toksyczny i to, że wodę trzeba fluoryzować to wierutne bzdury. No i jeszcze cena, kto ma wodę, ten dyktuje ceny. No nie powiecie mi, że przestaniecie pić wodę, to tak jakby powiedzieć, że przestanie się oddychać. Co za historia, a nie mówiłem, że zostaniemy w samych skarpetkach z ręką w nocniku? Teraz to już walka nie o władzę lecz o życie.

PS. Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą. 

_______________
#PolskieWodociągi

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 3

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry