Najtrudniej poznać samego siebie

W Polsce demokracja ma się dobrze

W Polsce demokracja ma się dobrze

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

W Polsce demokracja ma się dobrze, byle ćwok, złodziej, łapówkarz, zaprzaniec i zdrajca, może swobodnie wypowiadać swoje poglądy, maszerować w tłumie mu równych i krzyczeć w proteście do woli. Co innego w Niemczech. Tam w sylwestrową noc doszło do serii ataków seksualnych, gwałtów i przemocy i to na rdzennych obywatelach niemieckich. Kto zatem ma problem z demokracją – my czy oni?

W Polsce demokracja ma się dobrze

W Polsce demokracja ma się dobrze

Niemieckie gazety i politycy w galopie pseudodemokracji wrzeszczą w niebo głosy, ze w Polsce łamana jest demokracja za sprawą rządu PiS. Krzywda się dzieje niemieckim psubratom, bo ich media, banki i interesy w Polsce przestają być chronione przez państwo (jak za PO/PSL) i stają do równej konkurencji z polskimi firmami, które nota bene są słabsze i takowej ochrony potrzebują. Byle chłystek w naszym kraju może wykrzykiwać swoje antyrządowe zdanie i wiecować swoje frustracje, a tam, za naszą zachodnią granicą, mnożą się gwałty i łamanie praw człowieka.

W szkołach dzieci niemieckie są prześladowane i bite, kobiety napastowane, strach wyjść na ulicę, bo grasują bandy islamistów i niszczą, biją, podpalają. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w niemieckich miastach doszło do serii napaści seksualnych, których ofiarami padło kilkaset kobiet niemieckich i Niemców, którzy w ich obronie stawali. Oczywiście polityka niemiecka i bezkarność islamistów nie zezwala policji niemieckiej na reakcję i przeciwdziałania.

W Polsce demokracja ma się dobrze – Podsumowanie:

Kto zatem ma problem z demokracją? Komu należy udzielić bratniej pomocy? Czy aby nie Polska powinna interweniować i bić na alarm w Europie, że Niemcom dzieje się krzywda i to za sprawą najeźdźcy, czy uchodźcy – jak zwał tak zwał? Dlaczego Komisarz Praw Człowieka Rady Europy nie zainteresuje się niemieckimi problemami, a gani i wypowiada się na temat polskiej demokracji? Przecież to kuriozalna sytuacja. Polskie kobiety i feministki powinny stanąć w obronie niemieckich gwałconych kobiet. Parlament Europejski powinien zostać zarzucony postulatami pomocy i ingerencji w obronie niemieckich kobiet, wszak to jest Unia Europejska, a gdy dzieje się krzywda naszym obywatelom to działamy.

Czekam jeszcze na komentarze naszej “rodzimej prasy niemieckiej”, że islamiści działają za namową PIS, żeby osłabić społeczeństwo niemieckie i zająć ich głowy własnymi troskami :D.

PS. Uczył Martin Martina, a sam głupi jak świnia!

___________
#Demokracja

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry