Najtrudniej poznać samego siebie

Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec

w bez kategorii

Polski odrzutowiec. Bardo chętnie piszę takie informacje, bo jestem patriotą, ksenofobem i nacjonalistą i bynajmniej nie wstydzę się tego. Mało tego, znam prawdziwe znaczenie tych słów i poglądów, sądzę, że przynajmniej ci rozsądni, powinni je podzielać.

Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec

Nasi inżynierowie skonstruowali najmniejszy, prosty w obsłudze i ekonomiczny odrzutowiec. Tak – samolocik odrzutowy, który nota bene może swobodnie startować i lądować na łące, za domem lub na drodze. Flaris Lar 1 to polska myśl techniczna i mimo iż mała, wielka rozumem i zmieniająca rzeczywistość. Pomysł powstał w 2009 roku, a cztery lata później samolot już latał. Cena samolotu to 1,5 mln euro, oczywiście nie dla każdego, ale ci co pracują wydajnie i myślą, mają okazję go sprawdzić.

Rafał i Sylwia Ładzińscy u podnóży Karkonoszy prowadzą firmę Metal-Master. I mimo braku doświadczenia, skonstruowali coś, co całkowicie zaskoczyło świat, a zwłaszcza ludzi zamożnych, biznesu, ceniących sobie czas. Tym czymś oczywiście jest odrzutowiec, chociaż to w przypadku tej maszyny brzmi pompatycznie. Całość pomysłu polegała na stworzeniu zabudowy i integracji podsystemów w taki sposób, aby powstał mały /jak najmniejszy/ odrzutowiec. Mała masa i wysokie osiągi zmusiły konstruktorów do stworzenia kadłuba o przekroju eliptycznym, zwężającego się ku ogonowi. Silnik natomiast wylądował na grzbiecie odrzutowca, co umożliwia łatwy dostęp niego i niektórych jego podzespołów. Jak kto wie co robi, to łatwo toto cudo można serwisować.

Polski odrzutowiec – Podsumowanie:

Ja bym jeszcze postawił bardziej na reklamę w necie, lepszą, bardziej okazałą i czytelniejszą stronę internetową, pozycjonowanie SEO w Polsce i poza jej granicami, kampanię społeczną i społecznościowa – ale co kraj to obyczaj, a co fachowiec /człowiek/ to inne zdanie :). Towar jest gorący, bez dwóch zdań.

PS. Małe a cieszy :).

__________
#Lotnictwo

najnowsze z bez kategorii

Teoria rezonansowa

Teoria rezonansowa. Synchronizacja, harmonizacja, wibracje lub po prostu rezonans ma integralny związek
Tajemnica świadomości

Tajemnica świadomości

Tajemnica świadomości to wszystko, co jest potrzebne do rozwiązania trudnego problemu świadomości.
Fanatyzm religijny

Fanatyzm religijny

Fanatyzm religijny w dzisiejszych czasach jest widoczny na całym świecie. Europa nie
Translate »
idź do góry