Najtrudniej poznać samego siebie

pozytyw myślenia

Pozytyw myślenia

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Skoro wszechświat jest lustrem to odbija wszystkie nasze działania. Skoro tworzymy całą naszą rzeczywistość, ze wszystkimi jej chcianymi i niechcianymi wydarzeniami, to w takim razie koniecznym jest, abyśmy nauczyli się zawczasu przewidywać i działać na naszą korzyść. Osiągnąć to można w “bardzo łatwy” sposób, tworząc tzw …

pozytyw myślenia.

pozytyw myśleniaPozytywne myślenie to nie bezsensowne szczerzenie się i wesołkowatość. Nie lekkomyślność lub dobry humor, ale z goła coś innego. To zaprzestanie narzekania, oceny, tworzenia przygnębiających lub przykrych myśli, poprzez codzienne pilnowanie i uważne dobieranie słów i działań. Staramy się po prostu nie robić tego co rozumiemy przez negatywne, pamiętając też o czystości myśli i mowy.

Wydawać by się mogło to wszystko niemożliwym. Czasami pozytyw nie jest do osiągnięcia, przez chaos myśli. Ale jeżeli te myśli opanujemy, stłumimy, zaczniemy się napominać i pamiętać w czym rzecz, wówczas zapanujemy nad swoim zachowaniem. A wszechświat się za to nam “odwdzięczy”, tworząc rzeczywistość wymarzoną, bezpieczną, opływającą w dostatek i zdrowie. A co najważniejsze pełen miłości.

“Do wczoraj” sam miałem wątpliwości. Jak to, to ja pozytywnym działaniem i harmonijnymi myślami mogę tworzyć swoją wymarzoną, pozytywną rzeczywistość? A no mogę! Zrozumiałym dla mnie jest, że sytuacje nie materializują się od razu. Trzeba wielu starań, aby dojść do nieporozumienia, później trzeba zaangażować EGO, aby się zdenerwować i rozzłościć, a później trzeba zaangażować swój język, aby w wyniku jego “starań” dojść do awantury. A co gdy zatrzymamy ten armagedon? Co gdy nie będzie tego co najpierw?

Wówczas po prostu obejdzie się bez awantury, bez przepychanek słownych, bez niechcianych sytuacji. Zatem pozytywne myślenie i nastawienie jest jednak pomocne. A miłość? Miłość jest wisienką na torcie. Miłość, czyli odczuwanie z poziomu serca, bo to właśnie w tym miejscu czujemy miłość, jest bonusem, który dostajemy od siebie samych, gdy jej potrzebujemy, pragniemy, rozumiemy i chcemy. A ta potrafi już wszystko. Nawet rzeczy niemożliwe.

PS. Ucz się człowieku ucz, bo nauka to potęgi klucz.

_______
#Pozytyw

ostatnie z kwantowo

życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
Gdy jesteś świadomy

Gdy jesteś świadomy

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi “czym jest świadomość”, bo “wszystkim”. Nie ma też
Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na
Świadomość Chrystusowa

Świadomość Chrystusowa

Skala Świadomości Dr Hawkinsa, największego współczesnego badacza świadomości, zawiera się od 0-1000.
Translate »
idź do góry