Najtrudniej poznać samego siebie

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Pozytywna kreacja. Do pozytywnej kreacji nie dochodzimy w prosty sposób, a moglibyśmy. Nie dochodzimy poprzez rozum, chociaż czasem się to zdarza. Dochodzimy doświadczalnie, życiowo, na przykładach, wcale nie oczekiwanych i wymarzonych. Cóż to za przykłady? Każdorazowo zauważam to w sytuacjach stresowych, gdy pozwolę sobie na utyskiwania. Zdarzenia sprawiają, że stąpamy po cienkiej linii niezadowolenia, okraszając je wybuchami złości i narzekaniem, a wszystko się od razu sypie.

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

W przysłowiowej d…, tak drodzy czytelnicy, w d… Pozytywna kreacja to nie mit, nie jednorożec, czy bajki na dobranoc. To scenariusz naszego życia, gdy pozytywny – świetnie, bo zadowalająco i radośnie, gdy spaprany, nieprzemyślany i pałający złością, powoduje spiętrzenie przeciwności i kłody pod nogami. Ranga tych przeciwności zależy od naszego niezadowolenia i poruszonych nastrojów, emocji. Gdy zabrniemy zbyt daleko, zwłaszcza wobec siebie, wobec własnych postaw, sypie się zdrowie, mnożą konflikty, chorujemy, cierpimy, jednocześnie cały czas się denerwując, co potęguje negatywną kreacje.

Dlaczego tak robimy? Co powoduje, że angażujemy się w niewłaściwe i w sumie nieprzyjazne dla nas sprawy? Otóż jest to mylne i błędne pojęcie, że „takie jest życie”, „na duże gówno, to i mucha nasra”, bardziej niegrzeczne – „życie jest do d…” i „życie jest przejeba…”, ale należy pamiętać, że „gdyby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała” i najbardziej istotne „jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”. Wiem, że brzmi to dziwacznie. Wiem, że niedorzecznie, ale spróbuj choć raz, bez nerwów, bez przeklinania, bez kalumnii, a zdziwisz się niechybnie.

Pozytywna kreacja – Podsumowanie:

Z tym całym pozytywem myślenia jest tak, że gdy myślimy pozytywnie, albo nie myślimy źle o sobie, o innych, to wszystkie sprawy, sytuacje, zdarzenia, które w chwili obecnej mają swój początek, powstają, są w stosunku do nas pozytywne. Co w przypadku zaniechania negacji, jest dla nas przynajmniej obojętne. W ten sposób dajemy sobie szansę na pozytywne zbudowanie rzeczywistości, która w istocie nam sprzyja i chce spełniać nasze życzenia. Bo po to jest stworzona.

Tak – chce spełniać. Wszystkie nasze czyny, słowa, myśli budują nasze życie, los, ale także nasze szczęście. Jeśli mu dopomożemy, wzmocnimy dobrymi myślami, wiarą, uzbroimy w postawę co najmniej obojętną. Spowoduje to, że życie spełni nasze oczekiwania, adekwatnie do włożonej wiary, nadziei i miłości. Ot taka prosta prawda, a jak mówią co poniektórzy, taka karma. Ale karma ma być taka jaką chcemy, zatem pomóżmy jej. Nie dajmy sobie spieprzyć życia, bo system woli nasze kłopoty miast szczęścia.

PS. Bez pracy nie ma kołaczy 😀

______
#Kreacja

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry