Najtrudniej poznać samego siebie

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Pozytywna kreacja. Ludziom się wydaje, że to czym się pozytywnie zajmujemy, te dwupunkty, ta empatia, to radykalne wybaczanie, ta totalna biologia i medycyna informacyjna, ta nieustanna obrona świętych roślin, a zwłaszcza marihuany, to brednie, fantasmagorie, szarlataneria i w najlepszym wypadku małe cuda. A to przecież zwykła rzecz, o czym pisałem w poprzednim felietonie. To kreacja jak każda inna, którą na dobrą sprawę każdy uprawia, świadomie czy nie, ale uprawia.

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

Nie chce się im pomieścić w głowie, że można zmieniać rzeczywistość, można kreować wydarzenia, można sobie pomagać i na koniec można się wspaniale leczyć i dodawać sobie hartu ducha. I jest to jak najbardziej realne i proste. Ale żeby to osiągnąć, nie wystarczy tylko zrozumieć, uwierzyć, pojąć, trzeba się tego nauczyć, żmudną, codzienną pracą nad sobą, nad swoim charakterem, nad swoimi przyzwyczajeniami i nad skłonnościami.

To trudna, ale w pełni satysfakcjonująca droga. Sporo wyrzeczeń na początku, ale niebywała frajda później i wszechogarniające poczucie spełnienia. Inni snują domysły, gadają, że to bajdy, bujdy i bajki. Tak! – to są bajki – które każdy będący w „klubie” ogląda codziennie. Obserwuje i podziwia, jednocześnie je kreując.

Zmyślni ludzie stworzyli grupy dwupunktowe, dwupunktują wzajemnie dla siebie i leczą się, pomagają. Załatwiają to co niemożliwe i nieprawdopodobne, ot świadomie zmieniają rzeczywistość. Inni mądrzy ludzie ogarnięci empatią leczą i radzą jak wyleczyć się z wielu nieuleczalnych chorób, bez lekarza, medykamentów, bez kłopotu, spędzając czas na rozmyślaniach, bo konflikt zawsze trzeba wyśledzić i przepracować.

Jeszcze inni, chyba najbardziej ścigani i prześladowani, zajmują się świętymi roślinami mocy. Ci to już w ogóle mają pod górkę, bo gadają z roślinami, zwierzętami, często wyzbyci są EGO i pojmują cały świat. Ale tak naprawdę nurtuje mnie jedno pytanie. Co stoi na przeszkodzie, aby spróbować, czego się tak naprawdę zastraszony, naiwny człowieku boisz? Że cię uzdrowią, I można wreszcie zrealizować niemożliwe. Że świat stanie się od razu lepszy, że nie będzie wojen. I pojmiesz wszystko i będziesz korzystał z możliwości telepatii, aby wiedzę pogłębiać?

Czego się boisz? Czego nie chcesz nawet pojąć i zrozumieć? Że można tak, bezinteresownie? Ależ interesownie, jak najbardziej interesownie. My chcemy pokoju na świecie, miłości, radości i harmonii z przyrodą, toż to największy interes do zrobienia. Kto będzie beneficjentem? My wszyscy i każdy z osobna. Co zyskamy? Najwyższe wartości na świecie – wiarę i miłość!

PS. Człowiek człowiekowi aniołem :D.

________
#Zdrowie

najnowsze z kwantowo

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry