Najtrudniej poznać samego siebie

Praca z symbolami i wizualizacja

Praca z symbolami i wizualizacja

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Człowiek jest kreatorem swojego istnienia – to często powtarzany slogan. Część z was już to dawno zauważył i doświadcza, ale co to konkretnie oznacza? Przybliżmy temat …

praca z symbolami i wizualizacja.

Praca z symbolami i wizualizacjaCały współczesny świat opiera się na symbolach. Wszystko się do nich sprowadza. Symbolami są: pismo, cyfry, znaki, logo, wszędzie gdzie spojrzymy symbole, bo to one właśnie świetnie są przez nasz mózg przyswajane i rozumiane. Mało tego symbol z powodzeniem może zastąpić skomplikowane rzeczy, zagadnienia, tematy, ważne w symbolice jest utożsamienie, powiązanie symbolu z obiektem. I w tym momencie wchodzi rosyjska medycyna informacyjna i cały zbiór kwantowych teorii. Praca nad symbolami, wizualizacja polega na ustaleniu indywidualnym symboliki danego zagadnienia i skupienie się na tymże symbolu zamiast całości skąplikowanego zagadnienia.

Upraszczając operujemy na trzech symbolach: koło, kwadrat, trójkąt i ich formie przestrzennej: kula, walec, stożek. Dane zagadnienie np. leczenie serca zastępujemy w swoim mózgu kulą. Dobrze jest poćwiczyć obrazowanie w przestrzeni przed sobą, tak abyśmy byli w stanie wyobrazić sobie tę kulę. Ale możemy też, przy braku wyobraźni nazwać i określić to słowami. Czyli dokładnie – “mam przed sobą kulę która symbolizuje moje serce, oczyszczam ją, wygładzam w skupieniu, w konsekwencji staje się ona gładka, czysta i rozświetlona”. Możliwy jest także zanik kuli, wszystko zależy od nas samych i naszych chęci.

Istotą pracy wizualnej jest skupienie, celowe działanie. Nie oczekujemy cudu, nie spodziewamy się fajerwerków i ognistych śladów jak w filmach. Po prostu działamy myśląc w skupieniu aby osiągnąć pożądany rezultat. Wyniki przyjdą same w odpowiednim momencie, nie za szybko, nie za wolno, po prostu dopasują się do nas. Ale co istotne – przyjdą. Na początek radzę ćwiczyć na sprawach błahych, małych, aby poznać istotę wizualizacji, po prostu się jej nauczyć. Później, jak już zauważymy wyniki swojego działania, przekonamy się w pełni do tego, można poruszyć ważne zagadnienia, zdrowie, istotne sprawy, pragnienia, marzenia, co tam kto chce. Działamy tak jak z każdą rzeczą w życiu, aby osiągnąć perfekcję, ćwiczymy, trenujemy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia.

PS. Nie od razu Kraków zbudowano 🙂

________
#Symbole

ostatnie z kwantowo

Jak być szczęśliwym

Mało kto rozumie czym jest miłość, szczęście, dobrostan. Czasami rozumiemy czym jest
życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
Gdy jesteś świadomy

Gdy jesteś świadomy

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi “czym jest świadomość”, bo “wszystkim”. Nie ma też
Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na
Translate »
idź do góry