Prawda jest anarchistyczna

Prawda jest anarchistyczna

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Czy prawda jest anarchistyczna? Nawiązując do poprzedniego felietonu i prawdy ad finem, tylko za pomocą prawdy możemy dążyć do lepszego zrozumienia tego, kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia. Bez prawdy się nie obędzie. Potwierdzenie tego możemy dostrzec w wielu wywodach naukowych, ale pozostańmy wierni dr Davidowi R. Hawkinsowi. Wszyscy dysponujemy fizycznym ciałem-pojazdem-awatarem do interakcji z wymiarem fizycznym. Oczywiste! Ale dysponujemy również ciałem metafizycznym do połączeń z wymiarem niefizycznym, a ten zasadza się na prawdzie. I mamy klops! Zatem prawda jest anarchistyczna.

Prawda jest anarchistycznaPrawda jest anarchistyczna

Oczywiście folguję sobie szczerze, ale jednak mniemam i wiem, że nasza świadomość może doświadczać doznań nie fizycznych. Wiem bo doświadczam i z obserwacji wiem. Na ogół są tu przydatne techniki oddechowe, rozluźniające, czasem techniki kwantowe, czasem trening autogenny, czasem medytacja, a czasem modlitwa. Co kto woli, co kto uważa, ale bez tego się nie zdarza. Co ciekawe służby państwowe, szpiedzy i ludzie do specjalnych poruczeń, już dawno i znają i wykorzystują, na ile mogą. Bo i tu i tam obowiązuje zasada prawdy.

Zawsze i wszędzie wypływa na wierzch. Zawsze boli i trzeba stawić czoła, ale na tym polega jestestwo. Nie chowasz głowy w piasek, bo strach. Strach okiełznasz i w drogę, na przód, w życie – patataj, patataj. Prawda to otwartość, prawda to pokój, prawda to miłość, prawda to radość. Takie to proste i prawdziwe. Dlatego nie mieści się w mądrych głowach. To prawda nas wyzwala z okowów, bo nam oczy otwiera i umysłem wstrząsa. Bo patrząc prawdzie w oczy trzeba się zmierzyć z samym sobą. A to już czysta anarchia.

Stąd też stwierdzenie, że żyjemy w czasach ewolucji świadomości, która wykracza poza jedno życie i koresponduje z doświadczeniami z poprzednich żyć. Wchodzimy w okres gdzie prawda coraz częściej wypływa, jest ujawniana, obnażana, głoszona, a za tym zmieniamy się my i zmienia się nasz świat. Powrotu do tego co było już nie ma, bo to jakby wskrzeszać trupa. Wzrasta świadomość całej planety. Mądrzejemy nie tylko my, ale i cała przyroda. Nasze zwierzaki coraz więcej umieją. Właśnie mamy erę rekordów, wyczynów, odkryć i upadek struktur, przez prawdę właśnie.

Dlatego tak istotne jest studiowanie siebie, swoich zachowań, badanie świata nie fizycznego, istotne pytania o życie i śmierć, przeznaczenie, karmę. To co nazywamy życiem duchowym wcale religią nie jest. To zwykłe życie duchowe. Bo przecież duszę masz? Wiesz już o tym, czy nie?

Dlatego też podążając tropem prawdy, zaczynamy siebie odkrywać. A podążając w tym kierunku, podążymy nie dosyć, że w kierunku prawdy, miłości i pokoju, to – bonusik – w kierunku samoświadomości, a co za tym idzie Świadomości.

PS. Prawda nas wyzwala, czasami z okowów szaleństwa. – August Witti

_________________
#PrawdaAnarchistyczna

Hits: 60