Najtrudniej poznać samego siebie

Prawda zaufania

Prawda zaufania

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Prawda zaufania – Hm. Poruszamy się cały czas w sferze empirycznej, doświadczamy, obdarzamy uwagą, wyciągamy wnioski, ewoluujemy. Aby ewoluować do ostatnich czterech poziomów świadomości /Miłość, Radość, Pokój, Oświecenie/, musimy odbudować nasze zaufanie do życia – „Życie nam sprzyja, bo życie to my/ja„. Na ogół nie ufamy nikomu, nawet sobie. Mówimy – „Jestem tylko człowiekiem!”. Ja bym nie był taki pochopny. Człowiekiem się stajesz dopiero świadomy.

Prawda zaufania

Prawda zaufania

Jeśli nie ufasz sobie i innym, jak możesz otworzyć się na wszystko? No nie możesz! Jak w braku zaufania możesz w ogóle pozwolić, by życie prowadziło cię krok po kroku, z nieświadomości do wyższej świadomości? Tak aby nastąpiła zmiana percepcji, zmiana paradygmatu, która pomoże ci w uczeniu się i podążaniu dalej w świadomość. Otóż …

życie jest mądrzejsze od ciebie!

Ludzkość jest i ja jestem tak pochłonięty opowiadaniem historii w głowie, że tworzę niestworzone i propaguje kłamstwo. Każdy mniej lub bardziej zakłada maskę pokornych życzeń o sobie, lub maskę kamuflującą. Jeśli uważamy, że to jest OK, to już po nas.

A to, co gadając w głowie tworzymy, na co zwracamy nieustannie uwagę, to bank chmur informacyjnych wokół naszych głów, który składa się wyłącznie z naszych zaklęć. I tworzy to co tworzy, czyli otaczający świat. Wystarczy sobie to wyobrazić i odtworzyć, aby ogarnęło nas przerażenie jaki świat sobie kreujemy /czasami/. Bez ściemy, dosyć kłamstw. Kłamstwa zawsze niosą cierpienie.

Jest jednak sposób na tego małego gawędziarza. Mój to nawet erotoman-gawędziarz, zawsze się chichram. Otóż możemy i musimy przejść do dużego obrazu. Jeśli uświadomimy sobie ewolucję człowieka, jak to wszystko powstawało, jak ewoluowało, jak się zmieniało i mieszało. Jak z jednego powstawało inne, a z innego jeszcze inne. jak się wzajemnie komunikowało, aby przeżyć i co robiło. Wówczas twoje rozterki i wątpliwości jakoś tak tracą na ważności. Wystarczy tylko szerzej popatrzyć, wcale nie aż tak szeroko. Ale pamiętaj!

„Jesteś wspólnotą 70 trylionów komórek, które pompują krew przez 65 000 mil tętnic i żył”.

Pamiętaj też, że „Komórkę znalezioną na Marsie, nazywamy życiem, a embrion ludzki, zlepkiem komórek” – czy to aby nie kłamstwo?

Prawda zaufania – Podsumowanie:

Natomiast czas już zrozumieć, że te wszystkie miliony chwil życia w ogóle i naszego życia właśnie się rozwinęły. Ta chwila jest najważniejszą chwilą fali ewolucji na tej planecie. Skąd to wiemy, nigdy do tej pory tak się nie działo, albo nie mamy pojęcia, że tak było. Nigdy nie byliśmy w tym miejscu historii. Otwarci na świadomość sprawiamy, że ten moment nie jest zwykłym momentem. Uzmysławiamy sobie w końcu, posiadanie rzadkiego daru – fenomenalnego daru Życia. „Stań i zastanów się nad całą tą kreatywnością, która musiała zaistnieć, abyś mógł istnieć. Był tu i teraz.”Ten banalny akt kontemplacji może doprowadzić cię do stanu wyższej świadomości /wyższych wibracji/.

Gdy zdasz sobie sprawę, że życie jest mądrzejsze od ciebie, stanie się ono bardziej interesujące. I zamiast trwonić czas z gawędziarzem, możemy poświęcić się ciekawym sprawom rozwoju, wzrastania, szlachetności. Stajemy się wyczuleni na to, co na zewnątrz i na to co w środku. „Zdajesz sobie przecież sprawę, że dzieje się tutaj coś niezwykłego: w twoim życiu nie ma zwykłych chwil, jak również, nie ma nikogo innego”.

PS. Radość, miłość i dobrostan, zawsze są z tobą, właśnie tu i teraz. – August Witti

_______
#Prawda

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry