Najtrudniej poznać samego siebie

Prawo przyciągania

Prawo przyciągania

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Prawo przyciągania obowiązuje od starożytności, bo ludzie zawsze go używali. To prawo jest wynikiem obserwacji i doświadczeń, mimo iż po wielokroć zostaje usystematyzowane i zauważone, również przez fizykę kwantową. Prawo to mówi nam, że nasze myśli, ułożone w odpowiedni sposób i w odpowiedni sposób prowadzone, oprócz samego końcowego efektu dają motywację i wiarę. A to w drodze do sukcesu najważniejsze. Ten temat poruszany jest od ponad stu lat. Wówczas to tworzyły się współczesne prawa kwantowe, oraz prawa zdrowotne. Na początku zjawisko zyskało miano prawa bogactwa, siły umysłu, magii umysłu, siły myśli czy twórczej wizualizacja.

Prawo przyciąganiaPrawo przyciągania

Nad prawem przyciągania rozwodzili się William Walker Atkinson, Richard Ingalese, Ophiel, Joseph Murphy, Napoleon Hill, Wallace D. Wattle i Shakti Gawain. Od tego czasu jest to gorący temat, gdyż dotyczy każdego z nas i każdy może z niego korzystać. Przesłanie zaś jest krótkie, “Jeśli będziesz ciągle myśleć o jakimś celu, ostatecznie przyciągniesz go do swojego życia”. Nasze myśli, mentalne obrazy i uczucia mogą wpływać na podświadomy umysł i świadomość, sprawiając, że urzeczywistniają się nasze pragnienia i marzenia. Po prostu się realizują.

Ale aby uzyskać wyniki w związku z zastosowaniem tego prawa, musimy włożyć trochę wysiłku i zastosować pewne mentalne prawa i techniki. Istotą jest tutaj utrzymywanie stanu przyciągania. Nie wystarczy wizualizować przez kilka minut, a potem wrócić do wątpliwości, rozterek i niedowierzania. To nie tak. Naszym obowiązkiem jest stałe utrzymywanie pozytywnego nastawienia i zapobieganie przedostawaniu się do umysłu negatywnych myśli, wątpliwości i niewiary. Musimy mieć silne pragnienie, motywację i wewnętrzne zobowiązanie do zrobienia wszystkiego, co konieczne, aby osiągnąć swój cel. Cechami pożądanymi są: wytrwałość, koncentracja, zdolności wizualizacji i pewien stopień samodyscypliny.

Stosując prawo przyciągania możesz:

  • osiągnąć sukces;
  • osiągnij swoje cele i marzenia;
  • zmienić swoje nawyki i zbudować nowe;
  • zdobyć awans;
  • znaleźć miłość;
  • podróżować;
  • wykonywać zadania pomyślnie;
  • poprawić swoje relacje;
  • przyciągnąć pieniądze do swojego życia;
  • poprawić swoje zdrowie.

PS. Otrzymujemy to, czego oczekujemy /świadomie, bądź nie/ – August Witti

najnowsze z prawdziwie

Święta roślina życia

Święta roślina życia

Do tematu marihuany powracam często i będę powracał, gdyż moim zdaniem jest
szczęście niepojęte

O szczęście niepojęte

O szczęście niepojęte – nie zadziwia już nikogo fakt, że szczęśliwi ludzie
Analiza świadomości

Analiza świadomości

Analiza świadomości – w dosłownym sensie “conscientia” /łać./ oznacza wiedzę z wiedzą,
Alkohol a świadomość

Alkohol a świadomość

Alkohol a świadomość, to trudne zagadnienie społeczne, gdyż zagubieni w świecie, we
Translate »
idź do góry