Najtrudniej poznać samego siebie

Prawo przyciągania

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Cała materia świata składa się z energii, która jest w stałym stanie wibracji, wirowania, a oddziałuje na siebie falowo. Nasze myśli i emocje są również energią i falą jednocześnie. Z obserwacji wiemy, że każda częstotliwość energetyczna ma właściwości magnetyczne i jest nieustannie przyciągana lub odpychana przez inne. Zatem jesteśmy w ciągłym stanie tworzenia naszej rzeczywistości, dzięki tym energiom właśnie. Nieustannie pozostajemy w interakcji naszej świadomości z rzeczywistością, poprzez myśl i emocje. Logicznym jest, że gdy skupimy tę energię, poprzez poparcie ją zamiarem i wiarą, możemy zamanifestować, wykreować to co chcemy. Oto i …

prawo przyciągania.

Prawo przyciąganiaDawniej, gdy człowiek zdany był tylko na siebie, wykorzystywał świadomość w większym stopniu, bo musiał, i na dodatek miał, sprzyjające warunki. Obecnie życiem ludzkim w dużej mierze kieruje podświadomość, czyli autopilot i zewnętrzny chaos czyli entropia. Podświadomość serwuje nam nieustanne blokady, bo “to niemożliwe”, “tego nie da się zrobić”, “to tak nie działa”, “nic z tego nie będzie”, albo “nie mogę się skupić w tym hałasie”. Zatem nasza wewnętrzna energia jest nieustannie tłumiona, ale gdy uświadomimy sobie wartość naszej świadomości i intuicji, odblokujemy ją poprzez ćwiczenia umysłu, uwolnimy tą energię poprzez wiarę w siebie i powzięty zamiar, to wyzwolimy tą naszą energię kreacji spod okowów schematów i programów podświadomości, spod okowów rzeczywistości.

Wiara jest kluczem do kreacji rzeczywistości. Nie wiara w Boga lub religia, ale wiara w siebie i wiara w swoje możliwości. Gdy w coś nie wierzysz, twoje emocje i podświadomość również nie wierzą, przez co twoje nieuświadomione błędne wierzenia, programy, schematy zakładają, że coś jest niemożliwe. To wszystko do kupy przykrywa twoje świadome myśli i niweczy zamiar. Nasze przekonania, głównie te negatywne, powodują reakcje emocjonalne, która dają obraz przeciwny do zamierzonego, a to sprawia, że ​​manifestacja jest trudna bądź niemożliwa do osiągnięcia.

Kreację należy zacząć od tego w co wierzymy, aby uzyskać dowód na to, że manifestacja kreacji jest możliwa. Taki dowód jest przeznaczony dla nas samych i pozwoli nam, a raczej naszym myślom i emocjom zarezonować z zamiarem, a nie stale pozostawać w dysonansie. Wszystkie nasze działania są strategiami mającymi na celu najlepsze dopasowanie się do naszych wartości, a te nieuświadomione prowadzą nas na manowce. Kto nie złożył czczych obietnic noworocznych lub postanowień bez pokrycia? Dlaczego? Brak wiary, tym samy zły stosunek do …

Sztuka kreacji i manifestacji polega na zmianie naszej percepcji. Musimy stworzyć sobie zależności, dostrzec plusy postanowień i zamiarów, a następnie powiązać to wszystko z korzyścią i wartością jaką to niesie dla nas samych. Osiągniemy to oczyszczając swój umysł, np. medytacją. Jeśli nasza uwaga zostanie rozproszona, nasza manifestacja również się rozproszy. Obecność, uważność i koncentracja są tutaj kluczowe, ale najistotniejsze jest tutaj pole serca. Serce wytwarza pole elektromagnetyczne około 60 razy większe niż fale mózgowe, zatem jest to nasza potężna siła stwórcza.

W polu serca osiągamy harmonię, spokój, a przede wszystkim pozytywne myślenie i jasność tych myśli. To wtedy kreujemy i wówczas manifestacja jest możliwa. Prawo przyciągania działa na wszystko, bez wyjątku. Wszelkie emocje, myśli, wizje wypływające z podświadomości, spowolnią lub uniemożliwią proces kreacji i samą manifestację. Ale gdy osiągniesz harmonię wewnętrzną, oczyścisz umysł, poweźmiesz zamiar i w niego uwierzysz, to wówczas dzieje się zupełnie inna rzecz niż zazwyczaj. Wówczas kreujesz, przyciągasz, wzmacniasz manifestację i pozwalasz jej zaistnieć.

PS. Gdyby każdy zobaczył w jednej chwili swoje myśli, schematy, programy, wszystko to co nim kieruje – złapałby się za głowę z niedorzeczności tych myśli.

_____________
#PrawoPrzyciągania

najnowsze z kwantowo

Taki dzień jak dzisiaj

Taki dzień jak dzisiaj

W taki dzień jak dzisiaj, poniedziałkowy, lekko dżdżysty, doceniam moje życie, wszystko
Strach a świadomość

Strach a świadomość

Strach a świadomość – Natura egoistycznej odrębnej tożsamości, która nieustannie stara się
Wiara w świadomości

Wiara w świadomości

Wiara w świadomości, to postawa osobowa. Wiara to niepełne poznanie i wstęp do
Translate »
idź do góry