Najtrudniej poznać samego siebie

Pro Civili

Pro Civili zmataczyli

w polsko/prawdziwie/topowo

Fajnie się dzieje wokół afery “Pro Civili”: nagłe choroby, zaniki pamięci, złe adresy, tajemnicze samobójstwa, a teraz sędzia kalosz nie może znaleźć aktów zgonów. Ot przykład prawa i sprawiedliwości w Polsce kolesiów, gdzie zamiata się pod dywan nawet takie afery jak właśnie “Pro Civili”, afera z całą Platformą Obywatelską i Komorowskim w tle. Po prostu …

Pro Civili zmataczyli!

Pro CiviliTo czysta kpina, oszustwo i wygłupy na wielką skalę. Rozprawa “Pro Civili” /Sygn. akt nr XVIII K 180/14/, to parodia prawa. Nieustanne problemy z pamięcią świadków, różnych dziwnych chorób wzywanych, ostatnio okazało się, że świadek już nie mieszka od 8 lat pod adresem, na który wysłano wezwanie. Śmiech na sali. I na dodatek brak w aktach aktów zgonu kilkunastu świadków. Wojciech Sumliński, autor “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” zauważył, że w tej sprawie sadowej od lat grasuje “seryjny samobójca”, który zabił już 17 osób. Internet mówi o 44 ofiarach “seryjnego samobójcy” z WSI: Andrzej Lepper, gen. Sławomir Petelicki, Grzegorz Michniewicz, Michał Falzmann, Jerzy Sutor i wielu wielu innych.

Fundacja “Pro Civili” zajmowała się leasingowaniem nieruchomości, samochodów, specjalistycznych urządzeń. Na konto fundacji szło 10% wartości przedmiotu, po okresie na który zawarta była umowa, kontrahent mógł przedmiot wykupić. Wielu z tych przedmiotów i rzeczy nie można się doszukać, bo gro z nich po prostu nie istniało. Za to fundacja na zakup przedmiotów leasingu dostawała bardzo korzystne kredyty do 80% wartości przedmiotu, udzielane przez IV i VIII oddział PKO BP. No istna bajka, a nasz były prezydent, job twoja mać, Bronisław Komorowski był z “Pro Civili” żywotnie związany, ale nic już nie pamięta bidulek. Dobrze, że wie jak się nazywa, chociaż to jego przybrane nazwisko, tak wiarygodne jak tytuł hrabiowski. Istny melej, ale w dobie PIS dalej się kręci lody, co tu ukrywać.

PS. Prawo i sprawiedliwość jest po to żeby je łamać – wynika z całej tej sprawy.

________
#ProCivili

Hits: 495

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Translate »
idź do góry