Najtrudniej poznać samego siebie

programowanie wody

Programowanie wody

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Programowanie wody to temat, którym zajmuję się odkąd poznałem eksperyment z wodą i ryżem /bardzo pouczający i mądry/ i udowodniłem sobie to, co przeczuwałem, że wodę można programować. Zresztą tak robią religie, programują wodę. Od tego też momentu zacząłem stosować poranną kawę jako optymalizatorkę i spalarkę wszystkiego co we mnie nieodpowiednie. W przypadku jakiejkolwiek dolegliwości spożywam wodę. Nieustannie woda i woda, na dodatek programowana. Zatem kolejny raz wspominam ciekawy eksperyment i odkrycie japońskiego naukowca Masaru Emoto, który w temacie ma …

programowanie wody.

Programowanie wodyProgramowanie wody – rozważania:

Masaru Emoto prowadzi badania wody znajdującej się w ludzkim ciele, wody w środowisku człowieka i wody na powierzchni Ziemi. Przewodzi też Głównemu Instytutowi Badawczemu IHM. Opublikował wiele książek naukowych, które stały się bestsellerami. Otóż Masaru Emoto odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz, że potrafi je odzwierciedlić. Udowodnił to wypowiadając słowa w kierunku wody, którą następnie zamroził. Jej kryształki po zamrożeniu ukształtowały się w zupełnie różne formy krystaliczne zależne od wypowiadanych słów, czy bardziej ich ładunku emocjonalnego. Badania prowadzono także nad pismem, muzyką i symboliką jako źródło oddziaływania na wodę.

Rezultaty są zaskakujące. Woda poddawana pozytywnym wibracjom, słowom i myślom krystalizuje się inaczej /strukturalnie piękniej/ niż ta, którą poddano negatywności. Doświadczenia z wodą można przeprowadzać samodzielnie i korzystać z jej dobroczynnej mocy. Woda stanowi bowiem około 60-70 % masy dorosłego człowieka, 75 % masy dziecka, a w przypadku noworodka – ponad 80 %, zatem mamy na czym eksperymentować i podejrzewam, że rezultaty mogą być również zaskakujące. Mnie spalarka zaskoczyła 40 kg mniej i ogólnie dobrym stanem zdrowia. Obecnie korzystam też z polewania zimną wodą, co znacznie obniżyło odczuwalność niskich temperatur. Chodzę też boso.

Programowanie wody – podsumowanie:

Działajmy świadomie, wszak po to się uczymy, aby tak właśnie działać. Jeżeli dowiadujemy się o skuteczności jakiejś metody lub narzędzi, które to mogą nam dopomóc, to korzystajmy z nich.  Po to one są. Tym bardziej, że te metody na ogół można sprawdzić samemu, czy intuicyjnie, mentalnie, czy eksperymentując i nie potrzeba do tego wiary w żadne tzw. bajki, bo to nie bajki.

PS. To, że czegoś nie wiesz, nie wierzysz lub nie rozumiesz, nie oznacza, że tego nie ma. – August Witti

________________
#ProgramowanieWody

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry