Najtrudniej poznać samego siebie

Projektowanie stron

w bez kategorii/internetowo/webastersko

Przedstawiam Państwu świeżutki, cieplutki, funkiel nówka, jeszcze nie śmigany, projekcik strony BITIS – Artystyczne strony internetowe. Zapraszam również serdecznie do współpracy nad waszymi stronami.

Projektowanie stron to moja pasja, a co!?

bitis_plOd 1996 roku zajmuję się stronami www. Tak, tak, w tamtych latach w Krakowie oprócz www.bitis.com.pl i później www.bitis.pl, była jeszcze Wirtualna Polska i Onet :D. Stworzenie strony dla Firmy /a zamawiali wtedy najwięksi/, kosztowało dobrych parę tysięcy złotych. Mój rekord finansowy to 22 000 zł za stronę polsko-angielskiej firmy. To były czasy, do sieci wchodziło się przez modem telefoniczny /winwinrumbrunbrum/, godzinami. Zatem bawię się stronami internetowymi odkąd rozpocząłem życie zawodowe. Obecnie mogę dyskutować z każdym łebskim webmasterem na tematy php, css, java script, seo, a także pingów, hmodów, okruszków i całego tego internetowego dziadostwa. Moja wiedza nabrała mocy urzędowej :D.

Zatem przedstawiam premierową nową stronę www.bitis.pl. Elegancki krajowy CMS, zabezpieczony, responsywny i mobilny, przyjazny seo, intuicyjny, z wodotryskami, zwłaszcza po stronie admina. Wiem co robię, wiem jak robię i wiem co zrobić, żeby strona zaistniała w sieci. Tej stronie wystarczyło dwa dni, żeby na hasło “artystyczne strony www” stanąć na podium. Coś to znaczy! Strona to klient, dlatego też jeśli powierzysz mi swoją stronę od A do Z, zapłacisz bez płakania, bez wydumanych pomysłów i mądrości niczym z sejmu, będziesz cieszył się gromadką nowych klientów co dnia. I o to chodzi! Samo posiadanie strony to dopiero początek, przed tobą przygotowanie tekstów pod seo, właściwe meta tagi oraz szereg czynności o których cię poinformujemy lub za ciebie wykonamy odpłatnie oczywiście. Internet i strony wypierają coraz bardziej pozostałe media, a także instytucjonalizm. Już nie potrzebny ci ani sklep, ani biuro, ani też pracownia, wszystko to możesz mieć wirtualnie. Musisz jedynie zadbać o informację i reklamę w sieci, a od tego jest dobra strona i jej pozycjonowanie, i moja w tym głowa, żeby było skuteczne.

Patrz, podziwiaj i wyciągnij wnioski. Zobacz ilu klientów się do nas zgłasza. Tysiące much nie może się przecież mylić! 😀

PS. Seo to fistaszki, webmasterstwo zaś igraszki.

________________
#ProjektowanieStron

Hits: 555

najnowsze z bez kategorii

Świat w 2020

Świat w 2020

Świat w 2020 – Wielu z nas jest przekonanych, że kres ludzkości
Prawdziwa miłość

Prawdziwa miłość

Prawdziwa miłość do nauczenia. Ile to razy w życiu człowiek zastanawia się,
Przebaczenie w świadomości

Przebaczenie w świadomości

Przebaczenie w świadomości. Współczesna medycyna, która coraz bardziej dopuszcza do głosu medycynę
7 kroków wolności

7 kroków wolności

7 kroków wolności. Prawda jest taka, że ​​prawdziwa całkowita wolność to fikcja.
Translate »
idź do góry