Prosty trik zmienia w mig

Prosty trik zmienia w mig

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Prosty trik zmienia w mig postrzegany światJak już pisałem nasza podświadomość stawia, a może buduje konstrukty myślowe. Te konstrukty, potwierdzone, tworzą schematy, zaś na tych schematach opieramy swoje opinie, osądy, a i często wiarę. Czyż to niedorzeczne? Czy aby nie posługujemy się schematami naszych antenatów? Wszak te nasze, na wiedzy i doświadczeniu innych oparte.

Zatem what the fuck?

Prosty trik zmienia w mig

Prosty trik – Rozważania:

Uwielbiam rozumowanie i wyciąganie wniosków. Nadal oczywiście poruszamy się w sferze prawdopodobieństwa, jednak przewidywania na ogół są trafne. Jest jak jest. Zatem, wracając do naszego rozumu, wszystko co w nim, jest przestarzałe. Wiedza, doświadczenie, poglądy, wiara, wszystko jest stare i okryte kurzem. I na tym budujemy swoje poczucie wartości? Na tym chcemy postawić nowe? A fe! Nowe trzeba postawić na porządnej podwalinie. Na twardym gruncie. Najlepiej na wzgórzu.

Prosty trik – Obserwacja:

Widać jak na dłoni, że porzucić trzeba wszystko. Poglądy, osobowość, przekonania, podejście i wiarę. Wszystko prze-formatować. Inaczej to nie bardzo ma sens. Ale jak już prze formatujemy, albo postanowimy to zrobić z wolą i wówczas warto zmienić także optykę świata, bo każdy rozmawia ze sobą. Przyjmujemy optykę, że każdy /nawet my sami/ rozmawia ze sobą. My tylko słuchamy i wnioskujemy. Nic więcej. Poproszeni o głos – odpowiadamy. Nic więcej. Ale odpowiadamy chętnie, dokładnie, świadomie i nic więcej. Zachowując cały czas uważność i wnikliwe słuchanie.

Prosty trik – Podsumowanie:

Dlaczego tak robimy? To co wiemy – to wiemy. I jak na tym wyszliśmy? Ale to co słyszymy, może nam przynieść rozwiązanie naszych problemów, bolączek, czy wątpliwości, a głupio tak nie korzystać i stale narzekać. Jak można posłuchać i skorzystać. Nic przed nikim nie jest ukrywane. Wszystko jest transparentne i dostępne. Trzeba tylko uważnie poszukać. I na tym polega życie, na odkrywaniu siebie i tylko siebie. Ale odkryć siebie można w ciszy, uwadze i świadomym myśleniu, bo na pewno nie w chaosie, jazgocie i szumach.

Naszym zadaniem jest usłyszeć głos naszej świadomości i serca. Serce mówi do nas cicho, ale wie co mówi. Zaopatrzone jest w intuicję, a ta połączona ze świadomością wie. Rozum natomiast jak już stwierdziliśmy daje nam przestarzałe dane i niejednokrotnie dawno już nieaktualne.

PS. Jak jesteś w dupie, to słuchaj nie pierdol. – August Witti

Hits: 94