Najtrudniej poznać samego siebie

Protestuj do woli 1

Protestuj do woli

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Protestuj.pl to portal służący tworzeniu, publikacji petycji i prowadzeniu kampanii protestacyjnych dla każdego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej, wspierany przez Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skarg, niezależny politycznie. Wejdź i …

protestuj do woli!

protest2Podstawowym celem działalności protestuj.pl jest obrona wartości chrześcijańskich, tradycyjnego modelu rodziny, życia i godności człowieka, prawa do swobodnej wypowiedzi i prywatnej własności. Portal tworzony jest przy współpracy użytkowników, informujących o kampaniach protestacyjnych oraz petycjach, które powinny zostać zorganizowane. Schemat działania na przykładzie projektu ustawy dopuszczającej aborcję → akcja protestacyjna/petycja /dziesiątki tysięcy protestów, nagłośnienie medialne, presja społeczna/ →reakcja /np. wycofanie projektu ustawy/. A wszystko w oparciu o rozgłos medialny, pozwalający na dotarcie kampaniami do jak najszerszego grona osób oraz od liczby aktywnie zaangażowanych użytkowników, którzy, wspierając kampanię, wywierają presję i zyskują realny głos w danej kwestii.

Dotychczasowe głośne kampanie to “Nie dla związków partnerskich” – który zgromadził 82 000 osób, “Stop promocji homoseksualizmu w Warszawie”, “Nie zgadzam się na usunięcie Krzyża” – protest przeciwko usunięciu krzyża z sali Sejmu RP – 50 000 osób. “Nie idę na koncert Madonny” – akcja sprzeciwu wobec koncertu Madonny w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 60 000 osób. I wiele, wiele innych, jak np. trwające “Stop dyskryminacji matek!”, “Uchyl immunitet Leszkowi Millerowi” i chyba najważniejsza “Nie dla islamskich imigrantów w Polsce“. Pamiętać należy, że protesty tworzą użytkownicy, nie we wszystkich musisz brać udział. Możesz też zgłosić własny protest.

Protestuj.pl jest też na Facebooku – facebook.com/protestuj.pl – gdzie możesz zasięgnąć opinii. Trudno w kraju katolickim udawać, że tych idei nie ma.

PS. Masz głowę i zwój – to protestuj!

________
#Protest

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 4

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry