Najtrudniej poznać samego siebie

Protestuj do woli

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Protestuj.pl to portal służący tworzeniu, publikacji petycji i prowadzeniu kampanii protestacyjnych dla każdego obywatela Rzeczpospolitej Polskiej, wspierany przez Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skarg, niezależny politycznie. Wejdź i …

protestuj do woli!

protest2Podstawowym celem działalności protestuj.pl jest obrona wartości chrześcijańskich, tradycyjnego modelu rodziny, życia i godności człowieka, prawa do swobodnej wypowiedzi i prywatnej własności. Portal tworzony jest przy współpracy użytkowników, informujących o kampaniach protestacyjnych oraz petycjach, które powinny zostać zorganizowane. Schemat działania na przykładzie projektu ustawy dopuszczającej aborcję → akcja protestacyjna/petycja /dziesiątki tysięcy protestów, nagłośnienie medialne, presja społeczna/ →reakcja /np. wycofanie projektu ustawy/. A wszystko w oparciu o rozgłos medialny, pozwalający na dotarcie kampaniami do jak najszerszego grona osób oraz od liczby aktywnie zaangażowanych użytkowników, którzy, wspierając kampanię, wywierają presję i zyskują realny głos w danej kwestii.

Dotychczasowe głośne kampanie to “Nie dla związków partnerskich” – który zgromadził 82 000 osób, “Stop promocji homoseksualizmu w Warszawie”, “Nie zgadzam się na usunięcie Krzyża” – protest przeciwko usunięciu krzyża z sali Sejmu RP – 50 000 osób. “Nie idę na koncert Madonny” – akcja sprzeciwu wobec koncertu Madonny w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 60 000 osób. I wiele, wiele innych, jak np. trwające “Stop dyskryminacji matek!”, “Uchyl immunitet Leszkowi Millerowi” i chyba najważniejsza “Nie dla islamskich imigrantów w Polsce“. Pamiętać należy, że protesty tworzą użytkownicy, nie we wszystkich musisz brać udział. Możesz też zgłosić własny protest.

Protestuj.pl jest też na Facebooku – facebook.com/protestuj.pl – gdzie możesz zasięgnąć opinii. Trudno w kraju katolickim udawać, że tych idei nie ma.

PS. Masz głowę i zwój – to protestuj!

________
#Protest

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry