Najtrudniej poznać samego siebie

Przebudzenie

Przebudzenie – co, gdzie, kiedy?

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Przebudzenie – co, gdzie, kiedy? Przebudzenie ludzkości stało się faktem. Wielu już to widzi, bądź zauważa, a wielu bierze w tym udział. Wiele z tych faktów już się dokonało, a wiele, zwłaszcza tych osobistych jeszcze przed nami. Ziemia się zmienia pod każdym względem, widać to i gołym okiem, zmiany o których równie możemy przeczytać, zatem i my zobligowani stajemy się do zmiany. Zmian definitywnych i nieodwracalnych, gdyż w innym razie…

PrzebudzeniePrzebudzenie – Obserwacja:

Częstotliwość piątego wymiaru działa już na Ziemi – czy sobie tego życzysz, czy nie. Mamy współistniejące wymiary – 3D /trójwymiar – który znamy/, 4D – trójwymiar + świadomość, 5D – trójwymiar + świadomość + miłość. Dlaczego świadomość i miłość są ujęte a wymiarach? Bo zyskując świadomość widzisz więcej, a zyskując dodatkowo miłość – jeszcze więcej. Możesz oczywiście uzyskać dostęp zarówno do świadomości, jak i miłości, musisz jednak chcieć. Wyrazić na to świadomą zgodę.

Kolejne zadania do wykonania, to fizyczne oczyszczenie i odtrucie organizmu. Dalej wydobycie i przekształcenie energii niższego poziomu, poprzez odpuszczenie, wybaczenie i wdzięczność. Dalej usprawnienie ciała i zdrowe nawyki poprzez miłość siebie. W wyższych świadomościach stajemy się osobiście odpowiedzialni i przestajemy winić innych, zatem rozważamy w sobie wszystko, medytujemy i kontemplujemy, bo wszystko to my. Zwracamy wzrok ku sobie i na siebie, bowiem każda fala myśli, słów, emocji które emitujemy, jest energią i jak to energia, ma natychmiastowe następstwa w naszym wypadku. Dlatego też zachodzi potrzeba poważnego potraktowania siebie, swoich myśli i emocji.

Przebudzenie – Rozważania:

Myśl jest energia, a energia porusza się falowo. Fale energii wytworzone przez nasze myśli drgają szybciej, a emocje przyczepione do myśli, tworząc materię. Tym sposobem dostrzegamy dotychczasową przepaść między myślą a rzeczą. Zaś przez zmiany zachodzące na naszej planecie energia Ziemi powraca do pierwotnej postaci, wysyłając falę energii o wysokich wibracjach wprost do czakry serca każdej istoty tej planety. Aby zakotwiczyć i spowolnić myśli, należy przejść poprzez serce do komunikacji. Wszystko to, co się dzieje związane jest bezpośrednio z rezonansem Schumanna, który został wzmocniony do niespotykanych poziomów głośności obecnie 170 Hz /rekord/, gdy częstotliwość podstawowa pulsu Ziemi wynosi 7,83 Hz.

Wszystko teraz dzieje się już z pełną prędkością. Stare systemy kontroli upadają w przyspieszonym tempie. Powstają nowe. Już dzisiaj chodzą słuchy, że dzieci do szkół we wrześniu nie pójdą. Stary model edukacji upadł. Słyszymy też o pomocy ubogim, biednym i potrzebującym. Wzrasta wartość lokalnych produktów i lokalnych wyrobów, oznacza to, że centralizacja zupełnie już padła, państwowość również. Istotne staje się nasze domostwo i jego okolice. I tak być powinno zawsze.

Przebudzenie – Podsumowanie:

Człowiek staje się uduchowiony, medytuje, kontempluje, korzysta z kwantowych metod. W konsekwencji doskonałe zdrowie będzie standardem. Globalny system walutowy właśnie się restrukturyzuje. Samorządność jest ostatecznym celem, do którego zmierzamy, co oczywiście wymaga indywidualnej nienaganności i osobistej odpowiedzialności każdego z nas. Jednakże decyzję musi podjąć każdy we własnym zakresie, czy przystąpić do tego, czy nie.

PS. Co będzie, to będzie, ale z pewnością będzie się działo. – August Witti

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry