Najtrudniej poznać samego siebie

Przebudzenie ludzkości

Przebudzenie ludzkości

w oświecenie

Przebudzenie ludzkości. Obecnie przechodzimy jako ludzkość niesamowitą transformację, zainicjowaną przez wzrost rezonansu Schumana. Dotychczasowe podporządkowanie przemienia się w niczym niepohamowaną wolność. Z dnia na dzień stajemy się świadomie wyzwoleni, pełni miłości, pokoju i spokoju. Dlaczego? Bo droga, którą szliśmy, donikąd nie prowadzi, tylko do cierpienia i niepokoju.

Przebudzenie ludzkościPrzebudzenie ludzkości

Zmiana świadomości ma charakter empiryczny, gdyż jawi się w postaci zmian indywidualnych postaw, trendów i istotnych zmian osobowych. Stajemy się świadomi jedności na tej planecie, a co za tym idzie w całym kosmosie. To swoiste połączenie.

Zauważamy także, że nasz umysł, logika i rozumowanie nie wyjaśniają ważnych dla nas rzeczy w naszym życiu. Jakie to rzeczy? Ano miłość, szczęście, jedność i pokój na przykład. Wielu z nas nie zastanawia się jeszcze nad tym, ale wielu już dostrzega czym powyższe pojęcia są i co tak naprawdę oznaczają.

Okazuje się, że słowa /język mówiony i pisany/ nie wystarczają do prawdziwej komunikacji i są o dziwo ograniczonym środkiem przekazu informacji. Natomiast komunikacja sercem, tzw. telepatia, nie jest dla wszystkich dostępna, a znaczna część w ogóle jej sobie nie uświadamia, mimo iż z niej korzysta.

Doświadczając tej wibracyjnej zmiany, doświadczamy też zmian w naszym ciele i naszym odczuwaniu tzw. rzeczywistości. Oto kilka symptomów występujących u ludzi dążących do szlachetności poprzez miłość, spokój i pokój.

Inne poczucie czasu

Czas wydaje się kompresować. Mamy poczucie, że upływa szybciej. Wydaje się, że mamy do dyspozycji niejako mniej czasu w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca. Ale też możemy ten czas zaprogramować, np. śpiąc parę godzin, przespać jak całą noc.

Zmiany sensoryczne

Niektórzy doświadczają wzmożonych odczuć zmysłów węchu i słuchu lub ulotnych zmian w tym, na co patrzą. Nie jest to dla nas zaskakujące, biorąc pod uwagę, że zmysły się wyostrzają, a percepcja poszerza.

Doświadczenia paranormalne

Wiele osób widzi postacie cieni lub ulotne efemeryczne ruchy obrzeżami oka. Niektórzy widzą byty, których nigdy wcześniej nie widzieli. To także jest objawem wzrostu świadomości, gdyż świat złożony jest z różnych gęstości, a struny mogą się przenikać. Nie należy tego analizować, gdyż nie jest to nasza codzienna rzeczywistość.

Dziwne cykle snu

Senność pojawia się nagle. Częstokroć następuje przestawienie aktywności. Dzień staje się nocą w sensie braku aktywności, a noc dniem. Bywa, że sen zastępują krótkie okrasy medytacji i koncentracji.

Rozwiązywanie problemów

Wiele spraw, które zostały stłumione przez nasz umysł, wydaje się wychodzić na wierzch. To dobrze, gdyż następuje rozwiązanie naszych wewnętrznych problemów i uzdrowienie, nie tylko cielesne. Emanacja prawdy i odczuć serca prowadzi nas samych w kierunku szlachetności.

Poczucie puszczenia

Przywiązania, przywary zdają się zanikać w sposób naturalny. Często zmiany są tak duże, że tworzą innego człowieka. Rozwijając swoją świadomość, ludzie dostrzegają co dla nich dobre, a co złe. I to bez żadnych wskazówek, pouczeń, nakazów i zakazów.

Zwiększona otwartość

Ten podstawowy element rozwoju świadomości i dążenia do szlachetności jest tzw. przyspieszeniem. Jawi się to jako aktywność społeczna, dobroć i empatyczne współczucie. Otwartość to brak negacji na pojawiające się informacje. Wszystko ulega rozważeniu, przyswojeniu, bądź odrzuceniu.

Porzucenie ciemnej strony

Tą postawą zmierzamy ku zachęcie i pozytywnym rozwiązaniom. Obnażanie i likwidacja złych zachowań stają się coraz ważniejsze. Prawda istotą. Praca nad wzmocnieniem świadomości za pomocą pozytywnych, afirmujących słów i działań przybiera na sile. A wszystko odbywa się naturalnie. To zmiana wibracyjna, której wszyscy świadomi doświadczają poprzez działanie i prowadzi wprost do zmian w istocie człowieczeństwa.

Brak zaskoczenia

Rzadko pojawia się zaskoczenie, gdy te dziwne sytuacje się przytrafiają. Intuicyjnie czujemy, że zmiany są naturalne, zgodne z naszym wnętrzem. Korzystaj z tego! Wszyscy mamy ten potencjał!

Rozpad systemów

Zauważamy coraz większy rozpad systemów. Na razie to małe instytucje, kluby, stowarzyszenia, gromadzące ludzi i narzucające im swoje ograniczenia. Ale rozwój jest naturalny, zatem przenosi się to powoli na całość zagadnień związanych z życiem.

Każdy system nie jest rzeczywisty, ale jest stworzony przez siły i ludzi, by wykorzystać innych do własnych, dosyć często niechlubnych celów. Natomiast świadomość poprzez wrodzony kochający i naturalny rozwój twórczy nie ogarnia zagadnień systemowych. Ba, naturalnie się mu przeciwstawia.

Na tym etapie rozwoju systemy są tak napompowane, że przyspieszają już własny upadek i przebudzenie ludzkości. Im więcej swobód zabierają, tym więcej ludzi budzi się do tego, co mieli i co chcą odzyskać z powrotem. Wolność i pokój to nie hasła wyborcze, ale naturalny stan świata.

Mistrzowie

Czy wiesz, że Chrystus, Budda, Lao Tzu, Mahavira, Zoroaster i Heraklet są Tobie współcześni? To nasza historia i wydarzenia naszego kalendarza. Warto z nich korzystać i studiować, gdyż uczą i zmieniają nas w sposób nieodwracalny i świadomy. Dając jednocześnie nadzieję na lepsze życie.

Cel istnienia

Czymże jest to „obudzenie świadomości” i jej rozwój? To nieustanne zbliżanie się do Boga, poprzez rozwój świadomości. Przeczuwamy, że jesteśmy częścią „boskiego planu” i bierzemy w nim czynny udział. Żyjąc, doświadczamy, budujemy i kształtujemy. Róbmy to zatem w sposób należyty, zgodny z naszym wnętrzem, a nie przeciwny. Obranie drogi przeciwnej owocuje w ból i cierpienie, które ma nas nakierować na właściwą drogę.

Przebudzenie ludzkości – Podsumowanie:

Nie martw się za bardzo, myśląc że masz jedno życie. Masz ich dowolną ilość, taką jaka jest potrzebna do przyjęcia Boga – Świadomości. Nie jesteś też osamotniony, bo większość już to czuje i podąża tą drogą, czasami błądząc i próbując rozwiązać tę łamigłówkę rozumowo. Ale nie tędy wiedzie droga! Nie poprzez rozum.

PS. Przebudzenie dotyczy Ciebie, nie innych, bo innych w Twoim życiu nie ma. Zatem daruj sobie opinie.

najnowsze z oświecenie

Teoria rezonansowa

Teoria rezonansowa. Synchronizacja, harmonizacja, wibracje lub po prostu rezonans ma integralny związek
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
Translate »
idź do góry
Skip to content