Najtrudniej poznać samego siebie

Przez uwolnienie się uzdrawiasz

Przez uwolnienie się uzdrawiasz

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Przez uwolnienie się uzdrawiasz. Co dnia przybywa ciekawych, co dzień dołącza ktoś nowy. Coraz więcej ludzi zauważa, że fizyka kwantowa daje dostęp do podświadomości, a tym samym do uzdrowienia. Rozumieją, czym jest częstotliwość i wibracje, czego można dokonać za ich pomocą. Bardzo wielu już dzisiaj widzi, że stosowanie częstotliwości i technik z nią związanych uzdrawia, leczy, stwarza, zjednuje, łączy. A wielu ma już świadomość!

Przez uwolnienie się uzdrawiasz

Przez uwolnienie się uzdrawiasz

Zmierzamy do strefy gdzie odległość i czas nie są ograniczeniami. To co dla innych jest magią i cudem, dla nas jest zwykłym zarządzaniem energią i informacją, nie dosyć, że w zgodzie z naukowymi prawami, to jeszcze w zgodzie z naszym wewnętrznym drganiem, które do tej amplitudy dorównuje.

Dzięki tym technikom energetycznym możemy zmieniać wewnętrzne pole energii i informacji, już nawet bez zagłębiania się z “aspekty techniczne”. Na poziomie kwantowym, czyli tym który obecnie obowiązuje, za pomocą świadomości, możemy przeprogramować częstotliwość strachu na wibracje miłości.

A przez uwolnienie się od strachu możemy uzdrawiać, nie tylko własne wspomnienia komórkowe, ale i wspomnienia innych. Podwyższając swoje wibracje ludzie, pozbywają się traum i konfliktów, wybaczają sobie i innym.

Częstokroć tylko na poziomie energetycznym /radykalne wybaczanie/ i wychodzą z ciężkich, nieuleczalnych chorób, nałogów, traum i depresji. Ale największym osiągnięciem jest fakt, że jak już raz ktoś tego doświadczy, spróbuje, to na tym poziomie, albo wyższym hasa do woli. Bo nie ma nic piękniejszego niż miłość do wszystkiego.

PS. Miłość jest jak narkotyk. – P. Coelho

________
#Zdrowie

najnowsze z oświecenie

Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry