Najtrudniej poznać samego siebie

rezonować

Co znaczy nie rezonować?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Mamy trzy typy definicji “rezonowania”, ale każda dotyczy tego o czym mówimy, gdyż energia rozchodzi się falowo. Pierwszy to dowodzić czegoś lub mówić o czymś z dużą pewnością siebie, drugi – drgać w rezonansie z siłą wzbudzającą te drgania, trzeci to wzmacniać dźwięki /falę/, drgając z tą samą częstotliwością co źródło tych dźwięków /fali/. Co zatem dokładnie znaczy …

nie rezonować.

rezonowaćNie ma co pomstować, ani też rozrywać szaty z powodów braku świadomości. Nie ma co przekonywać, namawiać, przekazywać wszelkiej wiedzy, gdyż świadomość jest osobista i musi być samoistnie i osobiście zainicjowana. Nie da się nauczyć kogoś świadomości. Owszem można nauczyć kogoś technik i nic więcej.

Do tego aby stać się samoświadomym, kochającym i zmierzającym w kierunku oświecenia, trzeba tego dokonać samemu, wewnętrznie, bez żadnego przymusu i presji. Czy jest to konieczne? Tak! Gdyż tylko wysoka świadomość prowadzi do szczęścia, spełnienia i pokoju. W innych wypadkach mamy coś zupełnie odwrotnego.

Zatem nie ma co narzekać na świat, gdyż nasz świat, bo każdy ma inny, jest taki jak go kreujemy. Kreujemy głupio i nieświadomie – jest beznadziejny, kreujemy świadomie – jest z dnia na dzień lepszy i prowadzi wprost do szczęścia. Nie ma co się oglądać na innych, bo ich świat nie jest z naszym związany, jeśli tego nie chcemy.

Nie ma co tłumaczyć, dowodzić i unaoczniać, gdyż żaden niedowiarek nie uwierzy w cuda, mimo iż je widzi. Nie ma co wspierać się na ludziach zamkniętych i miałkich, którzy nieustannie się okłamują, gdyż ich droga taką pozostanie.

Rezonowanie zatem jest to doczepienie swojej energii, wiary i przekonania do przyjaznego pomysłu, idei, sytuacji, ale i do człowieka. Zatem jeśli nie znajdujemy wspólnej płaszczyzny, nie jesteśmy jednomyślni, nie rezonujemy, tym samym stajemy się wobec sprawy, wydarzenia, idei, człowieka obojętni, neutralni. To dokładnie znaczy nie rezonować.

W żaden sposób swoją myślą, słowem lub czynem nie wspieramy, bo nie warto, bo każdy musi sam zatrybić, pojąć i zrozumieć. Natomiast nasz rozwój, gdy traktujemy go poważnie, indywidualnie i zmierzamy w kierunku miłości bezwarunkowej, wpływa na nasz świat zdecydowanie i totalnie. Podnosi wokół nas wibracje, a nie każde zdarzenie czy osoba może w tej wibracji pozostawać, zatem znika.

Nie musisz nic aby być szczęśliwym, tylko bądź świadomy, siebie, swoich czynów, tego co myślisz, mówisz i bądź obecny tu i teraz, a nic i nigdy złego Ci się nie stanie, mało tego, dostaniesz to o czym marzysz gdy tylko puścisz to marzenie. Świat Matrixa kieruje się równowagą energetyczną i przyciąganiem. To obserwator go kreuje, jeśli jest świadomy. Przyciągaj zatem co dobre i rezonuj z tym, a zapominaj i nie myśl o tym co złe i w żadnym wypadku z tym nie rezonuj – nie oddawaj swojej energii czemuś w co nie wierzysz. Jesteś tylko TY – tu i teraz.

PS. Każdy sobie rzepkę skrobie.

________
#Rezonowac

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem,
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
Translate »
idź do góry