Najtrudniej poznać samego siebie

Rok 2015 będzie znaczący 1

Rok 2015 będzie znaczący

w filozoficznie/polsko

Ten rok dla nas wszystkich będzie znaczący, otwierają się puszeczki pandory, świństewka wyłażą z ukrycia, bo dłużej ich chować i spychać nie da rady. Ludzie są rządni “kwi”, zatem nie odpuszczą, nawet nie w pełni rozumiejąc, będą chcieli zrozumieć.

Rok 2015 będzie znaczący dla nas wszystkich.

rattus1Ja z kolei przewiduję wiele działań w tym roku. Remont dachu, pomieszczenie gospodarcze, murek ogrodzeniowy i ścieżki utwardzone kamieniem. A w sprawach zawodowych masę stron internetowych klientów, portrety cyfrowe których pomysł dojrzał w pełni, parę dobrych kompozycji muzycznych, no i blogi bez których już żyć nie potrafię :D. Dużo działań, sporo nadziei, masa planów … do tego wszystkiego muszę doprowadzić swoją sprawność do absolutnego maksimum..

Ambicję moją pobudza ogólna hossa rewolucyjna i ruchy społecznościowe. Skoro społeczeństwo się mobilizuje, to ja też muszę, a co? W końcu zew rewolucyjny nie co roku się zdarza, a otwierające się puszki pandory dowodzą, że szczury uciekają z pokładu. Też mam jednego, w drewnianej ścianie  pomieszczenia gospodarczego się zadekował. Ani się nie spodziewa niecnota, że holokaust się zbliża. Holokaust albo wygnanie, optuję za tym drugim, niech wie, że jego noga nigdy już więcej w tym “kraju” nie postanie. A no, i rekwiruję mu cały dobytek!

PS. Przyjście Prawa, zmartwychwstanie Racji, odpowiedź Sprawiedliwości, ot Rewolucja!

_________
#Rewolucja

ostatnie z filozoficznie

kochać siebie

Co to znaczy kochać siebie

To naprawdę intrygujące pytanie “Jak naprawdę kochasz siebie?”. I na szczęście odpowiedź
Jak być szczęśliwym

Jak być szczęśliwym

W swoim życiu chcemy być szczęśliwi! Ciężko pracujemy nad tym, działamy i
czym jest system

Czym jest system?

System to układ elementów mający określoną strukturę i stanowiący logicznie uporządkowaną całość.
Translate »
idź do góry