Najtrudniej poznać samego siebie

Rok 2015 będzie znaczący

Rok 2015 będzie znaczący

w filozoficznie/polsko

Rok 2015 będzie znaczący. Ten rok dla nas wszystkich będzie znaczący, otwierają się puszeczki pandory, świństewka wyłażą z ukrycia, bo dłużej ich chować i spychać nie da rady. Ludzie są rządni “kwi”, zatem nie odpuszczą, nawet nie w pełni rozumiejąc, będą chcieli zrozumieć.

Rok 2015 będzie znaczący

Rok 2015 będzie znaczący

Ja z kolei przewiduję wiele działań w tym roku. Remont dachu, pomieszczenie gospodarcze, murek ogrodzeniowy i ścieżki utwardzone kamieniem. A w sprawach zawodowych masę stron internetowych klientów, portrety cyfrowe których pomysł dojrzał w pełni, parę dobrych kompozycji muzycznych, no i blogi bez których już żyć nie potrafię :D. Dużo działań, sporo nadziei, masa planów … do tego wszystkiego muszę doprowadzić swoją sprawność do absolutnego maksimum..

Ambicję moją pobudza ogólna hossa rewolucyjna i ruchy społecznościowe. Skoro społeczeństwo się mobilizuje, to ja też muszę, a co? W końcu zew rewolucyjny nie co roku się zdarza, a otwierające się puszki pandory dowodzą, że szczury uciekają z pokładu. Też mam jednego, w drewnianej ścianie  pomieszczenia gospodarczego się zadekował. Ani się nie spodziewa niecnota, że holokaust się zbliża. Holokaust albo wygnanie, optuję za tym drugim, niech wie, że jego noga nigdy już więcej w tym “kraju” nie postanie. A no, i rekwiruję mu cały dobytek!

PS. Przyjście Prawa, zmartwychwstanie Racji, odpowiedź Sprawiedliwości, ot Rewolucja!

_________
#Rewolucja

najnowsze z filozoficznie

Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy. Nie rozważamy zbyt wiele swoich zachowań i swego życia,
Pieprzenie

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Mądrość

Mądrość

Mądrość jest nabyta, a nie wrodzona. Ludzie na Ziemi nie rodzą się
Być uduchowionym

Być uduchowionym

Być uduchowionym. To, że często się modlimy, medytujemy lub praktykujemy religię, nie
Translate »
idź do góry