Najtrudniej poznać samego siebie

Rosyjska medycyna informacyjna

w zdrowotnie/prawdziwie/topowo

Rosyjska medycyna informacyjna, równolegle do /niemieckiej/ totalnej biologii, traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu. Zakłada, że każdy jeden człowiek dzięki sile swojej świadomości ma bezpośredni wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie, ale też wszystkie wydarzenia w swoim życiu. To ci dopiero …

rosyjska medycyna informacyjna!

Rosyjska medycyna informacyjnaMotorem, napędem  i istotą rosyjskiej medycyny informacyjnej jest dostarczenie organizmowi informacji jak powinien prawidłowo funkcjonować. Ot i cała magia. Dostarczane informacje powodują dostrojenie organizmu do częstotliwości odpowiadających idealnemu stanowi zdrowia i pełnej sprawności. Człowiek czuje się dobrze, gdy rezonuje z prawidłowymi wzorcami.

Wszystko opiera się na indywidualnej koncentracji, za pomocą której rozwijamy swoją świadomość. Dzięki niej jesteśmy w stanie wejść w kontakt z każdym naszym organem, komórką, ba, nawet własnym DNA, a przede wszystkim je zmieniać podług własnej woli. Nasz organizm “wsłuchuje” się w nasze myśli, słowa, także uczucia. Co więcej, jest gotowy zmieniać się na nasze wyraźne życzenie. Informacja /od nas/ może na równi spowodować uzdrowienie naszego organizmu, jak i wyprowadzić nasz organizm z równowagi. Wszystko zależy od nas, naszej postawy i wysyłanych informacji. Te zaś mogą wywołać zarówno uzdrowienie, jak i chorobę.

Proste techniki rosyjskiej medycyny informacyjnej, umożliwią regenerację naszych organów, uzdrowienie, odmłodzenie i życiowy przełom. Ćwiczenia zaś, obejmujące wizualizacje, medytacje, jasnowidzenie i wiele innych metod, z łatwością pomogą nam dokonać zmian naszego umysłu i ciała na poziomie kwantowym.

PS. Człowiek jest kowalem własnego losu.

_________________________
#RosyjskaMedycynaInformacyjna

najnowsze z zdrowotnie

TB o koronawirusie

TB o koronawirusie

TB o koronawirusie. Dziś felieton w oparciu o artykuł “Koronawirus według Totalnej
Translate »
idź do góry