Najtrudniej poznać samego siebie

Rosyjska medycyna informacyjna

Rosyjska medycyna informacyjna

w zdrowotnie/prawdziwie/topowo

Rosyjska medycyna informacyjna, równolegle do /niemieckiej/ totalnej biologii, traktuje człowieka jako jedność ciała, duszy i umysłu. Zakłada, że każdy jeden człowiek dzięki sile swojej świadomości ma bezpośredni wpływ na swoje zdrowie, samopoczucie, ale też wszystkie wydarzenia w swoim życiu.

Rosyjska medycyna informacyjna

Rosyjska medycyna informacyjna

Motorem, napędem  i istotą rosyjskiej medycyny informacyjnej jest dostarczenie organizmowi informacji jak powinien prawidłowo funkcjonować. Ot i cała magia. Dostarczane informacje powodują dostrojenie organizmu do częstotliwości odpowiadających idealnemu stanowi zdrowia i pełnej sprawności. Człowiek czuje się dobrze, gdy rezonuje z prawidłowymi wzorcami.

Wszystko opiera się na indywidualnej koncentracji, za pomocą której rozwijamy swoją świadomość. Dzięki niej jesteśmy w stanie wejść w kontakt z każdym naszym organem, komórką, ba, nawet własnym DNA, a przede wszystkim je zmieniać podług własnej woli. Nasz organizm “wsłuchuje” się w nasze myśli, słowa, także uczucia. Co więcej, jest gotowy zmieniać się na nasze wyraźne życzenie. Informacja /od nas/ może na równi spowodować uzdrowienie naszego organizmu, jak i wyprowadzić nasz organizm z równowagi. Wszystko zależy od nas, naszej postawy i wysyłanych informacji. Te zaś mogą wywołać zarówno uzdrowienie, jak i chorobę.

Rosyjska medycyna informacyjna – Podsumowanie:

Proste techniki rosyjskiej medycyny informacyjnej, umożliwią regenerację naszych organów, uzdrowienie, odmłodzenie i życiowy przełom. Ćwiczenia zaś, obejmujące wizualizacje, medytacje, jasnowidzenie i wiele innych metod, z łatwością pomogą nam dokonać zmian naszego umysłu i ciała na poziomie kwantowym.

PS. Człowiek jest kowalem własnego losu.

_________________________
#RosyjskaMedycynaInformacyjna

najnowsze z zdrowotnie

Kultywowanie świadomości

Kultywowanie świadomości

Obecnie kultywowanie świadomości jest najważniejszą częścią pracy duchowej i mało kto to
Korzyści zdrowotne wody

Korzyści zdrowotne wody

Korzyści zdrowotne wody. O wodzie pisałem już kilka razy, ale powracam do
Przeszkody świadomości

Przeszkody świadomości

Przeszkody świadomości. Podziwiamy tych, którzy osiągnęli wyższą świadomość – Jezus, Budda… Ale
Wszelkie przekazy odrzucamy

Wszelkie przekazy odrzucamy

Wszelkie przekazy odrzucamy. Głównym piewcą przekazu był Jezus z Nazaretu, który mawiał,
Translate »
idź do góry