Najtrudniej poznać samego siebie

Roszczenia żydowskie w Wikileaks

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Wikileaks to jeden z najbardziej znanych na świecie portali demaskatorskich, którego rządy boją się jak ognia, bo nie dosyć, że opisuje prawdę, to na dodatek niewygodną. Otóż na łamach tego portalu pojawił się polski wątek próby zmiany polskiego prawa w sejmie, która pomogła by sprzedać Polskie Lasy Państwowe, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczyć na pokrycie wątpliwych roszczeń żydowskich. I oto w pełnej krasie widzimy …

roszczenia żydowskie w Wikileaks.

wiki1W tym czasie w mediach prym wodziła pani poseł Pawłowska, która spożyła sałatkę na sali sejmowej. Media zrobiły z tego wydarzenia wielkie halo, a po cichutku w polskim parlamencie dokonywała się zdrada państwa. Wówczas to przeprowadzono nocne głosowanie, które o mało co nie stworzyło możliwości sprzedania części majątku Polaków – lasów. Beneficjentem miały być organizacje żydowskie i słynne już roszczenia majątkowe wysuwane względem naszego kraju za straty wojenne. Okupowana wówczas Polska przez agresorów totalitaryzmu niemieckiego i sowieckiego ma odpowiadać za to co z majątkiem Żydów zrobiły te rządy. Nikt rozsądny nie jest w stanie zrozumieć takiego stanu rzeczy i tej sytuacji, w której kraj uciemiężony, zburzony, zniszczony i wymordowany ma odpowiadać za okupanta. Mało tego, o majątki upominają się nie tylko sami spadkobiercy, ale też gminy żydowskie, które uważają się za dziedziców zmarłych właścicieli. To największy absurd obecnych czasów i jawne bezprawne działania lobby żydowskiego, które wbrew prawu i prawdom historycznym wymusza roszczenia finansowe.

Żydowski Kneset, parlament brytyjski, kongres USA i wszystkie organizacje żydowskie naciskają na polski rząd /w dużej mierze żydowski/ do spłaty nienależnych odszkodowań o astronomicznej sumie 65 miliardów dolarów. W jaki sposób postąpi nowy rząd PIS i potraktuje te roszczenia, jak wybrnie z zaawansowanych rozmów, okaże się niebawem. Jedno jest pewne, polskie społeczeństwo wcale nie jest zadowolone z chęci spłaty tych wyimaginowanych odszkodowań, jak również wszelkich ułatwień dla żydowskich imigrantów, a fakt wysprzedaży majątku w tym polskich wodociągów firmom izraelskim wcale nie poprawia sytuacji, ani nastawienia Polaków względem żydów. Bezzasadna polityka roszczeniowa, obrażanie Polaków na forum międzynarodowym, wykupywanie majątku i sprowadzanie polskich obywateli do usłużnych i nic nieznaczących goi wcale nie jest nam w smak.

PS. Z większością żydów trudno dyskutować o stosunkach między naszymi narodami, bo sądzą, że holokaust zwolnił ich na zawsze spod wszelkiej krytyki.

_________
#Wikileaks

najnowsze z patriotycznie

bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Translate »
idź do góry