Najtrudniej poznać samego siebie

Rozważanie na śniadanie

Rozważanie na śniadanie

w filozoficznie/pomysłowo/topowo

U ludzi występują cztery podstawowe grupy krwi: A, B, AB i O. Podział ten pochodzi od białek występujących na powierzchni komórek, których zadaniem jest zwalczanie bakterii i wirusów w organizmie człowieka. W zdecydowanej większości ludzie posiadają te białka, co oznaczane jest współczynnikiem Rh+. Jednak są tacy co tych białek nie mają.

Rozważanie na śniadanie

Rozważanie na śniadanie

U osób z krwią o czynniku Rh- brakuje właśnie tych białek. Rodzi się zatem pytanie, dlaczego ta różnica w ogóle istnieje? Według nowej teorii, ziemię odwiedziły istoty pozaziemskie, usiłując tworzyć nową rasę człowieka. I właśnie ten współczynnik Rh-, czyli brak białek na powierzchni komórek, to ślad tych działań. Tej nowej rasy człowieka.

Krew z czynnikiem Rh- stanowi dziedzictwo, które Anunnaki /kosmici/ pozostawili po sobie na Ziemi. Nie jest to jedyna rzecz, która po nich pozostała, ale skupmy się na czynniku Rh-.

Krew z czynnikiem Rh- jest charakterystyczna np. dla brytyjskiej rodziny królewskiej, którą od lat podejrzewa się o kosmiczny rodowód. W różnych zakątkach ziemi występuje różne natężenie tego współczynnika, gdzieniegdzie, chociaż bardzo rzadko, sięgające nawet 30% populacji, a w innych miejscach na ziemi w ogóle nie występując.

Rozważanie na śniadanie – Podsumowanie:

Zatem wnioskując, niewielka część populacji ziemskiej posiada kod genetyczny, zmieniony w odległej przeszłości przez wysoko rozwinięte istoty pozaziemskie, co wcale nie oznacza obce. Co też może to oznaczać? Czy okaże się to być przydatne, czy nie? Jeśli osoby z krwią o układzie Rh- rzeczywiście są powiązane z pozaziemską cywilizacją, to co w związku z tym? Jakie to może dawać możliwości i ukryte umiejętności? Jaki potencjał w tym tkwi? Czy osoby z grupą krwi Rh- są istotnie potomkami kosmitów?

PS. Czy naprawdę się załapałem? No nie wierzę, ani też jeszcze nie czuję :D. No może troszeczkę.

________
#Kosmici

Tags:

najnowsze z filozoficznie

Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy. Nie rozważamy zbyt wiele swoich zachowań i swego życia,
Pieprzenie

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Mądrość

Mądrość

Mądrość jest nabyta, a nie wrodzona. Ludzie na Ziemi nie rodzą się
Być uduchowionym

Być uduchowionym

Być uduchowionym. To, że często się modlimy, medytujemy lub praktykujemy religię, nie
Translate »
idź do góry