Najtrudniej poznać samego siebie

rytuał zdrowia Ci doda

Rytuał zdrowia Ci doda

w prawdziwie/oświecenie/zdrowotnie

Rytuał zdrowia Ci doda. Nie wiem czy wspominałem już czy nie, ale jestem wielkim zwolennikiem rytuałów. Rytuał z łaciny “ritualis” /obrządek, zwyczaj/, to zespół specyficznych dla danej kultury symbolicznych czynów i ew. wypowiedzi, wykonywanych w celu osiągnięcia pożądanego skutku, oderwanego od pozornie oczywistego celu funkcjonalnego. W tym wypadku rytuał, to obrzęd, który tworzymy na swoje potrzeby.

rytuał zdrowia Ci doda

Rytuał zdrowia Ci doda – Obserwacja:

Częstokroć rytuał wiązany jest z sacrum i tabu, ale to mylne pojęcie i nie o takie rytuały nam chodzi. Rytuały zautomatyzowane, stają się nawykami i bynajmniej nie są to nawyki religijne. Rytuałem jest bycie kibicem i dopingowanie swojej drużyny, chodzenie na zakupy to tez rytuał, większość tego co sprawia nam satysfakcję to rytuały.

Nowy Rok za pasem i mamy czas jeszcze na przygotowanie rytuału. Możemy tworzyć nowe rytuały, np. wykorzystując możliwość programowania wody, chociażby do odchudzania. Możemy stworzyć taki rytuał, który pomoże nam osiągnąć zamierzony cel. Ale możemy też poprzestać na rytuałach już sprawdzonych.

Rytuał zdrowia Ci doda – Oczyszczenie:

Sporządź listę, co masz zamiar zmienić. Złe nawyki, toksyczne relacje, przestarzałe pomysły i plany, lenistwo – wszystko to, co uniemożliwia rozwój i szczęście. Rytuał tworzyć możesz sam. Ma to być poważne, dostojne, systematyczne i dalekowzroczne. Rozważ wszystko najpierw w sobie. Stwórz mantrę np. “Idę ścieżką rozwoju, zmieniam się, dostrzegam, jestem bardziej uważny i aktualizuję swoje programy. Poradzę sobie ze wszystkim, porzucę to co złe, aby zażywać miłości i szczęścia”. Zapal świece, oczyść dom szałwią, Celebruj rytuał, bo on wówczas się aktywuje.

Rytuał odnowienia energii jest możliwy, jeśli wierzysz, że wszystko się ułoży i że zadziała. Bez wiary to się nie uda. Zatem zaopatrz się w wiarę, wdróż działanie, nadaj mu wagę. Wizualizuj jeśli chcesz, dwupunktuj, hoponuj, kreuj. Wyobraź sobie, że twoje pragnienie osiada na splocie słonecznym, a ten wypełnia ciało falami odbudowującego ciepła /energii/.

Rytuał zdrowia Ci doda – Podsumowanie:

Warto tez wziąć pod uwagę fakt, że wodę można programować. Jeśli w naszym rytuale bierze udział woda, to zaprogramuj ją tak, aby ci służyła. Rytuały w codziennym życiu to czynności powtarzane w odstępach czasu. Istotne są też rytuały wdzięczności.

PS. Stwórz rytuał, żebyś się w braku świadomości nie tułał.

ostatnie z prawdziwie

Całe życie czekamy

Całe życie czekamy

Całe życie czekamy. Na co? Co to za koncepcja czekania? Skąd się
Szwedzi górą

Szwedzi górą

Szwedzi górą! Szwecja podchodzi do koronowirusa w ten sposób: “do tej pory
Co z tym rezonansem

Co z tym rezonansem?

Co z tym rezonansem? Ziemskie pole magnetyczne, jak każde pole magnetyczne, ma
Prosty trik zmienia w mig

Prosty trik zmienia w mig

Prosty trik zmienia w mig postrzegany świat. Jak już pisałem nasza podświadomość stawia,
Translate »
idź do góry