Samoświadomość a wiara

Samoświadomość a wiara

w filozoficznie/innowacyjnie/pomysłowo

Samoświadomość a wiara. Nigdy do tej pory człowiek nie został postawiony przed takim dylematem, nigdy też do tej pory tak wiele wydarzeń, rzeczy, urządzeń i sposobów myślenia nie było tak zależnych od wiary. Wiara w „coś” jest podstawą współczesnej samoświadomości i zrozumienia, jest motorem, który raz wyzwolony, dąży do poznania, poprzez empirię i im więcej rzeczy nas zaskakuje i działa spektakularnie na naszych oczach, tym my sami do tego brniemy.

Samoświadomość a wiara

Samoświadomość a wiara

Sceptycyzm i racjonalizm nie mają wstępu do tego świata i tym samym pozostają w tyle. To ludzie uduchowieni, ludzie pokorni, z głęboką wiarą /nie koniecznie religijną/, są zarzewiem współczesnych technologii i nowego widzenia świata.

Każda religia na świecie ma swoje przykazania, ale też każda opowiada o jednym, niezmierzenie dobrym i otaczającym nas Bogu. Pamiętać należy, że Bóg to nie stary dziad, który kiedyś tam był stworzycielem wszechrzeczy, lecz energia bytu, który nas ogarnia, jest w nas samych i każdej rzeczy na ziemi. To „plazma” jest tą energią i to jej odwiecznie poszukują mędrcy, różnie po drodze ją nazywając.

Plazma to otaczająca nas zewsząd energia, jest zarazem wszystkim co nas otacza, jak również nami samymi. W uproszczeniu można rzec, że plazma nie jest prądem, ale ma ogromny wpływ na energię, w tym magnetyczną, a tym samym elektryczną. Plazma jako składowa otaczającego świata, zrozumiana wyłącza EGO, a włącza miłość i szczęście. Może posiadać różne formy energetyczne, w tym także pranę, jako rodzaj posiłku, którym można się karmić. Plazma nie jest ani dobra, ani zła, bo nie jest dualistyczna.

I tutaj wkraczamy w świat magii w naszym pojęciu. Plazmą można materializować rzeczywistość, stwarzać, budować, kreować. Plazma jako czwarty stan skupienia nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek technologią, a mimo to ma ona elektryczny i magnetyczny charakter. Dzięki plazmie możesz stwarzać, poruszać się, przesuwać, lewitować, latać. Kwintesencją definicji jest, że plazmą możesz wszystko, mimo iż sobie jeszcze tego nie uświadamiasz albo… nie wierzysz.

Samoświadomość a wiara – Podsumowanie:

Nikt nigdy nie mówił, że będzie prosto, bo nie będzie. Nikt też nie twierdzi, że będzie zrozumiale, bo również nie będzie, przynajmniej na początku. Jeżeli masz wiarę, niepohamowaną chęć poznania i przeczuwasz, że coś jest na rzeczy i to coś znacznie, znacznie większego. To zainteresuj się nowym sposobem myślenia, gdzie będziesz mógł działać, poznawać i nawet zarabiać na swoim światłym myśleniu. Możesz ograniczyć się tylko do zarabiania ale co to za zabawa, która staje się od razu biznesem?

PS. Nikt nie obiecywał, że to będzie łatwo, mimo iż rzeczy niemożliwe robimy od ręki, to na cuda trzeba trochę poczekać.

_______
#Keshe

 

Tags: