Najtrudniej poznać samego siebie

Ścisk narodowej dupy 1

Ścisk narodowej dupy

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

W referendum, które odbędzie się 06 września 2015 roku jest szansą na zmianę ustroju. Polacy wypowiedzą się w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych, finansowania partii politycznych i zasady dotyczącej prawa podatkowego. Senat wyraził zgodę na referendum ogólnokrajowe. Jeżeli do tego dojdzie może to być …

ścisk narodowej dupy.

kukiz1Jeżeli w referendum weźmie udział ponad połowa uprawnionych do głosowania, to wynik tego referendum będzie dla władz obowiązujący. Oznaczało by to, że Sejm “będzie musiał” uchwalić nową ordynację wyborczą uwzględniającą wszystkie postulaty, w tym także JOW-y. Teraz wszystko “teoretycznie” w rękach społeczeństwa, które chcąc aby do tych zmian doszło, powinno zakładać masowo w swoich środowiskach Społeczne Komitety poparcia dla Referendum, w celu dopilnowania prawidłowego przebiegu referendum, a w konsekwencji przeprowadzenia ustrojowych zmian!

Zaraz po referendum na bazie Społecznych Komitetów Poparcia dla Referendum stworzone zostaną /bezpartyjne/ Obywatelskie Komitety Wyborcze, co może doprowadzić do wygranych październikowych wyborów parlamentarnych, a co za tym idzie odsunięcie polityków od władzy. Śmiałe, odważne i realne! Żeby założyć taki komitet wystarczy niewielka liczba osób, kilku znajomych, sąsiadów, kolegów. Każda osoba chcąca założyć taki Komitet może zwróci się do Janusza Sanockiego (tel. 602-397-455, mail: januszsanocki@nowinynyskie.com.pl), gdzie otrzyma niezbędne formularze i pomoc.

Referendum zostało ogłoszone dzięki sukcesowi ruchu Kukiza. Teraz trzeba wygrać wszystko. Ruch Obywatelski może być poważnym przyczynkiem do wygranej i wprowadzenia prawdziwych zmian społecznych. Najwyższy czas na Nową Konstytucję, ale dojść do tego musimy oddolnie, czyli u podstaw, nikt z obecnie rządzących sam nie pozbawi się władzy.

PS. Rusz się Zenek, strach na dworze, wstań Zenek, bo będzie gorzej! Zenek! Wstań, bo ci przyłożę! Wstań, Zenek, wstań!

___________
#Referendum

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 3

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry